Assassin's Creed החידה וההמשך - הדיון הראשי *ספוילרים* - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed החידה וההמשך - הדיון הראשי *ספוילרים*

david32

Recommended Posts

הדיון הזה הוא לא על המשחק אלא על ההמשך שלו והחידה בסופו , יהיו פה ספויילרים!!

כול שאלה לגבי המשחק על המחשב / בעיות טכניות איתו שנגרמו בגלל רכישה לא חוקית שלו ימחקו ומי ששלח אותן יקבל אזהרה.

אז לכול מי שסיימת את המשחק (על ה360 או על המחשב):

מה דעתכם על הסוף? ראיתם פיתרונות לחידות שהושארו (כול הסימנים)?

מי שרוצה לראות שוב יכול או להיכנס למשחק :) או לראות את הסירטון הבא:

(מצאתי את זה בזמן כתיבת התראד - בצד רשום הפתרון לכמה מהסימנים ולמרות זאת יש כמה שלא נענו)

הפיתרונות:

[center]Puzzle One: 'Artefacts sent to the skies to control all nation, to make us obey a hidden crusade.
Do not help them'

Puzzle Two: 'They drained my soul and made it theirs. I drained my body to show you where I saw it'

Bar Code: Barcode is random. but the letterings read the date of the end of the world!

Signs: Weird Religious Signs like eye of God and the eye of Oudis.

Apple: The Templar Treasure Is A Golden/Silver . (Shaped)

Lettering One: The Lettering about the books lieing, and prepurcing the truth is that all the books, have lied
(like storyline says) and have keepen things secret from humanity, from the past.

(EDIT thanks to macthug2pac) Lettering 2: Were it says he went into the Abyss and never return. Supposedly meaning
the guy who went mad, (subject 16) went to the abyss (the end of everywere and everything) in the animus instead of
going back in time. he went to the year 2012.

Chinese Lettering: It isnt Chinese Lettering Infact, Its Just Old Langauge what they spoke and written like 1000
years ago, i Decoded it with word 2008, and it reads: 'The World Shall End On September 2012'
Which is the date that the game is set in, during The Modern Day version of the game.

Dates: Dates of when subject 16's Anchesters Lived, And times something very serious happened, and their death day.

Lettering: 'Hunger Lies The Answers' Bit obvious, but its basically if you want answer go kill the guys, and get
the answers and kill them, and then food!

Animals: The Animals are the basic elder guys. like Altair was eagle, some may be spider, some monkey some scarab.

Yona Guni: Yona guni is a japaniese island. probaly were subject 16s ancestor was.[/center]

גם אפשר לראות מול החלון לחדר ישיבות כמה ביניינים שמזכירים בניינים יפניים.

אחת ההשערות ששמעתי עליהם היא שהמשחק הבא יעסוק בSUBJECT 16 ונשחק כנינג'ה / סאמוראי (הסאמוראי זאת השערה שלי).

מה לדעתכם הסמל ממש מעל המיטה?

ויש גם מעל המיטה שני סמלים על כמה כדורים משיקים אחד שני , מה זה?

מאמר מעניין לקריאה עם הרבה תשובות:

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=175552

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד אהבתי ת'סוף. נישארתי כזה מול הקרידטים אומר "ואווו". אני ממש מחכה לAC2, ידעתי שכול השיט המוזר הזה זה חידות וכדו', זה קצת שיגע אותי למען האמת אבל אני אוהב כאלה דברים. לא היה לי כוח אבל לנסות לפתור חידות, אני בספק אבלא ם לא מסתתרים שם גם רמזים לAC2, כמו למשל תאריך של הכרזה משמעותית או אתר או משו בסיגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא סיימתי את המשחק לכן אני אכתוב את מה שידוע לי מפרסומים ומהפורום הראשי של המשחק

הטרילוגיה כולה הוכרזה אחרי כמה זמן שAC היה בפיתוח

בעיקרון זה היה אמור להיות 2 משחקים או משחק אחד בעל סוף פתוח

המשחק השני אמור להיות כולו בעתיד (את זה גילינו כאשר ראיינו את השחקנים שמשחקת את וורוניקה מארס אחרי שפורסם שלקחו אותה למשחק)

אתה תמשיך את המשחק בעתיד ותשחק את האדם מהמשחק הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השבוע סיימתי את המשחק עם דוד שלי על ה-360. המשחק מטורף!

לגבי הסוף - הוא יפה מאוד, שהשחקן מקבל את יכולת ה- Eagle Vision ורואה רמזים, ציורים ואותיות על הקירות והרצפה, הסוף הזה גורם לרצות עוד... אני מחכה ליום שבו יצא משחק ההמשך! המשחק מומלץ מאוד, שיחקתי בו ונהנתי מכל רגע רק שיש משהו קטן שאני מקווה שישופר במשחק הבא ואני מניח שהרבה מסכימים איתי - הקטע של המשחק חוזר על עצמו: לך לעיר הזאת, תכייס אחד ,תצוטט לשני, תבצע את ההתנקשות וכו'... ככה זה כל הזמן! (אבל זה עדיין משחק מעולה! ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק הקטע הזה באמת חוזר

אבל אני כל כך אוהב את הקטע הזה עד שהעובדה שזה חוזר על עצמו לא משפיעה עליי

מה שכן הייתי רוצה לראות זה מעבר מיידי לערים שביקרת בהם כבר (או אפילו יותר טוב- גם כאלה שלא ביקרת בהם כבר) האזור באמצע פשוט כל כך מעצבן.. והקטע שאי אפשר לדהור ליד שומר זה פשוט דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן הייתי רוצה לראות זה מעבר מיידי לערים שביקרת בהם כבר (או אפילו יותר טוב- גם כאלה שלא ביקרת בהם כבר) האזור באמצע פשוט כל כך מעצבן.. והקטע שאי אפשר לדהור ליד שומר זה פשוט דפוק

אפשר.

ברגע שאתה יוצא ממאסאיף אתה דובר עד למקום הבא (איזה 200-300 מטר) ואז יורד מהסוס בדיוק איפה שמסתיים המסלול ואתה נכנס לממלכה , ואז יש לך אפשרויות בחירה של לאן להגיע (לדעתי פשוט צריך לעבור דרך השער בזמן שאתה הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צוחקים עליי נכון?!

לא שמתם לב לרמז הכי חשוב בסוף המשחק?

קבלו צילמתי את זה מאצלי כדיי שתיראו:

img0808hy7.jpg

יוו אחי לא ראיתי את זה.. ויחסית העמקתי בניסיון הבנת הציורים והאותיות, יפה!

בנוגע למעבר בין הערים - כל הזמן אמורים לעבור לערים האחרות ע"י מעבר בממלכה אבל זה רק עד שלב מסוים... אני לא זוכר מתי זה אבל כשזה קורה פשוט מגיעים לשער העיר שבה אתה נמצאים ואז יש את רשימת הערים ובוחרים לאן רוצים ללכת, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...