האם שימוש בעכבר BlueTooth גומר את הסוללה בניידים? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שימוש בעכבר BlueTooth גומר את הסוללה בניידים?

I T Z I King

Recommended Posts

בוא נסביר את זה בשפה פשוטה:

אם אתה מפעיל עכבר, מחובר חוטי, אלחוטית בRF או דרך BT - קרוב לוודאי שאתה שורף יותר סוללה מאשר הTOUCHPAD.

מה שורף יותר? קשה לי להגיד. עכבר זה נוח, במיוחד אם הוא BT. אבל BT שורף יותר מ-RF בוודאות - אורך גל יותר קצר וטווח יותר ארוך. אתה לא צריך דונגל, אבל אתה משלם על זה בזמן . האם רכיב הBT במחשב הנייד שלך גומר בקצב מטורף? זה תלוי במחשב ובסוללה.

לגבי העכבר הספציפי, בפורום הזה יוכלו להגיד לך רק איך הניצולת שלו לסוללה שלו (AA) בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משדר RF בדונגל לא בדיוק צורך הרבה פחות ממודול BT פנימי ממוצע. בכל מקרה זה זניח, כי במקרה של BT מדובר על הספק של פחות מוואט שלם, ככה שזה לא יקצר את זמן הסוללה ביותר מ 5 דקות בממוצע.....

לגבי העכבר הזה- הוא מעולה, יש לי אחד כזה, אני מרוצה מכל רגע.

לא עושה בעיות ולא היו לי איתו ניתוקים, מדויק ומתאים גם למשחקים, לקח לסוללות שקיבלתי איתו 3 חודשים להיגמר בשימוש די כבד על בסיס יומיומי (שוב, גם משחקים כמו ביושוק/קרייסיס)

הסט השני של הסוללות עוד לא נגמר, אז אני לא בדיוק יכול להגיד לך מה הזמן הממוצע שהוא מחזיק על כל סט....

אני ממליץ לך לקנות אותו מנעה-

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=945

מגיע כ OEM. ההבדל בין גרסת ה OEM לריטייל היא הפאוץ' בד שמקבלים בשביל הכבר

תעשה את השיקולים שלך אם פאוץ' בד שווה 50 שקל.

בקיצור, מומלץ בחום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק פאוץ',לקנות מוצר OEM זה לקנות מוצר בשקית שאין לך באמת וודאות מה עבר עליו,

מוצר ריטייל מגיע בקופסא הרמטית של נפתחה ולא נעשה שימוש,פשוט מאד,וכן שווה לשלם יותר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות במיץ.

מייקרוסופט מוציאים את המוצרים האלו כ OEM בעצמם, אפילו על קוד המוצר בתחתית המוצר רשום OEM (רוצה שאני אצלם לך את התחתית של העכבר שלי?)

זה אכן מגיע בשקית ניילון (+סוללות של אנרג'ייזר בעטיפת צלופן כזו, כמו עם כל מוצר למעשה....), אבל מדובר במוצרים חדשים לגמרי עם אחריות כרגיל.

בא לך לשלם עוד 50 שקל בשביל פאוץ' ואריזה הרמטית שאתה זורק אחרי 5 דקות? שיהיה לך לבריאות.

כל עוד אתה לא קונה בחנות קקיונית שידועה כבעלת שם זוועתי, אין לך מה לדאוג.

OEM זה חיסכון, נקודה.

כפי שידוע להרבה אנשים פה, עבדתי לתקופה של חצי שנה בחנות מסוימת, אחת מהיותר גדולות בצפון.

יצא לי לא פעם ולא פעמיים לפרוק משלוחים שהכילו מוצרי OEM.

הכל מגיע מחו"ל ארוז יפה עם קלקר וספוגים בשביל ששום דבר לא יפגע, ואם לקוח מבקש לראות שהמוצר עובד לפני שהוא יוצא מדלת החנות- גם מראים לו.

אל תמעיט בכוחה של סחורת OEM!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיץ אני לא שותה,אני אוהב מים.

מה הקשר שמיקרוסופט מפיצה אותו כעכבר OEM??? מובן מאליו שיש להם עכברים למטרה הזאת,הבעיה לא במייקרוסופט.

המטרה הראשונית של OEM (או בשמו המלא Original Equipment Manufacturer) היא קניית ציוד היקפי במהלך קניית מחשב חדש.

וכל העניין פה שהרבה חנויות מוכרות OEM אחרי שהמוצר אולי נפתח, הוחלף כבר,תוקן התקלל,מוצר מחודש וכו'..

למה?? כי המוצר בא בשקית ואין בעיה לשים אותו שוב בשקית מסכנה.

ברור גם שיש הרבה צדיקים שמוכרים OEM איך שהוא הגיע מהיצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...