סקר: באיזה נגן מדיה אתם משתמשים? (במחשב) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: באיזה נגן מדיה אתם משתמשים? (במחשב)

ZeppeliN

באיזה נגן מדיה במחשב אתם שומעים את המוזיקה שלכם?   

2469 הצבעות

1. 1. באיזה נגן מדיה במחשב אתם שומעים את המוזיקה שלכם?

• iTunes
    • WinAmp
    • Windows Media Player
    • foobar2000
    • dBpoweramp
      0
    • רק דיסקים בשבילי!
      0
    • שומע מוזיקה אונליין (Pandora, Last.fm וכו')
    • אחר

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

iTunes התוכנה החביבה עלי ביותר, מאוד נוחה לשימוש, ממשק אינטואטיבי, בלי יותר מדי אופציות שמסבכות אותך ללא צורך אלא בדיוק מה שאתה צריך כדי לשמוע ולנהל את המוזיקה שלך.

חסרונות: חוסר תמיכה ב FLAC כמובן, אבל בעיקר הדבר שהכי חסר לי זה עדכון אוטומטי של הספריה במוזיקה שיש לך בתיקיה. זו אופציה ממש פשוטה לתכנות, היא קיימת בWINAMP (פאק, היא אפילו קיימת בWMP!), אבל בשביל החבר'ה באפל זה כנראה מסובך מדי. חבל, כי אם הייתה את האופציה הזאת איטיונס הייתה פשוט מושלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iTunes התוכנה החביבה עלי ביותר, מאוד נוחה לשימוש, ממשק אינטואטיבי, בלי יותר מדי אופציות שמסבכות אותך ללא צורך אלא בדיוק מה שאתה צריך כדי לשמוע ולנהל את המוזיקה שלך.

חסרונות: חוסר תמיכה ב FLAC כמובן, אבל בעיקר הדבר שהכי חסר לי זה עדכון אוטומטי של הספריה במוזיקה שיש לך בתיקיה. זו אופציה ממש פשוטה לתכנות, היא קיימת בWINAMP (פאק, היא אפילו קיימת בWMP!), אבל בשביל החבר'ה באפל זה כנראה מסובך מדי. חבל, כי אם הייתה את האופציה הזאת איטיונס הייתה פשוט מושלמת.

יש כזאת תוכנה שמוסיפה לאייטונס את העדכון האוטומטי. אם אתה רוצה אני יכול לחפש בשבילך. אני לא רציתי את זה אבל בעיקרון זה נשמע סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בכמה תוכנות שונות(Amarok, winamp, foobar) וגם בסקוויזבוקס, תלוי בסיטואציה.

אני לא מאמין בלהצמד לתוכנה אחת ו"לנהל" בתוכה את המוזיקה שלי.

המוזיקה שלי מסודרת בתיקיות, מה שהופך את המעבר מתוכנה לתוכנה(ובין מערכות הפעלה וסטרימרים) לחלק.

הבעיה עם תוכנות שמארגנות לך את הכול, זה שמתישהו הן נעשות גרועות, או סתם בא לך לגוון, ואז אתה מגלה שאתה צריך לארגן את הכול מחדש(ואני יודע שברוב התוכנות זה אומר בסה"כ לבחור תיקיה ולעשות Import, אבל עדיין, אני מעדיף לחסוך את ה-overhead הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...