צריך עזרה בבחירת טלפון נייד סימביאני עם WiFi. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת טלפון נייד סימביאני עם WiFi.

B.D.B

Recommended Posts

תקציב הוא עד 2000 שקל מקסימום, עדיף מתחת ל-1800.

במקור חשבתי על ה-E65 ואז כשחיפשתי יותר מידע כדי להיות בטוח גיליתי את ה-N80 וה-E51. ועכשיו מבניהם אני חושב שאני אקח את ה-E51 (מעבד הכי חזק, וגרסה הכי אחרונה).

המלצות \ דעות \ רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל כולם באותו מחיר (+/- 100 שקל) וה-E51 הכי חזק.

אני הולך להתקין עליו הרבה , סביר להניח משחקים בעיקר ולכן חשוב לי כוח העיבוד.

המצלמה לא כל כך חשובה, בעיקר בגלל שהיא גרועה בכל השלושה.

המסך בכל השלושה קטן יחסית 2", 2.14" ב-N80.

עוד דבר שחשוב הוא שקיים מתאם לאזניות סטריאו סטנדרטיות 3.5מ"מ, אבל אני בטוח שלכולם יש את זה, בין אם זה מגיע בערכה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק את E51.

יש לי את N80, אחלה פלאפון ,איטי במקצת אבל מהיר מ N73 + מסך מדהים.

החיסרונות שלו בעיקר שהוא עבה ( 26 מ"מ) והסוללה עלובה.

E51 פלאפון קומפקטי שלפי מה ששמעתי בביקורות מהיר ביותר, טובה ,דק יותר מ N80 וחדש יותר.

תתחדש ( בכל מקרה אני לא רואה את ההיתרון בסימביאן ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואני קונה אותו מחנות פרטית (לא נמכר אצל ספקי השירות) האם הוא יגיע עם עברית? מבחינת לכתוב SMS-ים בעברית ולגלוש באתרים עם עברית? והאם יהיה עברית גם על המקשים או שאצטרך לזכור בעל פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בחנות...

מקשים אני לא חושב שיש, אם כן אז לא מקורי, וזה ממש לא בעיה לזכור, שני הסלולארים האחרונים שלי הם בלי מקשים בעברית ואני מסתדר מצוין (ואני גם מתכתב במסנג'ר ושולח הרבה SMSים)

בתוכנה בטוח תהיה לך עברית, וזה גם לא בעיה לשים עברית בבית (אם לדוגמא תרצה לעדכן גירסה מתישהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואני קונה אותו מחנות פרטית (לא נמכר אצל ספקי השירות) האם הוא יגיע עם עברית? מבחינת לכתוב SMS-ים בעברית ולגלוש באתרים עם עברית? והאם יהיה עברית גם על המקשים או שאצטרך לזכור בעל פה?

בד"כ חנויות עם וותק לא דוכן באלנבי יתנו לך עם המכשיר עברית, מקשים גם אבל זה כבר תברר בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות.

התקציב שלך קצת בעייתי, בחנויות המחירים בד"כ יקרים.

E51 חמוד... אני לא מצליח לחשוב על מכשיר טוב יותר בתקציב שלך.

יש את הN91 וN80 שהם נחמדים אבל די מיושנים וגדולים, יש את הE61I שהוא מדהים אבל עם מערכת מיושנת,קצת גדול ויקר.

בכל מקרה אם אתה קונה מהארץ אני חושב שE51 הוא המכשיר האולטימטיבי... אם תקנה מחו"ל (אם יש לך אפשרות כדאי לנצל, במיוחד בזמן שהדולר בשפל) אז אולי אפשר למצוא מכשירים שווים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אם אני זוכר נכון, זה גם נמצא ב N80 לכן אני לא רואה סיבה שזה לא יופיע ב E51 כי הם כוללים את אותה .

2. הצעות אחרות? יש לך במחיר הזה רק את N80, E65 ו E51 וכבר ציינתי את החיסרונות של N80 ו E51 כולל כבר את הפונקציות של E65 פשוט זה סליידר וזה קאנדי בר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...