שאלה|Logitech G5 Laser Mouse - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|Logitech G5 Laser Mouse

xlSnaK

Recommended Posts

אח שלי, תעשה מה שבא לך, תשלם 100 שקל יותר בשביל עכבר פחות טוב, סה"כ כסף שלך וזאת זכותך, אני גמרתי לנסות לעזור לאנשים פה, שכל אחד יעשה מה בזין שלו, נמאס לי לחזור על עצמי כל הודעה מחדש, החכמים מביניכם כבר הבינו את המסר שניסיתי להעביר והשאר לא שווים את הזמן. :)

3 עמודים אחורה.. נכון שבכלל לא חיפשת? יפה.. אני לא פראייר שלך, אם ללכת 3 עמודים אחורה זה מאמץ גדול מדי בשבילך אז בטח ובטח שלחפש שוב את הלינקים זה מאמץ גדול מדי בשבילי.

אני כן בדקתי , אבל אין סרטון או לפחות שמוכיח שזה באמת קורה ,בעבודה עם גרפיקה , ניסיתי לבדוק זאת יום אחד (הגדלתי את תמונה מסויימת וניסיתי להבחין בשינוי אבל לא הבחנתי בשום קפיצות שכאלה.

אגב זכרתי באיזושהו סירטון בyoutube שבדקתי לראשונה כשחשבתי לקנות את הg5 , זה מוקדש במיוחד לך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אח שלי, תעשה מה שבא לך, תשלם 100 שקל יותר בשביל עכבר פחות טוב, סה"כ כסף שלך וזאת זכותך, אני גמרתי לנסות לעזור לאנשים פה, שכל אחד יעשה מה בזין שלו, נמאס לי לחזור על עצמי כל הודעה מחדש, החכמים מביניכם כבר הבינו את המסר שניסיתי להעביר והשאר לא שווים את הזמן. :)

3 עמודים אחורה.. נכון שבכלל לא חיפשת? יפה.. אני לא פראייר שלך, אם ללכת 3 עמודים אחורה זה מאמץ גדול מדי בשבילך אז בטח ובטח שלחפש שוב את הלינקים זה מאמץ גדול מדי בשבילי.

אולי באמת כדאי שתפסיק להגיב ולזיין לאנשים בשכל...

בכלל תפסיק להגיב בנושא עכברים, פשוט אתה מדבר כ"כ הרבה שטויות...

תחזור לישון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

תגיד מה שתגיד אני את שלי עשיתי. בכל זאת, 90% מהאנשים פה לא אטומים כמוך וכבר הבינו ממזמן שאני צודק בנושא של עכברי , הם פשוט יודעים להבדיל בין עובדה לבין דיעה בניגוד גמור אליך.

וסתם כהערת אגב אתה שם לב שב-4 ההודעות האחרונות שלך חוזרת בידיוק אותה מנטרה? " אתה מדבר שטויות ", בלי להוסיף שום דבר. ממש מוסיף לאמינות שלך ואני בטוח שהדהמת את האנשים פה עם הידע המדהים והנימוקים המפורטים שלך לגבי נושא הדיון. חתיכת אהבל, אתה זה שיצאת הכי מפגר פה, אתה פשוט כל כך מפגר שכנראה לא הבנת את זה. ;D

אני כן בדקתי , אבל אין סרטון או לפחות שמוכיח שזה באמת קורה ,בעבודה עם גרפיקה , ניסיתי לבדוק זאת יום אחד (הגדלתי את תמונה מסויימת וניסיתי להבחין בשינוי אבל לא הבחנתי בשום קפיצות שכאלה.

האמת שיש...

מספיק הוכחה בשבילך? או שתעדיף להתייחס רק לפאד האחרון שעליו ה-G5 עובד טוב במקום להודות שטעית? זאת עובדה, על 90% מהפאדים היום ה-G5 לא עובד טוב, כמו כל עכבר . הפאד האחרון הוא לא פאד ששמעתי עליו מעולם ואין לי מושג אם הוא בכלל אמיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפשתי כבר אחרי שראיתי את הסרטונים האלה בפעם הראשונה, לצערי הפאד הזה לא ניתן להשגה מחוץ לסין ככה שקנייה שלו היא לא פרקטית, מה גם שלא ראיתי אף ביקורת שלו ולא שמעתי עליו אף חוות דעת, לא הייתי מהמר בכסף שלי על פאד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

האמת שיש...

מספיק הוכחה בשבילך? או שתעדיף להתייחס רק לפאד האחרון שעליו ה-G5 עובד טוב במקום להודות שטעית? זאת עובדה, על 90% מהפאדים היום ה-G5 לא עובד טוב, כמו כל עכבר . הפאד האחרון הוא לא פאד ששמעתי עליו מעולם ואין לי מושג אם הוא בכלל אמיתי...

