כיצד ניתן לדעת איזה מעבד בדיוק נמצא במחשב שלי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד ניתן לדעת איזה מעבד בדיוק נמצא במחשב שלי?

Oggi

Recommended Posts

בעיונת קטנטונת.....

קניתי מחשב עם מעבדATHLON XP 2400 . בדקתי את המחשב ולהפתעתי גיליתי שגם ב- וגם בWINDOWS ובכל תוכנת בדיקה מצויין שמדובר במעבד XP 1800.

התקשרתי למקום ממנו קניתי את המחשב, הנחו אותי לשנות ב- את ה-CPU CLOCK ל-133 במקום ל-100. עשיתי ומתקבל הרושם שהכל תקין והמחשב מזהה את המעבד כ- 2400. השאלה היא האם אני לא עובד ב-OC וכיצד ניתן כעת לדעת מה המעבד בדיוק שיש לי על המחשב. הרצתי תוכנות בדיקה של עבודת ה-CPU ועושה רושם שהכל תקין אבל עדיין מציקה לי המחשבה שאני עובד ב-OC במקום לעבוד על מהירות המעבד המקורי שקניתי.

יש תוכנה שיכולה לבדוק בדיוק את המעבד מבלי להתייחס להגדרות ב-BIOS?

יש אפשרות לדעת האם אני ב-OC או לא, מבלי לפתוח את המחשב ולבדוק על המעבד עצמו? (דבר אשר כרוך בהורדת המאוורר ואין לי מושג אם יש שם רפידות או השד יודע מה, אני מעדיף לא להתעסק).

תודה מראש

OGGI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הכל בסיידר, המעבד שלך צריך פעול בבאס של 133... והחנות בסיידר שאמרה לך לעשות כך ואתה לא עכשיו במצב של OC.

אם אתה עדיין רוצה לבדוק אתה יכול להוריד את התוכנה CPU-Z או CPUID וליראות את שמו המלא של המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ב-CPUID אבל זה לא משנה מה אני מזין ב- זה תמיד אומר לי או 1800 או 2400 (בהתאם למה שהכנסתי). גם ב-CPU REAL TIME CLOCK זה רושם לי מהירות תקינה. השאלה שלי אם יש דרך לסדר ב- את המעבד כ- 1800 אבל התוכנה תזהה שלא מדובר במעבד הזה אלא ב- 2400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...