הנה המפרט הסופי של חבר שלי למשחקים ו-OC תגידו מה אתם חושבים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנה המפרט הסופי של חבר שלי למשחקים ו-OC תגידו מה אתם חושבים

jcdenton1

Recommended Posts

CPU : 2100+ Tray CPU (stepping AIUHB)[ ¤ 567.23 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, 2.0) [ ¤ 615.54 ] 1

Memory : - 512MB 3200 Winbond Memory (CH-5)[ ¤ 537.37 ] 1

CPU Cooling : Thermalright SK-7 Cooler for [ ¤ 154.26 ] 1

Hard Discs : 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 652.99 ] 1

Video Cards : ATI 9500 PRO 128MB DVI Bulk Video Card [ ¤ 1193.24 ] 1

CD-ROM / DVD-ROM : CD-ROM x 52 [ ¤ 143.3 ] 1

Monitors : 17" 753DFX Monitor [ ¤ 907.56 ] 1

Keyboards : Microsoft Keyboard [ ¤ 87.28 ] 1

Mouse : Optical Trekker Mouse OEM PS2 | [ ¤ 67.04 ] 1

Speakers : Z-340 33W 2.1 Speakers [ ¤ 398.63 ] 1

Cases : Xaser II 5000 Plus Tower Case (P/S not included) [ ¤ 572.55 ] 1

Power Supplies : HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply [ ¤ 182.82 ] 1

Service : Computer Assembly [ ¤ 157.41 ] 1

Total Price ¤ 6300~

היה אמור להיות ב-6000 :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מצוין!

אם אתה רוצה לקצץ במחיר בעוד 200 שקל בערך קנה את המארז של Enermax שהוא יהיה מצוין גם כן בשבילך ויחסוך לך 200 שקל בערך וכך לא תצתרך לחרוג אם זה לא כ"כ עקרוני שאר עם זה מפרט מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי, מה עדיף, כרטיס מסך R9700P במקום 9500P ועכבר מיקרוסופט לתמיד או 9500P ועכבר לתמיד אז אני בוחר את העכבר, לא משנה כמה כסף זה העכברים של זה ההההה דבר. אין אליהם פשוט אין, עכברים של זה זבלה, תשאיר להם את מערכות ההפעלה עכברים קונים ממומחים.

ד"א, אתה צריך עוד מאוורר בשביל ההיטסינק ואז זה יהיה משולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בבקשה להמליץ לי על מאוורר שיהיה מתאים להיטסינק? ואני יודע שהעכבר חרא, המחשב הוא בשביל חבר שלי והוא אוהב את העכברים הגרועים האלה :) גם ככה די עברתי את התקציב כנראה בסוף הוא יקנה תמחשב ב-6500~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות. אני יודע שהמסך לא משהו אבל אין תקציב :/ אני יקח את ההצעה שלך MENTALLY אתה יודע אולי כמה מאווררים באים עם ה-CHIEFTEC? ועוד שאלה: האם ה-757DFX של זה מסך טוב? כי זה מה שיש לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-CHEIFTEC בא עם 4 מאווררים.

ה-757 הוא שיפור של ה- 753, כלומר שהוא מגיע לרזולוציות גבוהות יותר. הוא אכן טוב יותר מה-753, והשפורפרת שלו לא רעה אבל כיום יש שפורפרות טובות הרבה יותר, אפילו של (דגמי ה- NF למיניהם).

במידה ואין תקציב לשפר את המסך, מומלץ לקצץ ברכיבים האחרים כדי לשפר את המסך שכן המסך יכול לשרת אותך הרבה יותר זמן ממפרט מחשב וכמו כן עדיף לשמור על העיניים מאשר לקבל ציון גבוה יותר ב- 3D MARK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, יש לציין שהמעבד, הזיכרון ולוח האם הם לא פשוט הם. אתה צריך לוודא שסטפינג המעבד יהיה AIUHB, שצ'יפ הזיכרון יהיה CH-5 ושהלוח יגיע בגרסא השניה שלו (זה מסומן כ-Rev2). בלי הדברים הללו, המפרט הזה לא ישיג כ"כ טוב ורכיבים אחרים יכולים להיות משתלמים יותר אם אתה לא מתכוון לוודא את הדברים שציינתי קודם.

מה שכן, מארז משתלם מאוד לאוברקלוקרים הוא הCS-3181L של Enermax. מה שכן, החנויות לא תמיד משאירות את מאווררי ברירת המחדל שמגיעים אליהם מהחברה ממנה הם קונים את המארז. הם מסירים, מוסיפים או מחליפים. ובכך אני מציע שתוודא את כמות המאווררים בחנות בה אתה מתכוון לרכוש את המחשב. המארז של Chieftec מגיע עם 2מאווררים אם אני זוכר טוב והFS-710 של Enermax מגיע עם שלושה, מה שעושה אותו לטוב יותר. האופציונאליות שלהם היא מאקסימום של 4מאווררים.

לעומתם, הCS-3171 יפה יותר, מגיע במקור עם 4מאווררים (כך ציין אחד מבקשי המפרטים כשברר זאת באחת החנויות, אז כך אני מניח, אבל בכל זאת מומלץ לוודא זאת) וישנה בו אופציונאליות של למעלה מ7מאווררים. ומהו היתרון העקרוני שלו? שהוא זול יותר. הוא עולה 370ש"ח אבל בחלק מהחנויות הוא עולה אך 340ש"ח, אם אני לא טועה. הוא בכל אופן משתלם וטוב יותר בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבקש בחנות ממנה אתה קונה את המחשב. הגרסא הזו של הלוח מחירה זהה והיא מאפשרת ביצוע פשוט ומהיר של מוד המתח בעזרת עיפרון.

הCH-5 הם טובים יותר לאוברקלוקרים.

הם מיוצרים בלית'וגרפיה של 0.13 מיקרון לעומת ה1.75 של הBH-5, דבר שגורם להם להתחמם פחות וגם מביא לביצועים טובים יותר.

אתה מוזמן לבדוק זאת בקישור לאשכול הבא ובשני הקישורים האחרים שניתנו שם.

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?s=&threadid=11657

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...