פרויקט: צלף בארט, עדכון 18/6/2008, עמוד 6 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט: צלף בארט, עדכון 18/6/2008, עמוד 6

Gonk

Recommended Posts

אלבטרון כבר הראו לוחות שכאלה בסביט ולטענתם מתחילים למכור אותם אוטוטו.

אינטל תציג את הארכיטקטורה ברבעון השני.

לגבי הפרוייקט - מתחיל לקבל צורה. למרות שזה יאבד את הפואנטה של הברוס, האם אתה מתכנן לצבוע אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פרויקט נחמד

מאיפה הבאת את הלוח אם הזה? זה בדיוק מה שאני מחפש בשביל השרת שאני בונה בעוד כמה חודשים

הגבתי לך גם בbit-tech

תנסה לבדוק אצל קסיונייט בע"מ, הם מייבאים בין היתר לוחות אם MINI-ITX ומארזים

קניתי מהם לוח D201GLY2 ומארז X4 של חברת MOREX עם ספק 80WATT שקט לשרת שלי

בקשר לפרוייקט:

נראה טוב מאוד, בהצלחה בהמשך

גם אני חשבתי על פרוייקט דומה (וכבר יש לי קופסת תחמושת כזאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל bezangeloo: מפצל ה יהיה חיצוני לקופסה, ויישב כמו כל מפצל רגיל. את נושא המעבד כבר הבנת לבד. המאוורר הקטן נמצא במוד כי אני חייב לאוורר את החלק הקדמי של המארז והאפשרויות שלי הן לחתוך שכבה אחת של מתכת ולשים מאוורר של 45 ממ או לחתוך שתי שכבות מתכת, אחת מעל השניה ולשים מאוורר גדול יותר. לא יודע אם הוא יעיל כל כך אבל זה עדיף מהרבה יותר עבודה קשה. ה 92 ממ יישב בחלק האחורי של המארז, ראה את השרטוטים ששמתי בפוסט הראשון.

ל GGuyZ: תודה על המידע, נחכה ונראה מתי זה יגיע לארץ, ואין לי שום כוונה לצבוע את הברוס. כל הרעיון של מחשב בארגז פעולה (דרך אגב זה השם הנכון, ולא ברוס. גם אני שנים חשבתי שזה ברוס) זה שהמארז יישב אצלי על השולחן וייראה בדיוק כמו ארגז פעולה תמים...

ל spon83: תודה ויאללה תתחיל עבודה, אני רוצה לראות פרויקט! ;)

לא ממש עדכון, אבל אלה התמונות שהגיעו של בדיקת הלוח אצל Eladisimo:

pict8975et4.jpg

pict8976bd7.jpg

pict8977ml5.jpg

pict8978be1.jpg

pict8979jc0.jpg

pict8980rm4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני רואה בדיון הזה זה גניבת ציוד מהצבא

בתור אחד שהתעסק לא מעט עם הציוד הנ"ל בצבא, וביחוד על העלויות שלו, קצת פרטים (סתם כדי שנכנס לפרופורציות) :

עלות של א"פ כמו זה שאנחנו רואים פה - 53 ש"ח.

עלות פצמ"ר תאורה 81 מ"מ שלוחמים מפרקים כדי להוציא מצנח - 1200 ש"ח.

עכשיו בוא נחשוב רגע אם זה באמת כזה נורא.

אפילו אני, שנאבקתי כל השירות בתופעת השחתת רכוש (ספציפית תחמושת וציוד נלווה) צה"לי, מודע לזה שזה קטנוני.

מה גם שניתן לקנות א"פ (שיש עודף מהם) במחיר סימלי ישירות מצה"ל כמו ש CodeMonkey טרח לציין (כפסולת מתכת) או מ ב5-6$....

אז שוב, פרופורציות. לא מדובר בחזיזים, רימונים או - כולה א"פ.

CodeMonkey, אחלה , אחלה מארז. מחכה לעידכונים מהסופ"ש (רק אל תשרוף על זה את כולו, צריך גם ללמוד ;) )

ואגב, עבודה ממש יפה ונקיה עם המאוורר והמפסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

סוף סוף קיבלתי את המעבד החדש והנוצץ, ה E6850 שלי:

img0757fz3.jpg

img0759au2.jpg

img0760mj6.jpg

משחה תרמית על ה Heat Sink:

img0761zx5.jpg

התמונה צולמה עם , אבל המשחה התרמית בעצם אפורה כפי שאפשר לראות בתמונה הבאה (ללא פלאש).

img0762dc4.jpg

אז התקנתי את המעבד בלוח, חיברתי את כל שאר מה שצריך לחבר, הדלקתי את המתג האחורי בספק הכוח ולחצתי על כפתור ההפעלה שחיברתי ללוח...

וזה לא עובד. בניסוח יותר מדויק, הלוח נדלק לכמה שניות ואז נכבה, ואז שוב נדלק לכמה שניות ושוב נכבה... ללא הפסקה.

לפי המפרט, לוח האם תומך בכל סדרת מעבדי E6xxx של . זה כנראה נכון, אבל אני משער שלא לגבי עם FSB של 1333 MHz. הלוח תומך רק במעבדים עם FSB של 1066 MHz. קיווויתי שהמעבד יוכל להסתדר עם המהירות הנמוכה יותר של ה FSB (או הלוח עם המהירות הגבוהה יותר), אבל זה פשוט לא עובד. בעסה.

אז בקיצור, לא ממש עדכון מהסופ"ש הזה. יש סיכוי קטן שאחליף את המעבד ב E6700 של חבר, אם לוח האם שלו יתמוך ב E6850. אם לא, כנראה אמכור את המעבד ואקנה E6700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברר אם יש עדכון ביוס ללוח.

בדקתי, אצלי בלוח זה גרסה 1.0 מתאריך 25/5/2007. באתר היצרן הגרסה האחרונה היא שוב 1.0 מתאריך 26/6/2007. לא נראה לי שזה יעזור במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...