קונה מחשב חדש AMD פרטים בפנים! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש AMD פרטים בפנים!

AMD XP

Recommended Posts

שלום לכולם...

אחרי שנים שלא קניתי מחשב שאני עדיין עם פנטיום 2 350mhz אני קונה בזמן הקרוב מחשב שיספק אותי נראה לי ל- 4 שנים טובות התקציב שלי הוא עד 22,000 ש"ח (מכל הכסף שחסכתי מאז הבר מצווה ועד עכשיו ומההורים שלי וסבתא וסבא הגעתי עם זה לסכום ענק) והצורך שלי מהמחשב זה משחקים כבדים, קולנוע ביתי לחדר, סרבר שיחזיק שני מחשבים טמבלים ומאגר גדול מאוד של divx,xvid ועוד, תאמינו לי יש לי עם כל הדיסקים של הסרטים יותר מ120 ג'יגה של לכם אני חייב 2 ארד דיסקים של 120 ג'יגה בייט עם 8 מגה בייט באפר וחשוב לי שיהייה W.D.

המפרט שחשבתי עליו הוא:

מעבד: 3000+

לוח אם: 8RGA+ 2

זיכרון: - 512MB 3500 CAS2

ארד דיסק: 120GB 7200 rpm 8MB Buffer

ארד דיסק 2: 120GB 7200 rpm 8MB Buffer

כרטיס מסך: ATI 9800 PRO 128MB

כרטיס קול: Hercules Game Theater 7.1 Sound Card + External Rack

כונן דיסקטים: Teac 1.44MB 3,5" Floppy Drive

דיוידי: -ROM Liteon 16/48 Black

צורב: Lite-On 52/24/52 Black Retail

צורב דיוידי(אולי): Pioneer DVR-A05

מסך: 21" GDM F-520 Flat Monitor

מקלדת+עכבר: MX700+ WIRLELESS BLACK KEYBOARD(סט של מקלדת ועכבר אלחוטיים)

רמקולים: Z-560 TNX/400W 4.1

מארז: Xaser II 6000A Plus Aluminium Tower Case+ 5 fans

ספק כוח: Enermax 430W (465VE

כרטיס טלויזיה: FlyVideo 2000 Internal TV Card + Remote

מחיר: 21,700 ש"ח כולל מע"מ.

זה המפרט עם יש הערות תעירו אבל בבקשה רק לא על המחיר!

תודה רבה לכל העוזרים ממני ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים ראינו כבר אנשים שנרשמו היום והתפארו עם התקציב הענק אני אומר הוא מבלף אבל בכל זאת נעזור לו זה לא יזיק

אל תיקח 8RGA אם לקחת R9800 זה ביזבוז תקנה בארטון 3000 ותיקח את ה8RDA3+ חבל גם על המסך ביזבוז לא נורמאלי

גם גם DVDRW וגם CDRW בזבוז לא נורמאלי קח CDRW וDVDRW וזהו!!! (אם תיקח DVDRW שכותב גם על CD אז תיקח CD רגיל ולא צורב) אתה יכול לקחת R980AIW ולוותר על כרטיס .

נ.ב אם מתוכנן OC אז יש עוד שינויים, תקח את כל מה שכתבתי בתור תוספת לזה שמתחתיי לא רציתי לכתוב משהו פעמיים סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך צורב DVD?

ספק 350W יספיק למערכת הזו. 430W זה סתם בזבוז.

RADEON 9800 מאד לא משתלם לקנות שכן עבור 1000 ש"ח אתה מקבל תוספת ביצועים יחסית קטנה ולא משתלמת.

כנ"ל לגבי המעבד. קח בארטון במהירות נמוכה יותר שישתלם יותר יחסית למחיר שלו כאשר יגיע לארץ ולא תשים לב להבדלי הביצועים בשום דבר חוץ מ-3D MARK.

לוח אם קח כבר את ה- A7N8X Deluxe.

אין סיבה לקחת 2 הארד דיסקים של 120. אחד יספיק, יש גם צורב. אתה לא תמלא אותו כל כך מהר כפי שנדמה לך.

מארז קח את ה- XASER 3.

ביקשת לא להגיב על המחיר, אני אשאיר את זה למישהו אחר וגם את העובדה שזו ההודעה הראשונה שלך 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא רציתי לומר את זה אבל המחיר 21,700 זהו לא המחיר שאני משלם בדיוק אני משלם בוא נגיד יותר נמוך מכיוון שאבא שלי עובד בחברת מחשבים שאני לא יודע אם אפשר לומר את שמה והמחיר שאני קונה כל חלק הוא ללא מע"מ ובמחיר של סוחר כלומר יוצא לי דיי זול כל הדברים שייש לי במחשב כאן אם תרצו אני יכול להגיד לכם את המחיר של של במחשב לאחר המע"מ והמחיר סוחר, דבר שני איזה כדי לי לקחת הרי שמעתי שהלוח שאני לוקח הוא דיי מצויין ועובד חלק?

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD XP, the thread's title does not follow the standards set in the

Forum rules, please check the rules and edit it accordingly.

Thanks, HWzone Staff.

----------------------------------

As for the system:

The barton 2500+ will be quite enough, there's no need to spend so much money for the 3000+, Also you could take the NF7 since you don't need the onboard card on the 8RGA+ and buying PC3500 RAM is a waste unless you intend to overclock seriously in which case it will be smart to take an 2100+.

