2408wfp בדרך :) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2408wfp בדרך :)

natu

Recommended Posts

אתמול בשעה טובה הוזמן המסך מהאתר הרישמי של , היום בבוקר כבר קיבלתי מייל שהמסך נשלח והוא אמור להגיע לייעדו תוך 3 ימים.

המסך נשלח לאחי הגדול שאמור לבוא לארץ לקראת פסח, כמובן שהוא יפתח אותו וייבדוק שהכל בסדר לפני שיגיע.

עלות: 624$ כולל משלוח חינם ואחריות ל-3 שנים שאין לי מושג עד כמה היא תופסת בארץ.

ברגע שהוא יגיע מבטיח להעלות ולתת ביקורת (עד כמה שהידע שלי במסכים מאפשר), במידה ואחד מתותחי הפורום מעוניין להגיע אליי ולתת ביקורת קצת יותר מקיפה אשמח לארח אותו בביתי הדל (כפל משמעות) והצנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי איך אתה מביא אותו לארץ? שם מסך 24 במזוודה?

כן, במזוודה מאוד גדולה :)

למי שיש אשמח לקבל לינק למדריך בדיקת מסך מייד עם קבלתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כאחד שטס המון לא כדאי לך לשים אותו במזוודה

תגיד לאחיך שיכנס לאתר של וידפיס את ה INVOICE ויצהיר עליו במסלול האדום

אחרי הכול זה עוד יותר זול ממה שאני מוכר את המסך בארץ !!

אם יתפסו אותו יהיה לך לשלם כפל מיסים והרבה עגמת נפש !!!

בכל מקרה יהיה עליך לשלם 15 % מס קניה ועוד 15.5 מע"מ דהיינו תוספת של 204 $ שהוא חייב שיהיה לו אותם במזומן 1

הדבר הכי טוב שיקרה לך עם המוכס הינו זקן ולא יודע מה קורה איתו תשלם רק את המע"מ

בהצלחה

יעקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם מאוחר מידי לזה אבל עדיף לדעתי להזמין את המסך עם האחריות לשנה בלבד שהיא זולה יותר מהאחריות לשלוש שנים גם כך האחריות הבין לאומית לא מכובדת בישראל ואתה נתקע בלי אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nextop - עדיין לא החלטתי אם אני אבקש מאחי להצהיר עליו או לא אך מיכוון שהוא אזרח ארה"ב יתכן והוא יכול להצהיר עליו כמתנה ולהתחמק ממסים בכלל, אני עדיין בודק את הנושא.

dennis14 - גם אני רציתי את הBENQ FP241W אבל אין למצוא אותו במלאי של אף חנות גם לא את ה- BENQ FP241WZ , על הHP בכלל לא שמעתי :-[

yaniv - האחריות ל-3 שנים באה סטנדרט (חינם) ולא כהרחבה כלשהי, ניתן להרחיב את האחריות ל-4 או 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה היכרות עם ה - HP, הנה - http://www.prad.de/en/monitore/review-hp-lp2465.html

פה יש אותו במחיר טוב - http://www.pcconnection.com/IPA/Shop/Product/Detail.htm?sku=6882665&SourceID=k120730

פה יש את ה - BENQ, לינק - http://www.ncixus.com/products/19235/FP241W/BENQ/

גם נשארו כמה יחידות במלאי וגם מחיר מצוין.

אגב ראיתי את ה 241VW בקצת יותר מה - 241W, אבל הוא לא במלאי.

http://www.buy.com/prod/benq-fp241vw-24-widescreen-lcd-monitor-6ms-1000-1-1920x1200-dvi-hdmi/q/loc/101/203608095.html?adid=17662

מה ההבדל ביניהם ? (הוא מזכיר את ה - WZ בתכונות שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל ביניהם ? (הוא מזכיר את ה - WZ בתכונות שלו)

VW לא ניתן לסובב מצד לצד או ל- pivot אלא רק להטות קדימה/אחורה. לפי TFT Central, לשניהם יש אותו פאנל בדיוק M240UW01 V2 של AUO. השוני הוא עיצובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המסך הזה מומלץ? או שהוא כשלון? כי הוא כבר מזמן זמין בארה''ב (למיטב ידיעתי), ועד כה ראיתי עליו רק ביקורת רצינית אחת (!), אבל לא מאתרים נחשבים כמו Xbitlabs, Anandtech... מדוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי שוב ונראה שבכל זאת, למרות שיש להם אותו פאנל, קיים שוני קל בדיוק הצבעים וב-Input Lag.

יש התרשמות (סובייקטיבית) פה.

עליי לציין הערה חשובה ייבוא אישי של מסך LCD אינו דבר מומלץ, במיוחד כשמדובר בדגם שלא ניתן בעבורו שירות תיקונים בתשלום בארץ. שום יבואן שפוי לא שולח טכנאים שלו להשתלמויות ללמוד לתקן דגמים שאינו מייבא וגם הוא אינו מחזיק חלקי חילוף בעבור מסכים שאינם מיובאים. להשקיע אלפי שקלים במסך עם פוטנציאל להתקלקל אחרי זמן קצר, שהרי גם חוקי מרפי לא פוסחים על שום מוצר אלקטרוני, זה סיכון שאני לא ממליץ לקחת. בנוסף, לפעמים בייבוא אישי מוציאים אותם מהאריזה סופגת הזעזועים טרם הטיסה על מנת לאחסן אותם במזוודה. הובלה שכזו גורמת עם המכות שהם מקבלים להרעת אחידות התאורה. גם עם אריזה מקורית קשה לדעת איזה מסכת ייסורים המסך עובר בנמל התעופה / בטיסה. בביקורת של 3008WFP ב-behardware ציינו את הסוגייה הזו של הרעת אחידות התאורה בשל מכות במהלך ההובלה. ליצרני מסכים איכותיים יש פרמטרים שהם לא יכולים לשלוט בהם מהרגע שהמסך יוצא מהמפעל אל הלקוח הסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הגיע לייעדו :yelclap: הוא אמור להגיע ארצה בעוד 18 יום.

אחי ביצע את הבדיקות לגילוי פיקסלים מתים וזליגות אור והכל נמצא תקין!!!

ביקשתי ממנו לצלם את המסך ולשלוח לי ברגע שיהיו לי אני אפרסם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהמסך מגיע עם אחריות ל-0 פיקסלים שרופים הכי טוב שם אח שלך יבדוק אותו שם ואם צריך יחליף.

סתם שאלה, איפה ראית שהוא מגיע עם אחריות ל-0 פיקסלים שרופים?

היבואן בארץ לא מכיר באחריות הזאת, וטוען לאחריות על 3 פיקסלים.

אני אשמח לקבל קישור רישמי לאחריות על 0 פיקסלים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...