איך המארזים של LIAN LI? -עדכון: ביקורת עם תמונות בעמוד 2 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המארזים של LIAN LI? -עדכון: ביקורת עם תמונות בעמוד 2

גיימרית

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ליאן לי ידועים במארזים היוקרתיים והמושקעים שלהם, וחפרתי הרבה אצל חברות מתחרות מול המוצרים שלהם שאפשר להשיג בארץ ולבסוף החלטתי על הדגם הזה.

PC-V1100 PLUS II הוא מארז mid tower, ושייך לסדרת המארזים השקטים של ליאן לי. הוא אינו כולל ויש לו גלגלים מאלומיניום אשר אפשר להוסיף להם ציפוי גומי הכלול בערכה.

קצת פרטים טכניים:

210mm x 490mm x 550mm

עומק גובה רוחב

5 מילואות חיצוניות 5.25"

6 מילואות פנימיות 3.5"

ויש גם מילואה להמרה מ 5.25" ל3.5"

7 חריצי הרחבה

המארז מגיע עם 3 מאווררי 120mm של ליאן לי - קדימה, אחורה ובצד לקירור כרטיס המסך.

שתי דלתות המארז, הימנית והשמאלית, מרופדות היטב לשמירה על השקט. גם בקדמת המארז יש ספוגים למניעת ויברציות. כמו כן, גם המאווררים מושתקים.

המדיה פורט מקדימה הוא סטנדרטי ויש בו 2 כניסות , כניסת IEEE1394 וכניסה למיקרופון ואוזניות. בדגם זה, הכניסות נמצאות בחלק התחתון של קדמת המארז.

המארז עשוי כולו מאלומיניום, בנוי בצורה איכותית ביותר וקל משקל. כמעט כל הברגים במארז הם Thumb screws, וכל חלק ניתן להסרה והרכבה בצורה נוחה להפליא. אין ספק שהמארז הזה מאוד ידידותי למשתמש.

כל הדפנות והפינות במארז בעלי גימור עגול כך שאין חשש להחתך במהלך ההרכבה.

דלתות המארז נפתחות ע"י מנגנון נחמד של משיכה בבורג קבוע. ניתן לנעול את דלת המארז השמאלית למניעת גישה לחומרה (מנעול אינו כלול).

לדלת המארז הקדמית יש מנעול, והוא מגיע עם 2 מפתחות.

קצת (שממש לא עושות חסד עם המארז המדהים הזה) והסברים נוספים:

תמונה 1 - מארז נולד. אפשר לראות בתמונה את המאוורר השלישי, שיושב בצד על תומך משלו, והוא לא מוברג לדופן המארז עצמה.

t_011m_1ed2ad0.jpg

תמונה 2 - ללא הניילון

t_012m_4a2706a.jpg

תמונה 3 - מקדימה, דלת סגורה.

t_013m_41f6219.jpg

תמונה 4 - ימין למעלה: חריצי הרחבה, שמאל למעלה: 4 ברגי אצבע שמחזיקים את התומך למאוורר הצידי, אמצע ימינה: I/O shield, אמצע שמאלה: מאוורר אחורי ולמטה יציאת ספק הכוח. יש שם מגן מאלומיניום אותו מסירים ומלבישים על הספק לאחר ההרכבה. על המגן הזה מתלבש מגן למאוורר הספק שמספק הגנה מאבק והשתקה מסויימת.

t_014m_5638542.jpg

תמונה 5 - המארז פתוח

אפשר לראות שהמארז מחולק ל-3 איזורים: האיזור של לוח האם, עם מאוורר הצידי, "מנהרת רוח" מתכווננת למי שמעוניין לכוון את הרוח של המאוורר האחורי. האיזור התחתון לדיסקים קשיחים ולו מאוורר יעודי מקדימה ואיזור הכוננים וכד' מקדימה.

t_015m_3126f3f.jpg

תמונה 6 - דופן המארז עם ציפוי ההשתקה.

t_016m_06047e3.jpg

תמונה 7 - דלת קדמית פתוחה. אפשר לראות שלמארז אין כפתור אתחול, כפתור ההפעלה עשוי מפלדת אל-חלד. מתחתיו 2 נורות ה Power וה-HDD LED. ניתן לראות גם את הגומיות/ספוגים בצידי הדלת והלוגו של ליאן לי למטה.

t_018m_735a999.jpg

לסיכום:

המארז מאוד יקר, ומיועד לשוק ה high end.

מדובר במארז שקט כמו קבר (ברמה שכשהפעלתי אותו לא השתכנעתי שהוא עובד ופתחתי לראות שהמאווררים מסתובבים), וקר כמו גופה.

בקיצור, אין לי מילה רעה לומר עליו. סיפור אהבה.

אם יש עוד שאלות, אשמח לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדשי!

גם אני תכננתי על מארז של ליאן לי, אך שגיליתי שאני לא יכול להשיג את הדגם שרציתי בארץ (V2000 - הענק)

הלכתי לכיוון אחר, ורכשתי את המקרר של TT (מוצארט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1,200.

אשתדל לצלם מתישהו את המחשב אחרי ההרכבה.

אלוהים ישמור, אני אף פעם לא אבין אנשים שמוציעים כל כך הרבה על מארז

זה רק מתכת

אני אישית עדיין מעריץ של ה6A19 לסוגיו ולכן קונה אותו שוב בקרוב, עם תוספת של כמה הפתעות :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה קנית P180 בכמה גרושים, אה?

אם היית צודק לגמרי אז הייתי יוצא קצת צבוע במילים שלי

אבל!!!

מי אמר שקניתי את הP180 שלי ::) נגיד שהוא הגיע אלי יחד עם VX450W אבל ::) ::):cool2:

בגלל זה המשפט שלי לגבי יקרים עדיין תקף :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוצה מהחומרה שלי כרגע, והייתי חייבת להחליף מארז בכל מקרה, ומכיוון שאני קונה מארז פעם בכמה שנים טובות המטרה הייתה לקנות מוצר איכותי שיעמוד בשדרוגי חומרה עתידיים, ב-OC עתידי וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור, אני אף פעם לא אבין אנשים שמוציעים כל כך הרבה על מארז

זה רק מתכת

אני אישית עדיין מעריץ של ה6A19 לסוגיו ולכן קונה אותו שוב בקרוב, עם תוספת של כמה הפתעות :cool2:

מארז זה יותר מ"רק מתכת"..

זו המתכת שאתה וכולם רואה שאתה נכנס לחדר..

זו המתכת שדואגת שכל המערכת בפנים תיהיה בטמפ' נורמלית..

זו המתכת שדואגת שתוכל לישון בשקט בזמן שהמחשב פועל כל הלילה כי הוא מוריד משחק מסוים..

זו המתכת שדואגת שיהיה לך נוח להכניס הארד דיסק/כרטיס מסך חדש..

זו המתכת שדואגת שלא יהיה לך כבד להעביר את המחשב ממקום למקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1200 שקל זה באמת קצת הרבה אבל כמו שגיימרית אמרה היא קנתה את המארז לכמה שנים ככה שעדיף משהו יקר

והמארז יקר אבל הוא שומר לך על הרכיבים גם שקט לא מפריע לישון ומקורר

Moon-Mage תסכל על המפרט שלה יש לה שם חומרה טובה למה לה לשדרג את מה שיש לה

וגיימרית תתחדשי [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...