מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה? - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה?

fish123

Recommended Posts

עזוב אותך אני בנאדם שקופץ מהדבר הכי קטן בעולם חח

חבר בא לי בוא מאחורה דפקתי ריצה :\ אני ממש פחדן אבל במיוחד כשאתה יושב בבית ריק ב12 בלילה על פול ווליום בביושוק אתה משתין מרוב פחד :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הפחיד אותך אז היית צריך לשחק בקודמו SYSTEM SHOCK 2, הכסא היה מחליק לך מתחת לישבן ובורח. ;D

SYSTEM SHOCK 2 באמת משחק שאפשר להשתין במכנסיים.(בנוסף ל-AITD בתגובתי למעלה)

הבעיה של system shock2 הייתה שכדי להשתמש בנבוט (צינור), היית צריך להיות שלב 10 וכדי להשתמש במברג היית צריך לסיים את המשחק. חוצמזה, משחק באמת מפחיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי penumbra אם הייתי קורא את החוות הדעת שלכם לפני שהייתי מסיים הייתי מתאכזב

תכלס מקפיץ אבל לא ציפיתי שזה יחשב בעיני רבים כאן למפחיד ביותר (אני מתכוון לblack plague)

אבל הקטע שבאמת מבהיל שמה זה שיש בחדר מלא כלבים מתים ואני ובטח גם אתם מצפים שהם יקומו ויאכלו אתכם

ושיוצאים מהחדר אתה רואה כלב רץ אליך (לא הוא לא שמח לראות אותך) ונעלם!

יש קטע בhalf life 2 שדי מפחיד שיש את הזומבים הממש מהירים שרצים אליך בספרינט עם צרחות (אם אני לא טועה זה כאשר יש את הכומר הרוסי)

חח אוי אני זוכר את הקטע הזה כל כך טוב, אני גם זוכר את ההתחלה של השלב, שברגע שאתה יוצא מהבקתת עץ אתה רואה את הזומבים רצים על הקירות של הבתים מרחוק..ותמיד אהבתי לקחת את הדיסק ברזל הקוצני הזה והייתי מעיף אותו על הזומבי הכי רחוק ורואה אותו נחתך לשניים...חחחחח

השלב הזה הכי מפחיד במשחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי כמעט לנסות משחקים שנחשבים מפחידים,יצא לי רק שבאמת היה עם אווירה מאוד טובה ומתוחה,והקפיץ אותי לעיתים.

2 הפעמים הכי זכורות מביושוק,זה:

1.הולך ליד הארוניות האלה ששמים בתוכם מתים פתאום מתוך ארונית אחת קפצה איזה ספלייסרית.

2.נראה לי הפעם הראשונה שנתקלתי באלה שמתחזים למתים.

האמת עכשיו הזכרתם לי שגם לFar Cry היו את הרגעים שלו,ברגע שהוא שינה מצב לפלצות בהחלט היה מפחיד קצת.

מה שכן הגעתי בו רק עד שלב 10 והפסקתי,לא זוכר למה,אולי נתקעתי איפשהוא(זה לא היה בגלל פחד חח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tomb Raider 3...

שאתה בן 7... יושב על הברכיים של אבא שלך, לארה עומדת בתוך מנהרה שהקירות העגולים שלה מורכבים מבעצם 7 צלעות ואיזה טירקס אימתני עובר שוב ושוב מול הפתח...

אתה מפחד חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מריו למגסון (נראה לי שזה מריו)

זה עוד היה כשהייתי הן 4 נראה לי כשעוד לא הבנתי כלום מהחיים שלי

היה שלב אחד שאתה כמו במנהרה כזאת וצריך להגיע לדרקון כדי להציל את החברה שלו , תמיד פחדתי ממנו ומהמוזיקה המפחידה (חחח אני יודע שמוזיקה מפחידה ומריו אסור להכניס באותו משפט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מריו למגסון (נראה לי שזה מריו)

זה עוד היה כשהייתי הן 4 נראה לי כשעוד לא הבנתי כלום מהחיים שלי

היה שלב אחד שאתה כמו במנהרה כזאת וצריך להגיע לדרקון כדי להציל את החברה שלו ' date=' תמיד פחדתי ממנו ומהמוזיקה המפחידה (חחח אני יודע שמוזיקה מפחידה ומריו אסור להכניס באותו משפט)

[/quote']

??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...