שטויות במיץ, איך אתה יכול להסתמך על סרטון חובבני מהרשת?

נסיתי כרגע לקשקש כמו בסרטון עם ובלי פד, ונחש מה...? לא נתקלתי בתופעות כמו בסרטון.

וחוצמיזה, ככה לבודקים עכבר בגרפיקה! נסה לרטש בפוטושופ בצורה סימטרית ללא רעד של העכבר, בטסט הזה דווקא ה-G5 עושה את העבודה מצויין.

אני מאוד מקוה שאנשים לא ישפטו את העכבר G5 לפי הסרטון החובבני הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בודקים ככה עכבר לגרפיקה- אלא לגיימינג.

ניסיתי את זה עם ה G5 של שכן שלי וה QCK שיש לי.

למרות שהתוצאות לא נוראיות כמו בסרטון, שני העכברים שלי, גם ה 5000 לניידים וגם ה Intellimouse explorer 3.0 לבלוטות' נתנו תוצאה טובה יותר חד משמעית.

ומצד שני, אני עדיין חושב שהתנועה הזו טיפה מוגזמת, והתוצאה בסרטון רחוקה מהמציאות.....

אבל!

ההצהרה הכללית לגבי לא נכונה.

המייקרוסופט 5000 שיש לי לדוגמה הוא עכבר , עובד מעולה גם על ה QCK, וגם על פד בגרוש שקיבלנו מפרסום של משהו.

ובעבודה רגילה, גם G5 עובד כמו שצריך על כל פד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ, איך אתה יכול להסתמך על סרטון חובבני מהרשת?

נסיתי כרגע לקשקש כמו בסרטון עם ובלי פד, ונחש מה...? לא נתקלתי בתופעות כמו בסרטון.

וחוצמיזה, ככה לבודקים עכבר בגרפיקה! נסה לרטש בפוטושופ בצורה סימטרית ללא רעד של העכבר, בטסט הזה דווקא ה-G5 עושה את העבודה מצויין.

אני מאוד מקוה שאנשים לא ישפטו את העכבר G5 לפי הסרטון החובבני הזה.

אני מסתמך על דברים הרבה יותר עובדתיים מהסרטון הזה, אבל The-Star ביקש הוכחה ויזואלית בצורת וידאו וזה הכי טוב שאני יכול לספק לו.

מצחיק שבחרת להתעלם מכל הלינקים שהבאתי עד עכשיו שמוכיחים את התופעה ולהתייחס רק לסרטון הזה, שגם הוא הרבה יותר אמין מאשר המילה שלך, עם כל הכבוד.

ה-G5 בכל אופן, לא מוגדר כעכבר לגרפיקה, יכול להיות שבשביל גרפיקה הוא מתאים ( איזה עכבר לא? ), אבל הוא מוגדר כעכבר Gaming והוא לא עונה על ההגדרה הזאת, בין אם אתה רוצה להסתמך על הסרטון הזה ובין אם אתה רוצה להסתמך על שאר המקורות שכבר פרסמתי אלפי פעמים וכנראה לא אומרות לחלק מהאנשים פה כלום.

ובעבודה רגילה, גם G5 עובד כמו שצריך על כל פד.

pika007, עכברי לייזר עובדים טוב יותר על פאדים מבד, וה-QCK בפרט. לידיעתך, הבדיקה של esreality נעשתה על משטח דומה ל-QCK ועדיין התוצאות של ה-G5 היו עלובות למדי, ברור שלא כמו בסרטון ( שלא סביר שהוא מזוייף לפחות לא עד שמגיע החלק של הפאד האחרון שהוא בודק שעליו באורח פלא העכברים עובדים מעולה ), אבל מספיק עלובות בשביל כל גיימר רציני, ובטח ובטח שמהוות סיבה מספקת לקנות את ה-MX518 על פני ה-G5, שהוא אמנם לא עכבר גרוע אבל בפעם המליון - כאשר אפשר לקנות עכבר טוב יותר בפחות כסף, למה לא, ואני חושב שכולנו כבר מסכימים שה-MX518 טוב יותר. אז כן לעבודה רגילה הוא מספיק טוב, לגיימינג? ממש לא.

וד"א, לחבר שלי יש G5 ובדקתי אצלו לא מזמן אם התופעות האלה באמת קורות ומורגשות, והתשובה היא כן, ואפילו לא צריך את הצייר בשביל להבחין בכך. אני מניח שלא ניסית להוריד קצת את הרגישות בדרייבר ואז להזיז את העכבר מהר על הפאד, על רגישות גבוהה זה פחות מורגש.

