שאלות נוביות לפני רכישת iPHONE - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות נוביות לפני רכישת iPHONE

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

אני מתכנן רכישה של ה- בקרוב אבל אני רוצה להבין עוד כמה דברים שעדיין לא ברורים לי:

1. אני כל הזמן שומע שצריך "לפרוץ" את המכשיר, למה? כי הוא לא יכול לעבוד בארץ כמו שצריך מבחינת הרשת הסלולרית או שישנה סיבה אחרת?

כלומר זה לא מרגע שאני קונה אותו (מתכנן רכישה בחו"ל) אני פשוט מכניס את ה-SIM שלי ומתחיל לעבוד איתו בארץ?

2. קראתי בכמה פורומים בארץ שיש צורך להתקין על המכשיר תוכנה שנקראת Installer ומידי פעם על גרסא חדשה של התוכנה, למה אותו Installer משמש?

3. האם קיים רטט במכשיר?

4. איך איכות התמונות והוידאו ביחס לסוני אריקסון W800i?

5. למי שיש את המכשיר, הניווט בתפריט מסובך מידי להבנה או שהנדסת האנוש של התפריט תוכל להיות מובנת לבן אדם נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gsmarena.com/apple_iphone-1827.php

אז ככה:

1) המכשיר מגיע נעול לAT&T אם אני לא טועה, ואז פורצים אותו בארץ בשביל שתוכל לשים בו סים אחר, כמו שאם תקנה מכשיר מסלקום לא תוכל לשים סים של אורנג' וההפך בלי פריצה, או פתיחה מן החברה עצמה. (כמובן שAPPLE לא יפתחו לך את המכשיר אם תבקש מהם)

3) לפי הלינק שנתתי לך יש רטט

4) לפי הלינק, המצלמה היא 2MP כנראה איכות פחות טובה.

2/5 אין לי תשובה, מקווה שיענו לך בקרוב

(למרות שממה ששמעתי הניווט והשליטה בו ממש נוחה)

דרך אגב, ממה שקראתי בינתיים אין פריצה לגרסא החדשה, אז תצטרך להשיג גרסא ישנה יותר אם תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.תהליך הפריצה הוא בידיוק שתי דקות היום עם Ziphone , אבל תדע שזה מוריד את האחריות אם אתה עושה Unlock (פתיחה לרשתות של הארץ).

יש ממשק ויזואלי הכל קליק.

2.אז כמו שאמרתי קודם,הפריצה מסתכמת בהתקנת הJailbreak או איך שאתה מכיר אותו הInstaller שהוא בעצם קצת מזכיר באיזושהיא מידה,יש לך רשימת מקורות שאתה יכול לעדכן,אתה לוחץ על חבילות (הכל חינם) ומוריד את התוכנה/ות,וזה מתקין לבד,אין יותר פשוט מזה. ויש לעשות את התהליך הנוסף של השיחרור -הUnlock ,סתם לדוגמא בגלל שאני בAT&T עשיתי רק Jailbreak כדי להתקין SMSים, אנשי קשר בעברית, מקלדת בעברית, משחקים(על רמה!) וכו'. אבל את האנלוק אני לא צריך..אני כמעט בטוח שהכל חוץ מאנלוק אפשר להחזיר להגדרות מפעל והם לא יכולים לדעת שעשית משהו למכשיר.

3.יש רטט ממש ממש מעולה באייפון הכי נוח שעבדתי איתו..סתכל בסרטון באתר של על הרטט ויש שמה עוד פול סרטונים על הממשק.

4.המצלמה 2 MP אבל שלא תיתן לזה להטעות אותך, היא מוציאה תמונות ממש ממש טובות בתנאי תאורה סבירים(לא משהו בכלל ללילה),יותר טוב מהN73 אבל פחות מה-K800 שיש לו שאפשר לומר מקצועית למדי.

5.כמו שאמרתי,דבר אחד שאפשר להגיד על כל המוצרים של ,הנדסת האנוש והממשק הם מהמעלה הראשונה,אין יותר נוח מזה.

ובקשר לשאלה שלך על צילום וידאו,זה בשלבי נסיון,יש איזה בחור שפיתח תוכנה אבל היא מצלמת אני חושב 10FPS~ והוא רוצה עליה כסף כדי שתעבוד מעל ל5 שניות כל צילום,אבל בטוח יצא איזהשהוא פתרון בקרוב. הרי בכל זאת, שיחררו השבוע את הSDK לכולם בחינם! ככה שהולך לבוא עוד הרבה תוכן..

