מבקש המלצות למסךLCD עם פאנל IPS גודל 19-22 תקציב עד 3k -גלישה, סרטים וטקסטים - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות למסךLCD עם פאנל IPS גודל 19-22 תקציב עד 3k -גלישה, סרטים וטקסטים

bariko

Recommended Posts

נראה לכם שיש מצב שנקסטופ יביאו גם PVA?

כי עכשיו אני ממש מתחרט שלקחתי אותו,כי השימוש העיקרי שלי זה .

לא ידעתי שהשחור שלו כזה גרוע, שזה הדבר הכי משמעותי בסרטים, משום שברוב הזמן המסך בסרט הוא כהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, הזמנתי את המסך.

אשמח אם מישהו יוכל לשים פה קישורים ,כיצד לברר בדיוק באיזה פאנל מדובר ( מעבר לאותה הילה סגולה על רקע שחור)

ועוד יותר חשוב מכך-איך מגלים פיקסלים שרופים :kopfpatsch:

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש :)

כמו שאמרו, תסתכל על המדבקה שעל המסך, במידה והקוד נגמר בL זהו פאנל , אם זה נגמר בS זה PVA

בשביל לבדוק פיקסלים שרופים תשתמש בDead Pixel Buddy

אבל הכי חשוב זה זליגת אור, חבר את המסך במקום חשוך ובדוק אם השחור הוא באמת שחור (במבט ישיר כמובן) והשחור אחיד בכל חלקי המסך.

איפה קנית וכמה עלה? ומתי אתה מקבל? (מותר לפרסם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי עכשיו אני ממש מתחרט שלקחתי אותו,כי השימוש העיקרי שלי זה סרטים.

לא ידעתי שהשחור שלו כזה גרוע, שזה הדבר הכי משמעותי בסרטים, משום שברוב הזמן המסך בסרט הוא כהה

השחור לא כזה גרוע. אם אין למסך דליפת אור רצינית אז אין בעייה לצפות בסרטי חשוכים גם בפנל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קשורה - עם איזה פאנל מגיע המסך Dell 2407WFP ?

גם שם יש כמה סוגי פאנלים?

החנות הזו: http://www.lcdtv.co.il/ מוכרת את הצג במחיר גבוה יותר מהמתחרים, אבל הם כותבים "גרסת מסך A04". מה זה אומר? והאם זה שווה את ההפרש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D0ri

קודם כל תודה :)

כמו שאמרתי קודם, הבחור ששוחחתי איתו בטלפון טען שבדגמים החדשים, המדבקות לא מציינות את סוג הפאנל. בכל אופן אני אבדוק.

התוכנה הזו שבודקת פיקסלים שרופים לא מתאימה לויסטה. יש גרסאות אחרות ?

אגב, האם תוכנה כזו יכולה לבדוק פיקסלים שרופים גם בטלוויזיות LCD או רק בצגי מחשב?

הזמנתי את המסך כאן:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=16194

(אני מקווה שבאמת מותר לפרסם, כי יש נגדי כבר כמה אזהרות בפורומים של האתר. יהיה מאוד חבל אם יחסמו אותי, כי יש כאן חבר'ה סבבה שעזרו לי בהרבה תחומים...)

אני אמור לקבל אותו די מהר, כי זה נמצא במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר תוכנה שבודקת פיקסלים מתים. כל מה שהתוכנה עושה זה להציג רקע אחיד על מסך מלא שבו אתה יכול לחפש בעיניים פיקסלים מתים, אם זה מה שמתחשק לך לעשות. אתה יכול להשיג את אותן התוצאות באמצעות כל תוכנת ציור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בלינק של DOri ראיתי שכתוב "גרסה A04".

מישהו יודע מה זה אומר?

האם זה טוב יותר?

משהו שווה להתעקש עליו / לשלם עבורו יותר כסף?

איך בודקים איזו גרסה הצג שרוכשים?

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A04 היא הרוויזיה האחרונה של הגרסה הישנה של ה-2407WFP.

