לא לצחוק עליי- אבל בזה הרגע סיימתי את HALF-LIFE 2 למען השם מה זה הסוף הזה?!?!? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא לצחוק עליי- אבל בזה הרגע סיימתי את HALF-LIFE 2 למען השם מה זה הסוף הזה?!?!?

gadits

Recommended Posts

כן אני יודע שזה יישמע הזוי לכל הגיימרים שכאן שמסיימים משחק בתוך מספר שעות

אבל תאמינו או לא אני כותב לכם את השורות האלה שניות לאחר שסיימתי את המשחק HALF LIFE 2

אין מה להגיד !!!! שיחקתי בעשרות משחקים בחיי (אני בן 31 דרך אגב :kopfpatsch:) אני עוד הספקתי לשחק במשחק האחים מאריו עוד לפני שזה הפך לסופר מאריו - שיחקתי אותו על התואם אפל שהורי קנו לי כשהייתי בן 10 עם מסך ירוק מזעזע ודיסקטים בגודל של בית וכמובן שלאחר מכן התקדמתי לתואם 286 חחחחחחחח

טוב די לעיניינו

לא היה משחק שבו הרגשתי כל כך חלק מהאירועים וכאילו אני ממש נמצא שם כמו HL-2 שלא לדבר שכל מסך שונה מקודמו

זה אולי נשמע מוזר שאנחנו כבר בשלהי 2008 ורק הרגע סיימתי משחק שיצא כבר לפני 4 שנים שזה זמן נצח בעולמנו הטכנולוגי

אבל עדיין גם היוםפ זהו אחד המשחקים היפים

אני לא שיחקתי בו כשהוא יצא ב2004 מכיוון שהיה לי אז 4 עם כרטיס מסך MX400 וזיכרון של 256 מגה

מה שאומר שהייתי אולי זוכה לשחק במשחק האגדי הזה אבל על הדרך הייתי מפספס את כל היופי הגראפי שלו

כמו שאתם רואים מהמפרט שלי אין לי את המחשב המתקדם ביותר אבל הוא הספיק להריץ אותו על ההגדרות הגבוהות ביותר כולל כל הפילטרים ועל רזולוציה של 1680X1050 על מסך הסאמסונג 22 אינץ שלי

אני חושב שאני יאמץ את השיטה הזאת!!! אני מתכוון במקום לשחק במשחקים הכי חדשים שיוצאים היום כמו CRYSIS וכו שבשבילהם צריך לשדרג את המחשב באלפי שח - מה שאין לי כרגע. אני פשוט ישחק במשחקים ישנים וטובים שרצים נפלא

ובעוד שנתיים כשאני ישדרג שוב את המחשב כבר תהיה חומרה שתהיה מסוגלת להריץ נפלא את CRYSIS ולא תעלה לי בשמיים

אני חייב לציין שלא שיחקתי בHL הראשון והמקורי אבל יש לי את החבילה הכתומה אז אני תיכף יתחיל לשחק בEPISODE 1 ואחריו גם את EPISODE 2

אבל עם כל מה שאהבתי בHL-2 שהוא משחק מדהים...אני ממש התאכזבתי מהסיום שלו!!! מה זה לעזאזל ככה מסיימים יצירת מופת?

גם לא כל כך הבנתי מה האיש הזה בסוף רוצה ממני ולמה הוא התכוון

האם יש כאן מישהו שסיים גם את HL הראשון וגם את השני שיוכל להסביר לי את הסיום של HL-2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה של HL מעורפלת ולא מוסברת כראוי בשום שלב במשחק. אני משחק בסדרה עוד משנת 98, סיימתי את החלק הראשון לפחות חמש פעמים, סיימתי את החלק השני ואת ההמשכים ואני עדיין לא מבין כל כך את העלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע - המשחק לא נגמר. יש עוד את ההמשך (epiodes 1+2+3)

קודם כל, מומלץ גם שתשחק ב-HL הראשון, או לפחות תקרא עליו בויקיפדיה.

בכל מקרה, אם אתה רוצה לדעת עוד:

ספוילרים, למי שלא שיחק ב-HL2

בסוף HL, ה-Gman (האיש בחליפה שמופיע בסוף HL2) מוציא אותך מ-Xen ומכניס אותך לסוג של קפאון.

HL2 התחיל בערך 20 שנה אחרי הראשון, כשהוא שחרר אותך מהקפאון הזה.

בסוף של HL2 אתה מפוצץ את ה-Citadel (וככה בעצם משחרר את העיר משליטה של הקומביין). כיוון שמילאת את משימתך, ה-Gman שוב בא לקחת אותך ולהכניס אותך לקפאון.

בקיצור, תמשיך לשחק ב-episode 1 ו-2, ואז תדע מה קורה עוד. (תצטרך לחכות עד ל-episode 3 בשביל לדעת הכל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשניצל - קודם כל תודה על ההסבר :xyxthumbs:

ועכשיו הדלקת אותי - הנה אני שולף לי את החבילה הכתומה שלי ומתקין את EPISODE 1

דרך אגב מתי יוצא EPISODE 3?

