מפרט מחשב ב8000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב ב8000 ש"ח

CreativeX

Recommended Posts

מה אתם אומרים על המפרט הבא שבניתי:

Processor: 4 3.0Ghz 800Mhz 512K Box 2,872 NIS

Motherboard: GA-8IK1100 - 875P 930 NIS

Memory: GeiL 512MB PC3200 400MHz Dual Channel 699 NIS

Hard Disk: WD 80GB 7200RPM 8 MB special version 642 NIS

Video Card: Hercules 3D Prophet 9700 PRO 1,990 NIS

CD/DVD-ROM: LITE-ON 16*48 Retail 263 NIS

Floppy: Mitsuni floppy 1.44 54 NIS

Case: Compucase Midi Tower CI 6919 Black 410 NIS

Keyboard: Logitech Navigator 127 NIS

Subtotal: 7,987 NIS

מסך, כרטיס קול, ועכבר כבר יש לי.

על המעבד אני סגור, אז אל תנסו לשכנע אותי לקנות אחר.

תודה מראש לכל העונים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה ליראות איך אני משכנע אותך ?

תקנה winbond במקום Geil

תוריד ל 2.8 את ה 200 מגהרץ אפר להשלים ב OC קטן ביותר

ותקנה cooler כמו שצריך למרות שאלה שבאים עם האינטל הם דיי טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת המעבד הלוח לא טובים.

ב-250 ש"ח פחות אתה לוקח לוח אם Gigabyte GA-8IPE1000 שייתן לך בדיוק את אותם הפיצ'רים והביצועים. המעבד בזבוז כסף נטו...לתרום לעניים יהיה עדיף. לא רוצה לשמוע שבכ-1,600 ש"ח אתה יכול לקחת ה-2.66 ולא תבחין בשוני?

איפה המחיר הוא 2,800? בכל מקום הוא מעל 3,000.

כל שאר הרכיבים בסדר למרות שאת הזכרון אתה יכול לפצל ל-2 סטיקים של 256 MB ולהנות מ-DUAL .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפנדה המעבד עולה 2,872 ש"ח , אז אל תגיד לי שאין מתחת ל3000.

בקשר ללוח האם, אם אתה אומר שהלוח GA-8IPE1000MK - 865PE ייתן ביצועים לא פחות טובים ממה שבחרתי, אז אני באמת ילך עליו. תודה על ההמלצה. בקשר למעבד, אל תנסו לשכנע אותי, אני סגור עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם להשקיע בR9700P כשבעזרת OC פשוט הR9700 יגיע לביצועים שלו. (אמנם ניתן לבצע OC בR9700P באותה מידה, אך ההנחה היא שלא יבוצע OC, כי ניתן להאיץ את הR9700 למהירויות שגבוהות יותר מאלו של הR9700P ולא בהכרח למהירויות הזהות שלו.) חוץ מזה, המארז הוא בזבוז. ב100שקלים פחות תקבל מארז טיפה קטן יותר, כשבין כה וכה אני מניח שאתה לא תנצל את הגודל שלו בצורה כלשהי. קח את הCI-6A19 במקום. חוץ מזה ומהמעבד שביקשת שלא נגיב לגביו, החלף את הזכרונות לזכרונות ג'נריים של Winbond, ו.. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CreativeX אני לא יודע מהי מידת הידע שלך בחומרה אבל יש אפשרות לשנות לרכיבים שונים את הביצועים והמהירויות ועל ידי כך להגיע איתם רחוק יותר אבל אתה לוקח סיכון מסוים שכן המהירות הגבוה היא גורם להתחממות יתר וללא קירור החומרה תהרס בשלב מסוים, בנוגע לתקציב עצמו, אם יש לך כסף ולפי התקציב אני רואה שיש אז תתחדש אבל אם אין לך הרבה אז רק תבקש לנסות להפחית וגם אני רוצה תשובה ממך אם אתה רוצה לבצע Overclocking או המהרה והאם אתה יודע בכלל מה זה ?

לגבי המפרט עצמו אני הייתי לוקח שני כרטיסי RAM של 256 מבית WINBOND כפי שצוין פה קודם, לגבי המעבד הייתי לוקח 2.8 או 2.6 ולא 3.0 רק אם ממש היו לי מיליונים ואז המפרט בכלל היה משהו מטורף אבל במקרה שלך הוא לא אז אני לא יודע תעשה מה שאתה רוצה אבל אני הייתי יודע מה אני הייתי עושה, לגבי לוח האם, זהו הלוח הראשון שמגיע לארץ מבוסס 875 ולפי דעתי הוא לוח מצוין אבל אולי הכי פחות טוב מהמבוססים על ה875, אבל בכל זאת צריך לציין שהביצועים של הלוחות אם מבוססי ה875 נכון לעכשיו דיי קרובים זה לזה אז אני לא יודע מה להגיד לך, ושוב נכנס השיקול של OVERCLOKING במידה ואתה יודע מזה בכלל או הולך לעשות את זה ואם כן אז אני מציע לחכות ממש עוד שבוע, שבועיים לקנות את הלוחות מבוססים 875 של , , או ALBATRON.