לגרסה החדשה קוראים פורמלית 2407WFP-HC, והרוויזיה היחידה שיש כרגע היא A00.

לדעת רבים הגרסה הישנה הייתה עדיפה משום שבחדש יש מעט בעיות קטנות של צלליות (היו פה כמה דיונים על זה). למרות ששוב, הבעיות יחסית מינוריות.

למיטב הבנתי, אין כבר את הגרסה הישנה בארץ, וגם חנויות שכותבות A04 בפועל מחזיקים ב-HC-A00. אבל שווה לבדוק את זה. אני דווקא לא הייתי מתנגד ל-A04. בכל מקרה, הרוויזיה מופיעה גם כן על המדבקות (קופסה/מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי, אין כבר את הגרסה הישנה בארץ, וגם חנויות שכותבות A04 בפועל מחזיקים ב-HC-A00. אבל שווה לבדוק את זה.

תודה, טוב לדעת.

באמת שאלתי באיזו חנות והמוכר לא ידע מה זה ה-A04. הוא אמר שיש להם את הגרסה HC ושהוא אף פעם לא שמע על עניין הגרסאות האלה...

אז אם הבעיות מינוריות - אני אקנה מה שיש במלאי וזהו (בהנחה שאני באמת ארכוש את ה-2407 ולא את ה-2007).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי כח לקרא פה את כל השרשור אבל לי יש LG L2000C עם פאנל S-...

המסך מעולה, באמת אחד הטובים, 20 אינטץ', כמובן שלא זול אבל על איכות משלמים....

אתה יכול למצא אותו בבאג...

אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר תוכנה שבודקת פיקסלים מתים. כל מה שהתוכנה עושה זה להציג רקע אחיד על מסך מלא שבו אתה יכול לחפש בעיניים פיקסלים מתים, אם זה מה שמתחשק לך לעשות. אתה יכול להשיג את אותן התוצאות באמצעות כל תוכנת ציור.

אוקיי, הבנתי.

תודה.

[br]פורסם בתאריך: 11.03.2008 בשעה 00:03:28

אור,

דווקא בדקתי את כל המסכים שיש בבאג (לפי האתר שלהם), ולא מצאתי ביניהם אפילו אחד שהוא S-IPS

היה אחד S-PVA (של , אם אני לא טועה) אבל זה לא מסך רחב, לכן פסלתי את האופציה, עוד לפני שהחלטתי אם כדאי לבדוק חוות דעת לגביו.

בכל מקרה עכשיו כבר הכול לא רלוונטי מבחינתי, כי כבר הזמנתי את המסך של DELL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לראות בחנות גם את 2007FP וגם 2007WFP . רוב החברה בפורום מעדיפים את WFP (מסך רחב), כתוצאה מכך וכמעט ורכשתי אותו עד שראיתי את שני המסכים אחד ליד השני ולפי דעתי FP בהרבה יותר יפה.

בהנחה שתחליט לקחת את FP אז הREV האחרון שלו הוא A05 ולא נתקלתי עדיין במישהו שלא קיבל S-IPS (ב REV זה. גם כאשר ארץ הייצור מקסיקו וגם שארץ הייצור צכיה).

בכל אופן כמו שנאמר פה אם במספר הסידורי רשום S שזה עבור SAMSUNG אז מדבור בפנל MPVA ואם רשום L אז מדובר ב LG שזה פנל SIPS.

[glow=yellow,2,300]דבר השווה בדיקה[/glow]! נאמר לי ע"י חברי הצרפתי ש LG מפסיקים לייצר פנלים למסכים (עדיין ימכרו מסכים אבל לא עם פנלים שלהם) ז"א שיש סיכוי שבמסכי מסוג 2007 יעבדו רק עם פנלים של MPVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם כבר ביצעתי הזמנה, אבל סתם מתוך סקרנות עשיתי חיפוש לגבי ה- LG L2000C ומצאתי שמחירו כ-3300 שקלים.

פשוט מעניין אותי לדעת, למה הוא כל כך יקר? מה יש בו שאין ב- 2007WFP שכולם כל כך משבחים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...