שוקל להחליף את המסך שברשותי למסך 24 אינטש (תקציב 2200 ש"ח ) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל להחליף את המסך שברשותי למסך 24 אינטש (תקציב 2200 ש"ח )

simonsix

Recommended Posts

יש חיה כזאת ?

אני יודע שיש רק שהבנתי שהמסכים האיכותיים עולים קצת יותר.

כרגע יש לי PW191 של והוא מסך מדהים רק שנכנס לי ג'וק :cool2: להחליף למסך גדול יותר.

את המסך שיש לי רכשתי ב 2500 ש"ח בזמנו, 0 תקלות אין לי תלונות .

היום הוא עולה אלף שקל פחות.

המלצות תתקבלנה בברכה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, יש מסכי 24" שהם בעלי פאנל TN אבל זה ממש לא ממולץ.

עצה שלי, תלווה ממישהו אלפיה, תקנה את הדל 24" שעולה בסביבות 3200 ש"ח ואת המסך שיש לך עכשיו תמכור ותחזיר בכסף הזה את החוב של האלפיה.

חבל לקנות מסך בגודל כזה עם פאנל TN, ההבדל ממש מורגש מאשר מסכים יותר קטנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: תלווה אלפיה

בינתיים יש מזומנים רק שהשדרוג הוא לא בלב שלם לכן הגבלת התקציב

אגב,המסך הזה עם פאנל TN ?

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-e2407wfp.htm

בדיוק קיבלתי משכורת אבל הלוותי כבר ממישהו (ההורים) ואני צריך להחזיר להם... :P

המסך הוא פאנל TN, תאמת פעם ראשונה אני נתקל בו.... ד"א, כל סדרת הE של היא פאנל TN, האולטרה שארפ זה הפאנלים האיכותיים.

למה השדרוג הוא לא בלב שלם? השדרוג בכללי או המעבר ל24" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה.

למה המחיר בארץ כפול מהמחירים בחו"ל ???

לא עידכנו כאן את שער הדולר?

אני מבין שהדל הוא המומלץ במסכי 24 אינטש

איך המסך הזה אגב?

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/5643/cat/36[br]פורסם בתאריך: 10.03.2008 בשעה 23:25:33

למה השדרוג הוא לא בלב שלם? השדרוג בכללי או המעבר ל24" ?

כי אני לא סגור על שדרוג כרגע

מה גם ששדרוג מסך יאלץ אותי לשדרג גם כרטיס-מסך בכדי לבנות מרזולוציות גבוהות והגדרות מקסימליות במשחקים

אחרת, הביצועים ירדו פלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה היו גם השיקולים שלי, רק שאני עברתי מ17" ל22", היה לי כרטיס מסך 7300GS והצליח איכשהו להריץ משחקים ברזולוציה 1024X768 עד ששדרגתי ל22" ולא יכולתי להינות ממשחקים כמו שצריך, עד יום שישי כשקיבלתי את ה2900PRO שמסוגל להריץ את כל המשחיקם חלק על הגדרות הכי גבוהות בזולוציה 1680X1050.

אמרתי כבר בעבר, מי שקונה מסך 24" צריך לקחת בחשבון שהוא צריך להשקיע גם בכרטיס מסך HIGH END שעולהלפחות 1500 ש"ח.

(תוספת בעריכה) אלא אם כן הוא מוכן להתפשר על הגדרות יותר נמוכות.

מסך מחשב יד שניה? לא נראה לי. מה גם, במחיר שהוא רוצה אפשר לקנות את הדל 24" חדש מהחנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר בעבר, מיש קונה מסך 24" צריך לקחת בחשבון שהוא צריך להשקיע גם בכרטיס מסך HIGH END שעולהלפחות 1500 ש"ח.

מי מכריח אותך לשחק על 1920X1200?

מה גם שיש משחקים שלא תומכים ברזולוציה הזאת. אז מה לא לשחק בהם על מסך 24"? לעולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאפשר להתפשר, אבל מי שלא צריך לקחת בחשבון את ענין הכרטיס מסך.

ופותח התראד לא מוכן להתפשר:

מה גם ששדרוג מסך יאלץ אותי לשדרג גם כרטיס-מסך בכדי להנות מרזולוציות גבוהות והגדרות מקסימליות במשחקים

אחרת, הביצועים ירדו פלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר בעבר, מיש קונה מסך 24" צריך לקחת בחשבון שהוא צריך להשקיע גם בכרטיס מסך HIGH END שעולהלפחות 1500 ש"ח.

זה די ברור שאם לא אחליף את הכרטיס הוא כנראה יאלץ להזיע במשחקים חדשים עם מנועים בעיתיים (קרייסיס/פורטים)

מסך מחשב יד שניה? לא נראה לי. מה גם, במחיר שהוא רוצה אפשר לקנות את הדל 24" חדש מהחנות

הפאנל של הסמסונג לא טוב יותר מהדל?

מי מכריח אותך לשחק על 1920X1200?

אז מה לא לשחק בהם על מסך 24"? לעולם?

אף אחד לא מכריח אבל אם אני קונה מסך 24 אינטש אני רוצה לנצל אותו לרזולוציה הטבעית של המסך.

מה גם שיש משחקים שלא תומכים ברזולוציה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנל של הסמסונג לא טוב יותר מהדל?

ב- יש פאנל של .

אף אחד לא מכריח אבל אם אני קונה מסך 24 אינטש אני רוצה לנצל אותו לרזולוציה הטבעית של המסך.

זוהי זכותך, כמובן. הנקודה שלי היא שאין בהכרח קשר בין הדברים, בניגוד לרושם שנוצר לפעמים.

בתקציב כזה אפשר להכניס יופי של 19-20", אולי אפילו 22", ואלה הגדלים המומלצים אם לא מתחשק לך לקנות כרטיס מסך כל דור בשביל שיוכל להתמודד עם הרזולוציה.

הנה למשל עוד ניסיון ליצור את הקשר הלא קיים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן,יש לי מסך 19 אינטש של (ראה מפרט/הודעה ראשונה)

לעבור ל 22 אינטש גם חשבתי, הבעיה היא שכמו שהיום 19 נחשב קטן ואז נחשב ליחסית גדול

אשקול שדרוג של ה 22 בעוד שנה+

אם כבר אשדרג אז זה ל 24 וכמובן שאאלץ לשדרג כרטיס מסך שידע לעבוד עם הרזולוציות הגבוהות הללו

או בכלל ל 26 ;)[br]פורסם בתאריך: 11.03.2008 בשעה 00:16:35

ב- יש פאנל של .

אותו הפאנל בדיוק?

אם כך אז אין מה לדבר על הסמסונג יד-שניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי תחכה ואל תקנה עכשיו מסך חדש.

22" זאת תחנת מעבר מצויינת, לא גדול מדי ולא קטן מדי והוא לא OVER KILL לכרטיסי המסך שיש היום, החסרון היחיד הוא פאנל TN.

החלטה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...