The Radeon 9800 pro is a waste of money since a well tweaked and overclocked Radeon 9700 non pro can get quite close to the performance of the 9800 pro and there's no need to spend 1000 nis on that small performance difference which is insignificant anyway.

As said before a 350W PSU will be enough for this system and the 430W isn't really needed.

If you take a -RW drive there's no need for a CD-RW since the -RW can burn normal CDR media also

The extra drive is only needed if you intend to copy DVD's since the -RW can read DVD media just as well.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשייש מחשב שהוא גם סרבר על שני מחשבים עוד עדיף שיהייה מוגדל!

דבר שני האסוס לא יותר טוב מ-EPOX!

ולא כדי לי לקחת את ה9800aiw בגלל שהוא יעלה בטח 3500 ש"ח ועד שהוא יגיע לישראל יש עוד זמן ואני רוצה לקנות את המחשב מהר מאוד ולא להתחיל לחכות להרבה חלקים!

mentally צודק עדיף לקחת את ה-XASER 3 יש לו 7 מאוררים עם חלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כשיש סרבר ששולט על 2 מחשבים"....

תשמע חביבי, כמה דברים:

1. יש לי שרת (אתה יכול להסתכל במפרט), ששולט על 5 מחשבים + בערך 12 קשרים סימוליטרים של פורט 80 ופורט 21 והספק

שלו שהוא 250W מחזיק כבר 3 וחצי שנים......

2. ה3000 ממש לא מומלץ... ההבדל בזמן ש"תחכה" בינו לבין ה2500 הוא ממש אפסי, והמחיר שתשלם הוא הרבה יותר.

3. לגבי הרמקולים... 4.1 TNX ממש לא מומלץ... זה 400W, יש לי 130W בקרייאטיב 6.1 ואני לא עובד את החצי... אחרת אני יהיה חרש

4. זה הכל... אני מקווה שאתה לא מיקרה כמו TURBO GT... או שאתה בעצם TURBO GT רק בשם אחר ופחות 10,000 שקל במפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה טורבו ג'י-טי וחוץ מזה מי יקרא לעצמו ככה בפורום מחשבים מזה פורום מכוניות ;D ואני ראיתי את המפרט שלו בהודעה נפרט יותר מדי יקר וסתם ואתם צדקתם עדיף לו לכחת את ולא rdram כי באמת הכל עוד מעט הופך לddr!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארמגדון... הוא לא אחד שמנסה לחסוך 300 שקל פה ו500 פה...

מי שקונה מחשב ב22,000 שקל (אם הוא באמת קונה), פשוט לא צריך לחסוך... ולוקח את הכי יקר, ופסוף יצא לו פ33ה...

מה שכן היתי הולך על HEC 350W ובמקום משקיע באיזה גו'יסטיק או הגה טוב...

נ.ב

בשביל ה"קולנוע ביתי" טוב כבר יש לך שאתה מוציא 22 אלף על מחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה כבר עושה עם המחשבים שלך ? זה מאוד משנה כי אם זה שימוש קיצוני שדורש הרבה כוח עיבוד תחשוב על קניית פלטפורמה של שני מעבדים או אולי אחד אבל נגיד מעבד לשרתים ולתחנות עבודה כמו ה Opteron או ה Xeon. ובכלל, אם אתה כבר הולך לכיוון HIGH END אני הייתי ממליץ מאוד על , ה3GHZ עם ה800FSB והDUAL DDR400 ביחד עם HYPERTHREADNIG כל זה יכול לעזור לשרת ולעזור הרבה, וכמו כן גם הייתי ממליץ לקנות Radeon9700 All in wonder שיספק גם כרטיס אלא אם כן אתה קונה כרטיס ברמה מאוד מאוד מיקצועית, הייתי רוצה לשמוע מה אתה כבר הולך לעשות עם המחשבים האלה בבית שלך או עם המחשב הזה ספציפית, אתה הרי יודע שזה ביזבוז כסף ענק במיוחד עם זה חיסכון שאתה עכשיו משתמש בו ! לא משנה כמה כסף אתה תוציא, בסוף כל המעבדים הולכים לפח מוקדם או מאוחר, ובדרך כלל זה 3-4 שנים גג גם אם אתה הולך על הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת

גם אני חושב שהוא מבלף..

אבל חפיף תן לו לחיות בסרט שלו..

ולנושא

אני בכלל הייתי לוקח מערכת מבוססת עם הבאס החדש של 800

ד"א מתי בדיוק זה הגיע לארץ?

וגם מתי ה- 9800 הגיע ואיפה אפשר לקנות אותו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800 מגיעה ב-15 במאי אפשר להשיג אותו בפנדה וpchardware זה החניות שאני יודע זה יגיע אליהם ואולי באמת כדי לי ללכת לכיוון ה-intel עם באס 800 וזיכרנות dual אם זה כל מישהו יכול להרכיב לי מחשב כזה עם הבאס החדש? (אל תשכחו את סכום של 22,000 ש"ח אל תשימו במפרט מסך אחר מכיוון שאני קונה את השוני הזה כבר בטוח!).

הגה יש לי את החדש הרוטט של כבר וג'ויסטיק יש לי חדש משל לוג'יטק קניתי אותם באמריקה בזול חבל על הזמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...