ידיעה: ישפאר- משחקים חדשים מבצעים והנחות - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידיעה: ישפאר- משחקים חדשים מבצעים והנחות

Koko Ben Hamin

Recommended Posts

מאת: אילן גלר

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=111776

חברתישפאר הום-טק, היבואנית הישראלית הרשמית של מוצרי סוני, מעדכנת את הקטלוגשלה במחירים מוזלים לכמה ממשחקי ה- 3 הטובים ביותר, וגם בכמהמוצרים ומבצעים חדשים:

משחקי ה- 3 הבאים ימכרו מעתה תמורת 269 ש'ח (במקום 399):Resistance Fall of Man, Motorstorm, Heavenly Sword, Ridge Racer 7,Lair, Genji: Days of the Blade.

משחקי PSP חדשים: Patapon (המחיר הרשמי 269 ש'ח!), Castlevenia.

משחקי 3 חדשים: Blacksite, Unreal Tournament 3

מיוחד: מהדורת ה-PSP של המשחק Pro Evolution Soccer 2008 מגיעה עם נרתיק UMD במתנה

דעה שלי:לפי דעתי זה טוב שהם חושבים על הלקוחות והכל..אבל עדיין מחירים מוגזמים .. 270 שקל למשחק PSP ? בחול זה עולה 20 דולר +-,הם לא מבינים שברגע שימכרו כאן כמו בארה"ב הפיראטיות תפחת מלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים נוטים לשכוח שישפאר מקבלת את הסחורה שלה מהסניף האירופי של סוני ולא מהסניף האמריקני ומכיוון שהיבוא נעשה על ידי תשלום באירו, המחיר קופץ לשמיים. המשחק PATAPON נמכר באמזון האמריקני תמורת 20 דולר אך בסניף הגרמני של הוא נמכר תמורת 38 אירו, שזה יותר מ-200 ש"ח ובעקבות כך המחיר בישראל מגיע ל-270 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אין שום סיבה לכך שהמחירים בישראל יהיו משמעותית יותר יקרים באירופה.

ישפאר לא קונים את המשחקים מאמאזון. הם יבואן רשמי.

רק בישראל משחק PS2 עדיין עולה 300 שקל. זה מה שקורה שיש אנשים שמוכנים לשלם מחירים מופקעים במקום לעשות חרם צרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסניף הגרמני של הוא נמכר תמורת 38 דולר, שזה יותר מ-200 ש"ח ובעקבות כך המחיר בישראל מגיע ל-270 ש"ח.

38 דולר בשער קניה מופקע של 3.8 ש"ח (שער קניה של הדולר- כרגע בסביבות ה 3.75) יוצא 145 שקל. איך הגעת למעל 200?

המחיר הוא מה שקורה שישפאר רוצה לעבוד על רווח של 50%.

ואכן, בכמויות שישפאר קונים הם יכולים לקנות מאמאזון

אם תקנה סתם לדוגמה, 100 יחידות של משחק X במחיר 20 דולר, גם אחרי משלוח ומע"מ יוצא לך (בהגזמה פראית) 30 דולר מחיר עלות ליחדה.

כפול שער קניה (מוגזם) של 3.8, יוצא לך 114 שקל מחיר עלות ליחידה.

דבר כזה אפשר למכור ב 170 שקל גם אחרי הרווח 50 אחוז שישפאר רוצים :\

ושים לב שכל השערים/מחירים פה בהגזמה, וללא התחשבות בעובדה שישפאר קונים מרשתות הפצה ולא מחנויות במחיר לקוח.

עם קצת ניהול נכון וקצת פחות זנות מחירים מצד ישפאר, משחק PSP יכול לעלות בארץ 120 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר באמזון גרמניה הוא 38 אירו ולא 38 דולר, תיקנתי את התגובה שלי. נכון להיום שער האירו היציג הוא 5.45 שקל לאירו, כלומר, המחיר של המשחק בגרמניה הוא 207 ש"ח לא כולל משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף לזה מיסים עלויות הפצה ואיחסון.