לגבי הכרטיס מסך, לך עליו ולא על אף אחד אחר ותכף אני אגיד גם למה בתשובה שלי ל NIKE.

לגבי המארז לפי דעתי הוא נורא מכוער ואני ממש לא יכול לסבול אותו, סטייל זה לא הצד החזק שלו לפי ההתרשמות שלי מהתמונות שלו, למרות שאין כמו פגישה פנים אל פנים 8) בכל מקרה אני הייתי הולך על משהו אחר אבל כל אחד והטעם שלו אז זה לא ממש משנה.

הערה לנייק - למרות שעידוד OC או בעברית זה דבר טוב אני חושב אבל אתה לא יכול להגיד לכל בנאדם שקונה מחשב שיעשה כי העובדה היא שפשוט רוב המשתמשים לא עושים את זה, אז... תתחבר למציאות ותבין שזה לא נכון לעשות את מה שאתה עושה רק אלא אם כן הבנאדם אומר שהוא הולך לעשות גם לכרטיס.

עכשיו לגבי התיאוריה שלי בנוגע להמהרת כרטיסי מסך, לפי ההתרשמות שלי המהרת כרטיסי מסך פוגמת באיכות התמונה של הכרטיס.

אני עשיתי לכרטיס שלי של כ55MHZ לליבה ולזכרון וכמה פעמים כשיחקתי עם המהירויות הכרטיס קרס ולאחר מכן אני לפחות מרגיש פה ושם ריצודים ונקודות מוזרות על המסך שמופיעות לפעמים פעם בשעה נגיד ? משהו כזה, זה לא קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לעשות אוברקלוקינג בזמן הקרוב, כי אני פשוט לא מבין בזה מספיק.

לגבי המארז נראה לי שאני באמת יחליף אותו לCI-6A19, למרות שבתמונות הוא נראה לי קצת מכוער.

ולגבי הזכרון - שמתם לב שמדובר בשתי כרטיסי RAM של 256 - GeiL 512MB PC3200 400MHz Dual Channel?

ואם כן אז מה הייתרונות של שני כרטיסים של WINBOND על של GeiL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המארז שלך עומד על השולחן והוא מכוער, לפי דעתי זה מפריע.

הWINBOND נחשבים זולים וטובים, וGEIL נחשבים לזולים ולא טובים (כמובן שהם גם טובים אולי אפילו מעולים, אבל הכל יחסי וביחס לאחרים הם פחות טובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך קשה לבקש הזמנה של מארז שבו הכל כבר מותקן חוץ מהזיכרון ואז לקנות זכרון ולהכניס פנימה ? אני לא רואה דבר יותר פשוט מזה, חוץ מזה כשפה אנחנו עוד מדברים על משהו שהוא יותר זול ונותן ביצועים טובים יותר אז תעשה את השיקולים שלך...

בכל אופן גם אם אתה קונה בחנות של הדובים אני הייתי בוחר זיכרון אחר כמו וד"א אם אתה לא עושה OC תקנה DDR333, DDR2700 הם פשוט נותנים ביצועים יותר טובים וזה בדוק אני לא הבנתי בדיוק למה אבל זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל ביצועי המון כרטיסים גראפיים הם מספקיים לעת עתה וממש אין צורך ב-HighEnd שכמו הR9700P. בינתיים הוא יסתפק בR9700 ובעתיד, אם הוא יזדקק לתוספת הביצועים, רק אז הוא יבצע בו OC וישיג את ביצועי הR9700P. במקרה של הכרטיס שלך, אני חושב ששכחת לגבי הקירור. או זה, או שפשוט שכחת לפרט לגביו כי הרכיב נפגם כתוצאה מהחום והוא דיי זקוק לקירור.

PC2700 יציג ביצועים טובים יותר מאשר PC3200 כי הבאס של המעבד הוא 266MHz ולא ינוצל יותר מPC2100. למעשה, הPC2100 מציג ביצועים טובים יותר מהPC2700 והPC3200, אבל תוספת הביצועים היא מאוד מאוד מעטה ולא משתלמת בבחירת רכיב ישן יחסית כשניתן לקבל יותר באותו מחיר. מהי הבעיה עם רכיב ישן? פשוט מאוד, שימושים עתידיים, למרות שזה מאוד לא עקרוני במקרה של ה333 וה266MHz.

מה שכן, בעל רוחב פס גדול שכמו PC3200 יפעל בתזמונים טובים יותר בתור PC2700 (הקונפיגורציה, בביוס של לוח האם, כמובן). אבל (אבל גדול מאוד), תוספת הביצועים לא כ"כ משנה כשאין OC ואין טעם להשקיע אף תוספת מחיר של 50שקל בשביל זה. ובקיצור, הPC2700 הוא המשתלם ביותר, במקרה ואין OC, מכיוון ושהוא בעל אותו המחיר של הPC2100, הוא מציג ביצועים טובים יותר (התזמונים) והוא גם פיתרון טוב לתמיכה עתידית (כלומר, שימושים עתידיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...