מחפש גיטרה איכותית למתחיל,תקציב-עד 1000 שקלים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש גיטרה איכותית למתחיל,תקציב-עד 1000 שקלים

Skid

Recommended Posts

חשמלית ? קלאסית ? אקוסטית ?

דבר ראשון אל תתחיל בחשמלית גם אם זה הכיוון שלך ,

תן לעצמך חודשיים-שלוש-ארבע-חמש להינעל על זה ולהשתפשף קצת באקורדים על קלאסית לפני שאת מתחשמל.

1000 ש"ח לקלאסית ? מכובד.

1000ש"ח לאקוסטית ? ככה-ככה (בהנחה שהיא לא מוגברת).

1000 ש"ח לחשמלית ? לא, ממש לא.

קודם תתחיל בקלאסית תאהב את זה ותראה אם אתה מוכן להשקיע קצת (הרבה) יותר בחשמלית איכותית מבית טוב

ואל תשכח שחשמלית צריכה מגבר שזה עוד כסף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות בניה, חומרים...

ואתה חייב לשמוע את הצליל בעצמך, אם אתה רוצה גיטרה קלאסית איכותית, בשביל לראות שאתה אוהב כי זה עניין אינדיבידואלי..

אני הייתי אומר קנה איזה מונטנה ב400-500 שח... לדעתי לא צריך יותר מזה בגלל שאתה רק מתחיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיטרה הראשונה שלי היתה ב 250 שח

והיה ממש קשה ללמוד ולנגן

כשלקחתי את הגיטרה של חבר שלי ב 1000 שח היה ממש יותר פשוט לנגן

כי הרבה יותר קל לעשות ברה (למתחילים) והרבה יותר קל ללחוץ על המיתרים

אז אני ממליץ להשאיל ממישהו גיטרה לאיזה חודש ואם אתה בעניין לקנות קלאסית ב 1000 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש yamaha c-70 אני ממש מרוצה ממנה וגם לא כל כך יקרה. http://zemer.pionet.com/default.asp?catid={0089C3AD-8B60-408A-9456-EE53CEADD8C6}&details_type=1&itemid={21C8DF0A-7C1F-4576-B84C-8712A68079C4}

ולפני 6 חודשים קנו לי fender stratocaster american-חשמלית אני אישית ממש מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה יקר בטירוף.

אני מורה לגיטרה (לא מנסה לשווק את עצמי או משהו חחח), והתלמידים שלי מגיעים אליי פעמיים בשבוע כל אחד, וזה שיעור פרטי לא עם כיתה אז היחס של המורה הוא שונה לגמרי ואני לוקחלכל אחד 420 לחודש, אז תמצא לך מורה פרטי שגם יעזור לך הרבה יותר מקוסבטוריון וגם תוכל לקבוע מתי בא לךך להגיע לשיעור ותשלם לו לפי יחידות ;D

ולגבי הגיטרה ,זה נכון שלא צריך להשתגע בהשקעה על גיטרה כי אתה מתחיל אבל.......

כמו שנאמר כבר ההבדלים בגיטרה הם פשוט פיזיים ומוחשיים ביותר (לא כמו מעבד מרובע וכל השטויות האלה :nono::P),

יהיה לך הרבה יותרא קל לזרום על גיטרה טובה עם צוואר איכותי ושהמיתרים גם כן קרובים לצוואר והיא לא תזמזם לך ,

אז תחשוב על כל זה ותראה מה אתה מחליט.

תעדכן,

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא,הם רוצים 400 שקל לשיעור אחד בשבוע :pissed:

מה זה פסיכולוג?

לא חשוב,בכל מקרה אני אובד עיצות לחלוטין,אין לי חברים שיודעים לנגן,ואין לי מישהו שיעזור לי לבחור.

ואני שונא לקנות על עיוור ולקוות לטוב.

מה לעשות? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...