לא שאני רומז שהמחירים מוצדקים - הם לא , פשוט גם החישוב שלך לא ריאלי.

ליביו

מיסים? על משחקים? אין כאלו.

15.5% מע"מ, כלול בחישוב.

איך שלא תהפוך את זה- אם היו מביאים מארה"ב במקום מאירופה, העלות המקסימלית של משחק הייתה 150 ש"ח.

עלויות הפצה ואחסון- ציינתי כבר שישפאר עובדים על רווח עצום פר יחידה, כן? אין לזה כ"כ הצדקה.... אפשר לקזז מפה ומשם.

תמיד מחייך- ולכן אני טוען שתהליך קבלת ההחלטות בישפאר שגוי מהיסוד.

איזו סיבה יש להביא מאירופה? "כי משלוח מארה"ב יותר יקר".

אבל ברגע שמחיר יחידה באירופה עובר מחיר יחידה+משלוח מארה"ב, זה כבר חסר כל הגיון.

לי לא בדיוק איכפת, אין מצב שאני אקנה במחירים המטורפים של ישפאר, שיוצא משחק שאני רוצה אני קונה מאיביי.

את God of war שלי שלפתי במרכז שם ב 19 דולר+12 משלוח, ומדובר באחד המשחקים היקרים ביותר שיש כרגע.

כל משחק אחר אפשר לסגור שם על 20-25 דולר אחרי משלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר באמזון גרמניה הוא 38 אירו ולא 38 דולר, תיקנתי את התגובה שלי. נכון להיום שער האירו היציג הוא 5.45 שקל לאירו, כלומר, המחיר של המשחק בגרמניה הוא 207 ש"ח לא כולל משלוח.

נכון,אבל אל תשכח שהם לא קונים יחידה אחת,הם קונים ארגזים שלמים נכון? אז עולה להם פחות.

ונכון שיש פרסום וכו' וכו',אבל זה עדיין לא מצדיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בארץ גם גבוה מרוב ארצות אירופה

לדוגמה משחק של 50 יורו יכול לעלות פה 400 שקל

אין לזה אף סיבה מיוחדת

פשוט ככה החנויות החליטו

וזה גם עוד דבר שאין בארץ

בחול יש מחירים רשמים מסודרים

בארץ כל חנות ומה שבראש שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPS3 הוא multisystem ומי שעדיין לא מנצל את העובדה כדאי לו להתחיל.

אני קונה את משחקי הWii שלי רק מחול וכולל משלוח ואני משלם 200- 230 שקל. לא מזמן הזמנתי silent storm gold בכ90 שקל בזמן שבארץ החנות היחידה שמוכרת אותו מבקשת 270 :screwy: (אז מותר להם - אני לא קונה במחיר הזה). גם ל space rangers 2 הם רצו 270 שקל וקניתי בכ50 שקל בebay :lol: ....

החנויות בארץ צריכות ללמוד להוריד מחירים של משחקים ישנים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונסולה אתה קונה פעם אחת ולכמה שנים

אולי נגיד 2 ב5 שנים אם אתה רוצה סוגי משחקים אחרים

אבל משחקים אתה אמור לקנות הרבה יותר

רק שבמחירים של הארץ +השכרה צולעת +שוק משומשים צולע

זה לא משתלם

באירופה וארצות הברית יש שוק משומשים והשכרות מפותח מאוד

אם היה שוק כזה בארץ למרות המחירים לאומת חול לא הייתי מתקין ...באף קונסולה

וביטורנט היה עובד הרבה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , אני לא יודע איזה שוק השכרות די מפותח אתה מדבר עליו , כי אין ממש שוק השכרות מפותח במיוחד לא פה ולא שם , מה שיש מפותח זה משחקים משומשים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...