FX5800 ULTRA טוב יתר מR9800 אז למה ממליצים עליו תמיד? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FX5800 ULTRA טוב יתר מR9800 אז למה ממליצים עליו תמיד?

naorai

Recommended Posts

אני חובב NV מושבע ואם היה לי תקציב והייתי קונה כ. מבך הייתי קונה FX או מחכה לNV35 בכל מקרה לא הייתי קונה R , אבל אני לא קונה עכשיו כ. מסך אז אני לא יגיב על שאמרת *שיעול* אתה צריך להתרחק מהמוצר כמה שיותר! *שיעול*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. שמע, אתה ראית השוואות של AA ו AF בדמו של III ALPAH? ה RADEON 9800 PRO עובר אותו.

ב. radeon 9800 pro של הרקולס ניתן להשיג ב 2500 שקלים, אז 500 שקל זה כבר הבדל.

ג. הgeforce fx 5800 ultra הוא לא יותר טוב מRADEON 9800 PRO , המחמאה המירבית שאני מוכן לתת לו זה שהוא שווה לRADEON בביצועים, מה שלא ככה, והבאת מבדקים שברובם הRADEON מנצח.

אני גם אוהב את אבל צריך לחכות לראות מה יהיה עם הNV35

כי ה NV30 הוא אכן כישלון צורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור המסכן הזה ניסה להפעיל AA\AF עד הסוף עם רזולוציה 1600X1200!!! כידוע R9500 PRO זהו כרטיס לשוק הבינוני וביכולות AA\AF שלו הוא נחשב הכי טוב בשוק הבינוני!

אני הבחור המסכן ;) וגם ב postal 2 למשל ב 1024x768 very high details בAA X4 וAF X8 המשחק יכול להגיע בקטעים מסויימים ל17 fps!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע נאורי, אתה לא יכול לבחור בNV בעיניים עצומות. הרדיאוני למינהם עוברים את כרטיסי הגיפורס המקבילים במחיר ותקנה את הכי טוב בלי להתחשב בחברה, לדוגמא אני חובב בגלל שהם מוציאים מעבדים ברמה זהה לאלה של אינטל במחירים הרבה יותר זולים, אך בכל זאת אם יום אחד תשווק מעבד מאוד משתלם עם ביצועים אדירים, אני יקנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נחכה לNV35 ואז תדברו, יש לי הרגשה טובה לגבי הציפ הזה, הוא הולך ליקרוע את הR350! :asthanos:

אבל מעניין אם הוא יתן פייט טוב לR400

מסכים, נכריז על שביתת עד שיצא הNV35

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא את הביקורת כאן

www.aceshardware.com

אם תשים לב, ראש בראש הפער הוא בפריימים בודדים..אבל כשמפעילים AF\AA הירידה בביצועים של הרדיאון היא בסביבות ה10% פלוס מינוס, בFX היא באיזור ה-30%...אם אתה אחד שלא אוהב לשחק עם AF\AA או מרבה לשחק במשחקי FPS בהם לא רואים כל כך את ההבדל אין שום הבדל בין אם תקנה FX ובין אם תקנה את הרדיאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבחור המסכן ;) וגם ב postal 2 למשל ב 1024x768 very high details בAA X4 וAF X8 המשחק יכול להגיע בקטעים מסויימים ל17 fps!!

מעניין, לי יש מעבד יותר חלש משלך ואותו כרטיס מסך ואצלי ב-6AA ו-16AF זה עובד חלק וזה בפרטים הכי גבוהים של המשחק,

לאיזה אחד מהפורום יש TI4200 עם מעבד AXP1700 ויש לו גם בעיה שמשחקים לא זזים לו כמעט על הגדרות קצת גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, לי יש מעבד יותר חלש משלך ואותו כרטיס מסך ואצלי ב-6AA ו-16AF זה עובד חלק וזה בפרטים הכי גבוהים של המשחק,

לאיזה אחד מהפורום יש TI4200 עם מעבד AXP1700 ויש לו גם בעיה שמשחקים לא זזים לו כמעט על הגדרות קצת גבוהות.

איזה רזולוציה עשית? ומה הטמפ' הממוצעת של המחשב שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נחכה לNV35 ואז תדברו, יש לי הרגשה טובה לגבי הציפ הזה, הוא הולך ליקרוע את הR350! :asthanos:

אבל מעניין אם הוא יתן פייט טוב לR400

הוא לא, אבל ה nv40 ישצא כבר בסוף השנה כן יתן פייט. (אני מקווה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מכם לא התייחס לנק' מאוד משמעותית (לפחות בעיניי) והיא איכות התמונה.

של ה5800 נמוכה משמעותית משל 9800 בAA וAF מופעלים. (ההבדל קצת פחות גדול בלי אבל עדיין - מי משחק היום בלי af לפחות)

- נכון, מסכים שעם המנועים הגרפיים של היום יש פחות פרטים עוצרי נשימה אבל כבר במנועים שעומדים לצאת בקרוב (doom3, hl2 וכד') תוכלו לחוש בהבדל משמעותי.

- מכיוון שnv35 משתמש באותם אלגוריתמים (לפחות לaf וכמעט בטוח שגם לaa) איכות התמונה שלו תשאר פחות טובה - וזה פקטור בעל משמעות - אתה משקיע 2000 -3000 ש"ח בכרטיס חדש אתה מצפה לקבל תמונה איכותית - זה לא חוכמה להריץ מכוערות בfps גבוה (ולפני שאתם מתנפלים לא אמרתי של5800 יוצאות מכוערות...).

בקיצור - נכון לעכשיו 9800 הוא המלך ולפי דעתי אין בכלל מקום להשוואה עם 5800. ולכן ממליצים עליו.

*** ואני מצטרף להמלצה - מה זה "אוהד nv מושבע - מה הם ? קב' כדורגל? - מוכרים לך מוצרים תמורת כסף - אני לא אוהד מי שלוקח ממני כסף (אבל מאוד אוהד מי שנותן בחינם אם יש מתנדבים ;) ) . קנה את הכרטיס שנותן תוצאות הכי טובות תמורת הכסף - זה להיות צרכן נבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרכן נבון צריך לדעת שהכי משתלם זה לקנות R9700 Non Pro ולבצע ותוך שניה מקבלים R9700Pro ואפילו יותר,

מה צריך יותר מה-9700פרו? ההפרש לא משמעותי בינו לבין הכרטיסים היותר חזקים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נכון, אבל צרכן רגיל גם לא קונה רדאון והוא לא קונה אפילו Geforce4 TI4200. ;D

אנחנו מדברים כאן על האנשים בקהילה שיודעים מה הם עושים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...