ההצהרה הכללית לגבי לייזר לא נכונה.

תגיד את זה ל-Steelseries -

http://www.fragyou.net/?page_id=24

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמחה, אני אגיד להם.

אני עובד עם עכבר על פד בגרוש, הכל זז נפלא. ומן הסתם אני לא היחיד.

למעשה אני גם משחק עם אותו עכבר על פד בגרוש, ובינתיים הסטטיסטיקות שלי ב COD4 ו BF2 לא בדיוק מאכזבות :xyxthumbs: (משחק ברשת, כמובן)

(אלא אם פדים בגרוש הם המשטח המועדף לעכברי ........)

אני לא פוסל אפשרות שיש בעיה עם משטחים מסוימים, אבל להגיד 90% מהמשטחים זו הגזמה על המקום.

ובכלליות, הקצינו את הנושא מעבר לפרופורציה.

נ.ב- אתה לא יכול להביא קמפיין של חברה לעכבר החדש שלהם (מדהים עד כמה שיהיה) בתור מקור אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתמך על דברים הרבה יותר עובדתיים מהסרטון הזה, אבל The-Star ביקש הוכחה ויזואלית בצורת וידאו וזה הכי טוב שאני יכול לספק לו.

מצחיק שבחרת להתעלם מכל הלינקים שהבאתי עד עכשיו שמוכיחים את התופעה ולהתייחס רק לסרטון הזה, שגם הוא הרבה יותר אמין מאשר המילה שלך, עם כל הכבוד.

ה-G5 בכל אופן, לא מוגדר כעכבר לגרפיקה, יכול להיות שבשביל גרפיקה הוא מתאים ( איזה עכבר לא? ), אבל הוא מוגדר כעכבר והוא לא עונה על ההגדרה הזאת, בין אם אתה רוצה להסתמך על הסרטון הזה ובין אם אתה רוצה להסתמך על שאר המקורות שכבר פרסמתי אלפי פעמים וכנראה לא אומרות לחלק מהאנשים פה כלום.

למה אתה חושב שהמילה שלי לא אמינה? ואתה בוחר לאמין לסרטון חובבני ברשת. אפשר לחשוב שנכחת שם בזמן הניסוי.

אין לי אנטרס לעכבר G5, וכבר אמרתי לך שלגיימינג אני מעדיף את A4 X7 שלי. אבל רק ליידע אותך אני עוסק במלאכת עיצוב גרפי כבר 20 שנה, ותמיד, תמיד... סבלתי מדלקת במפרק כף היד. ואם אתה רוצה, או לא לאמין אז נסיתי כבר המון עכברים אופטיים, , תתפלא ה-G5 עם המשקולות פשוט מציל לי את היד כשאני עובד ים של שעות בפוטושופ.

עצם העובדה שיש לך אפשרות לשנות משקל לעכבר, זה רק מקל על היד! לא סתם לוג'יטק צירפו לך משקולות, כנראה שיש עוד גרפיקאים שסובלים בפרק כף היד.

אז אני גאה להכתיר את העכבר G5 כה-העכבר לגרפיקה.

אני לא פוסל את הדעה שלך לגבי ה-DA שהוא העכבר לגיימינג, אבל ה-G5 יותר אלגנטי עם הנדסת אנוש לטווח הרחוק בשימוש שלו לגרפיקה.

אגב אני מכיר המון קולגות שלי במקצוע עם מחשבי שהעדיפו את ה-G5 בגלל הסיבות הנ"ל, ועוד לחשוב על התמיכה העלובה של OS X בדרייבר של העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שהסרטון הזה מאשש בידיוק את מה שאני מסתמך עליו ומה שנחשב לבאמת אמין בעיני?

והאם אני אמרתי משהו רע על העיצוב של ה-G5? האם אני טענתי שהוא לא מתאים לעיצוב גרפי באחת מ-200 ההודעות שלי בדיון הזה? אני ממש לא מבין מה המטרה של ההודעה שלך.. שיהיה לך בכיף עם ה-G5 בעבודה שלך בגרפיקה, לגיימינג הוא לא מספיק טוב בגלל החיישן שלו ולא בגלל העיצוב, וזה הכל, מה כל כך קשה להבין?

אתה לא יכול להביא קמפיין של חברה לעכבר החדש שלהם (מדהים עד כמה שיהיה) בתור מקור אמין.

