מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה?

fish123

Recommended Posts

אני דיברתי עם אנשים בקשר למשחקים מפחידים ששיחקו...

חלק אמרו 3, חלק F.E.A.R וחלק גם HALF LIFE 2

המשחק שהפחיד אותי הכי הרבה והוא גם לא כל כך מוכר- Penumbra

Penumbra זה סדרה של 2 משחקים (ואחד דמו) של מנוע חזק וריאליסטי ביותר...

זה משחק מתח-פסיכולוגי כזה....מישהו מכיר? :s05:

ומה המשחק המפחיד שלכם? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטח שמכיר

פנומברה לוקח

חחחח

שמח לשמוע שמישהו אוהב פנומברה בישראל...

מה שמיוחד במשחק זה שהוא לוקח מעט מקום בכונן, גרפיקה איכותית וריאליסטית וגם אין דרישות מערכת רציניות

אני מתכנן יום אחד ללכת למקום חשוך ונטוש ולשחק שם פנומברה השני :P אבל אין לי אומץ חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה את אומרים פה משהוא לא נכון לא צריך להגיד מישחקים מפחידים (כי רציני איזה מישחק גרם לכם באמת לפחד ? אותי אף מישחק ואני לא ילדאמיץ )צריך לשאול מה המישחק שהיה הכי קרוב ללהפחיד אותכם אותי אישית 3 אבל חוץ מיזה שום דבר לא באמת מפחיד (גם לא מפחיד אבל מאוד "מקפיץ").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מקפיץ" זה כמו מבהיל ומפחיד...

פחד זה הרגש הכללי לכל הדברים שחשים..

שכחת את האינטרקציה עם החפצים...

מה שכן הייתי מעדיף שהייתה יוצאת גרסא רק עם החידות בלי ההתגנבות (אני ממש ממש שונא התגנבות)

מה הכוונה התגנבות? הבריחה מהכלבים? אפשר להרביץ להם קצת :P אבל לא כשלהקה באה עלייך חחח

בשני צריך כל הזמן להתגנב ולברוח זה המשחק הכי מלחיץ ומרטיט שיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F.E.A.R זה משחק לא מפחיד אולי בהתחלה אבל אחרי זה המשחק נהרס בגלל שרואים את הילדה הולכת וצריך לברוח ממנה בגלל שהראו אתה בהתחלה זה הופך את המשחק ללא מפחיד

דום3 באמת לא מפחיד אבל מקפיץ כי הולכים בחושך מרוכזים במשחק ופתאום קופצת לך מפלצת על המסך

חחח את מי פחיד HALF LIFE זה יכול להיות גם מקפיץ אבל לא מפחיד

אבל זה כול הכיף שזה מקפיץ בשביל זה הרי עושים משחקים מפחידים

מה הכוונה התגנבות? הבריחה מהכלבים? אפשר להרביץ להם קצת :P אבל לא כשלהקה באה עלייך חחח

בשני צריך כל הזמן להתגנב ולברוח זה המשחק הכי מלחיץ ומרטיט שיש..

חחח הזכרת לי את השלב COD4 זה שצריך לסחוב איתך את הצלף משימה ארוכה ומלחיצה

חחחח אני זוכר היה שם כלב והצלף אומר אל תהרוג אותו אז הרגתי אותו ותוך שנייה כל הלהקה קפצה עליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא יודעים מה זה פחד אמיתי חברה פחד אמיתי זה שאתה משתין במכנסים וחלקים בגוף שלך מתחילים לרעוד (או שהיד שלך נינעלת וכו...)זה פחד אמיתי ,מישחקים כמה שהם טובים או אמיתים (מיבחינת גרפיקה )בחיים לא יגרמו לכם להשתין במיכנסים או לרעוד (תקנו אותי עם אני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא יודעים מה זה פחד אמיתי חברה פחד אמיתי זה שאתה משתין במכנסים וחלקים בגוף שלך מתחילים לרעוד (או שהיד שלך נינעלת וכו...)זה פחד אמיתי ,מישחקים כמה שהם טובים או אמיתים (מיבחינת גרפיקה )בחיים לא יגרמו לכם להשתין במיכנסים או לרעוד (תקנו אותי עם אני טועה).

אני מתקן אותך ומוסיף.

היו לי רגעים בפנומברה (אפילו כמה פעמים באותו מקום) שגרמו לי לרעוד כמו משוגע ודפיקות הלב שלי גברו כאילו אני הולך למות

המשחקים יכולים לגרום גם להזעות, צרחות וכל מיני :P

רוב הדברים קורים לי כשאני משחק בזה...אני חייב להתגבר על הפחד ולשחק במקום נטוש בלילה :cool2:

מה שאני לא מבין זה למה אנחנו כל כך אוהבים להיות מזוכיסטיים ולשחק במשחקים המפחידים האלה... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שזה מה שעושה את זה כזה כיף...זה עוזר לך להתרגש מהמשחק

האמת מזמן לא שיחקתי משחק מפחיד...תמליצו משהו כפרות סגנון FEAR כזה יש חיה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי פעם משהו מפחיד

זה היה רק שיצא המשחק HALF LIFE 2 קניתי אותו שמתי להתקנה, ולא היה לי זמן לשחק בו באותו יום (יום שישי) אז חזרתי הייתה בסביבות השעה 1 בלילה ולא היה אצלי אף אחד בבית התחלתי לשחק, כמובן שהיא אפשר לשחק אם אור אז כיביתי אז הגעתי לשלב 4 אם אני לא טועה זה אם הזומבים ,

שחחקתי ואז הסתובבתי הסתכלתי על היד שעל העכבר וראיתי כמו יד כזאת שבאה לגעת ביד שלי בלי לחשוב פעמיים הוצאתי את החוט של המחשב מהחשמל ורצתי לטלויזיה

זה היה דבר מפחיד כל כך הייתי עייף ושקוע במשחק שכבר היו לי הזיות

RESIDENT EVIL 4 לא כל כך מפחיד אבל זה בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...