ולאיתי- אין לי מושג איזה שלב אתה שיחקת בדמו של HL-2 אבל ללא ספק זה ממש לא כמו החוויה במשחק המלא

תנסה לשחק במלא ולעבור את כל השלבים ואיך שהם מתחברים להרפתקאה אחת גדולה

אני לא צוחק...המשחק הזה זה הדבר שהכי קרוב לVIRTUAL REALITY אני אומר לך שאתה משחק בחדר חשוך

ועם מערכת סרואנד שמקיפה אותך תוך כדי משחק אתה נשאב פנימה ושוכח שאתה בעצם משחק במחשב ויושב מולו

ואתה ממש מרגיש כאילו אתה שם!!!......השלב שהכי אהבתי במשחק זה השלב שבו אתה כמו במעין חוף גדול לאחר שאתה עובר את כל מפלצות החול ואז אתה מגיע לגשר ענקי וגבוה שאתה מטפס עליו ומתקדם ותוך כדי גם יורה בקומביין

לא מומלץ לאנשים בעלי פחד גבהים חחחחחחח זה פשוט מטורף התחושות האלה

אם אי פעם ישבת מול הטלויזיה וצפית בסרט ממש טוב ששאב אותך פנימה עד כדי כך ששכת שאתה בעצם יושב בסלון וצופה במרקע

ורק שאם פתאום יש איזה רעש מהרחוב או טלפון שמסיח את דעתך אתה פתאום יוצא מההזיה שצללת אליה ומבין שאתה לא שם באמת

אם זה קרה לך פעם אז אתה תבין למה אני מתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם מה שאמרת... לדעתי HL הוא המשחק הטוב ביותר אי פעם ואני מעריץ את סדרת המשחקים הזו.. ללא ספק משחק מדהים..

לגבי העלילה היא אכן קשה להבנה.. אבל קצת גוגל יביא אותך לפה:

http://members.shaw.ca/halflifestory/

אתר שמוקדש כולה להסבר הסיפור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עכשיו על המשחק בויקיפדיה ןקצת יותר הבנתי מה עברתי

חבל שלא עשיתי את זה לפני שהתחלתי לשחק :kopfpatsch: חחחח

אבל לא נורא אני אכנס עכשיו ללינק שיוסי נתן (תודה יוסי) לפני שאני יחחיל את EPISODE 1

מקווה שאין שמה ספוילרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גם אני חושב שHL2 מצוין

לא הייתי אומר שהוא המשחק הטוב ביותר בכל הזמנים

אבל בהחלט ברשימה של ה50 הטובים ביותר

בעניין ההמשכים אותי אם אכזבו

בקשר לעלילה היא לא נגמרה -זה סיפור בהמשכים

בקשר לגיל גם אני זקן

ואני מסכים בהקשר של לא לרוץ אחרי משחקים שקונים מחשב חדש

אני עשיתי טעות שקניתי מחשב חזק כי בזבזתי הרבה כסף ואני לא באמת אוהב משחקי מחשב

וגם אין לי הרבה זמן (יותר נכון כוח) אחרי העבודה לשחק הרבה

אם הייתי קונה מחשב יותר זול ומוותר על חלק מהמשחקים הכבדים הייתי מרוצה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חייב לאמר את זה...

Half life 2 היה מצוין

אבל לטעמי, Half life 2 Episode 1 הרבה הרבה הרבה יותר טוב ממנו

ו-Episode 2 בכלל מעולה ברמות של השפרצה על המסך שלך מרוב התרגשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה המצאת את זה..אבל שניהם מעולים...ממש מעולים..הרבה יותר טובים מHL2...

המשחקיות של שניהם הרבה יותר מוצלחת, קולעת ומהנה...

חוץ מזה, HL2 EP1 נראה מעולה בזמנו..תוספת הHDR הפכה אותו למשחק שנראה מדהים..

ו-HL2 EP2, צר לי לאכזב אותך, נראה מעולה גם כן...מערכת הפיסיקה המשופרת, אפקטי הפרטיקל החדשים, מערכת הצללים ה"חצי דינאמית" החדשה, הMOTION BLUR, ה- , פירוט המודלים הכפול [בהשוואה למשחקי HL2 הקודמים] ורזולוציית הטקסטורות החדה בהרבה מהמשחקים הקודמים הופכים אותו למשחק שנראה מצוין בהחלט..ושלא נדבר שיש שם אפילו כמה סצנות שכוללות DEPTH OF FIELD רק כדי להוכיח שגם המנוע הזה יכול אם הוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשווה את זה לCOD4\ביושוק\וכו ופרק 2 נראה מיושן גרפית

ותאמין לי הרצתי אותו על הכי גבוה

HL2 לזמנו לא רק חידש הרבה אלה היה אחד מהמשחקים היפים ביותר בתקופה שהוא יצא

והוא גם היה מגוון וגם היה ארוך יותר מי פרק 1-2

הפרקים פשוט מאכזבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מעריץ מושבע של הסדרה אני חייב להסכים איתך קרירין.

אז נכון שעל הגרפיקה שמתחילה להתיישן מפצים משחקיות מהנה שגורמת להפעיל את הראש, תכנון שלבים מעניין ועלילה משובחת, אבל-

את תחושת ה-"WTF?! זה כבר נגמר?!" שחשתי אחרי כל פרק אי אפשר לשכוח.

תחשבו על זה ככה:

מעריצים שממש אהבו את HL2 והמתינו כ"כ הרבה לפרק 1 ו-2, חייבים להרגיש תסכול מסוים על כך שהם צריכים שוב להמתין שנה+ וזה לאחר שסיימו את הפרק הקצרצר לאחר כמה שעות בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...