כן, ואני גם לא יכול להביא מחקר שנערך על ידי מהשורה בתור מקור אמין, ולא יכול להביא ביקורות שנערכו על ידי אנשים שמבינים כמקור אמין, למעשה, כל מקור שאני יביא לא יהיה מספיק טוב בעיניך, הנקודה היא שאם אני מביא לך מליון מקורות שכולם אומרים את אותו דבר כנראה שיש מעט אמת בדברים האלה, על אחת כמה וכמה שהם מפורסמים באתר הגיימינג מספר 1 בעולם או נכתב על ידי חברת מוצרי הגיימינג מ"ס 1 בעולם, שד"א, הם אמרו בידיוק אותו דבר על העכבר שלהם Steelpad Ikari Laser ( יש גם גרסה אופטית ) והגדירו אותו בתור עכבר למשחקי RTS/MMORPG במקום ל-FPS, ככה שכן מבחינתי זה מקור אמין למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמחה, אני אגיד להם.

אני עובד עם עכבר על פד בגרוש, הכל זז נפלא. ומן הסתם אני לא היחיד.

למעשה אני גם משחק עם אותו עכבר על פד בגרוש, ובינתיים הסטטיסטיקות שלי ב COD4 ו BF2 לא בדיוק מאכזבות :xyxthumbs: (משחק ברשת, כמובן)

(אלא אם פדים בגרוש הם המשטח המועדף לעכברי ........)

אני לא פוסל אפשרות שיש בעיה עם משטחים מסוימים, אבל להגיד 90% מהמשטחים זו הגזמה על המקום.

ובכלליות, הקצינו את הנושא מעבר לפרופורציה.

נ.ב- אתה לא יכול להביא קמפיין של חברה לעכבר החדש שלהם (מדהים עד כמה שיהיה) בתור מקור אמין.

WOW אתה משחק במשחק חסר סקיל כמו cod4 שבו אין כמעט recoil לנשקים ומדבר על סטטיסטיקות מול שחקינים בני 12

בוא לשחק CB בcod4 נראה מה אתה שווה

מאז פתיחת הדיון הלכתי לחנות וקניתי לי ms1.1a ב50 שקלים- מרגיש יותר טוב מהG5 על sens נמוך

אנשי חומרה , תבינו עכברים לא נמדדים על פי קידמת החומרה בהם אלא על פי ביצועים

בדומה ל2900XT שנופל אפילו מהGTS 320 למרות שיש לו קלוקים גבוהים יותר, יותר SP ו512bit של לעומת 320 של הGTS

R9nald0 צודק פה כמעט בכל דבר שאמר , תקבלו את זה ושבו בשקט.

הIKARI LASER לא מוגדר לFPS , לעומת זאת ה IKARI optical כן מתאים לgaming .

למה לדעתכם חברה כמו תוציא עכבר בעל סנסור פחות מתקדם במחיר דומה לעכבר עם הסנסור ה"טוב"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW אתה משחק במשחק חסר סקיל כמו cod4 שבו אין כמעט recoil לנשקים ומדבר על סטטיסטיקות מול שחקינים בני 12

בוא לשחק CB בcod4 נראה מה אתה שווה

אתה יודע לקרוא חצאי הודעות, אה?

דבר ראשון, אני לא משחק על שרתים בארץ, אז אתה יכול למחוק את השורה של "ילדים בני 12"

דבר שני, BF2, לא קראת?

ה Recoil של הנשקים שם הוא אחד היותר גדולים.

ואפשר לדעת במה אדוני משחק? CSS אולי?

שיואו אתה כזה 1337.

רונדלדו-

זו פעם ראשונה שאני אומר בדיון הזה שמקור שאתה מביא לא אמין.

בפעם הקודמת טענתי שהמקור מראה רק נתונים יבשים.

איך שלא תהפוך את זה, מה ש "מבחינתך" לא בדיוק משנה

קמפיין של חברה שכולל בכל שורה שלישית את השם של העכבר שלהם לא יכול להילקח כמקור אובייקטיבי ואמין.

אני מכיר את העכברים שלהם וגם ראיתי את האיקארי החדש, אכן מדהים, אבל זה עדיין לא אומר כלום לגבי שאר הקביעות שלהם.

אתה רוצה שאני אביא לך כמה מאמרים שלוג'יטק שחררו לגבי העכברי "גיימרים" שלהם? מן הסתם לא, כי זה לא יהיה אובייקטיבי בגרוש....

עוד שורה לסיום, בנוגע לכל נושא הדיון-

גיימר טוב יהיה גיימר טוב ולא משנה איזה עכבר הוא מחזיק.

יש לא מעט אליפויות שהזוכה השתמש בעכבר של 30 שקל (בפינלנד למשל בשנה שעברה ערכו אליפות CSS. הזוכה השתמש ב basic optical mouse)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...