תתחדש גבר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני מניח שיש לך את המכשיר אז זה מקום טוב לשאול שאלות :-*

1. ברגע שZiPhone סיים את התהליך שלו, אני פשוט מכניס את הסימ שלי מאורנג' והמכשיר מתחבר לרשת ?

2. מה לגבי הגדרות לגלישה באורנג' דרך הWAP ? איך אני עושה את זה ? בכול זאת לא בכול מקום יש WIFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד במקרה עם סים חוקי של אפל באמריקה,אז אני לא יודע מה קורה בארץ בידיוק.

1.אחרי שאתה עושה לו Unlock,המכשיר חופשי,שים SIM וזה עובד.

2.אני לא יודע,פה זה עובד עם EDGE מעולה,אבל EDGE זה בעקרון מה שנקרא "דור 2.75",אז באמת מעניין אותי לדעת אם האייפון יודע לעבוד עם רשת דור שלישית ב"מקום EDGE" אחורה או שזאת פריסה שונה לגמרי והוא לא ידע לגלוש דרך הרשת,בכל מקרה יצא אייפון שתומך דור שלישי בסביבות האביב לפי השמועות, אז אולי תרצה לחכות.

אתה יכול למצוא את כל המידע שקשור לאייפונים ולארץ בwww.iphones.co.il .

יש שמה מדריכים להכל צעד-צעד.

אם יש לך שאלות טכניות שקשורות למכשיר חוץ מזה ו/או לJailbreak/Installer אני אשמח לענות..אני משתמש בזה כבר יחסית המון זמן, אחד הדברים החזקים שאי פעם יצא לי להריץ על מכשיר סלולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שהמדריכים בwww.iphones.co.il כל כך טובים, יש שמה איזה מדריך לא ברור לגבי החיבור לאינטרנט - בכול מיקרה אני אפתח שם משתמש ואשאל לגבי האינטרנט.

יצא שתומך דור שלישי בסביבות האביב לפי השמועות, אז אולי תרצה לחכות.

אביב ? דווקא אני שמעתי איזור ספטמבר ולא בא לי לחכות עד אז.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתוכל להישתמש בו בארץ לא מספיק לעשות לו רק JAILBREAK תצתרך גם לחתוך את הכרטיס סים בגלל ש AT&T משתמשת בכרטיס סים יותר קטן ממה שהחברות בארץ משתמשות אז הכרטיס סים שתקבל פשוט לא יכנס לתוכו. בשביל שהוא יכנס צריך לחתוך אותו ולהכניס אותו למתאם.

לגבי המצלמה היא נחמדה לא משהו מיוחד מצלמת פלאפון ממוצעת, הניווט במכשיר די קל ומתרגלים עליו מהר.

לדעתי זה אחלה מכשיר אבל זה גם כאב ראש לגרום לו לעבוד בארץ, אם לא תצליח לפרוץ אותו תצתרך להוציא עוד 400-500 ש"ח בשביל שמישהו אחר יעשה את זה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. מה לגבי הגדרות אינטרנט לגלישה באורנג' דרך הWAP ? איך אני עושה את זה ? בכול זאת לא בכול מקום יש WIFI.

לגבי הגדרות אינטרנט בעקרון אתה פונה לכאן, או למוקד הDATA של אורנג' *663 שלוחה 2

הם בעקרון לא יוכלו לעזור לך כי הם לא מוכרים את המכשיר אבל הם ינסו.

מה שאני לא בטוח אם הדפדפן שלו תומך בגלישת WAP, כי אולי תצטרך חבילת גלישה עם (או DATA לחבר'ה של סלקום) ואז זה ייקר לך את העניין

ולOmerole הפאן של , תעלה שצילמת דרכו לפה, נראה באמת את האיכות, כי 2MP זה לא מתקרב לN73 או לK800 (כפי שעל האחרון אמרת)

וEDGE זה דור 2.75 קיים רק בסלקום, המכשיר לא תומך בדור 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה יצא שתומך דור שלישי בסביבות האביב לפי השמועות, אז אולי תרצה לחכות.

למה הכוונה דור שלישי? כלומר בסך הכל הוא ישודרג מבחינת קושחה על מנת להתאים לדור השלישי או שאמור לצאת מכשיר חדש לגמרי?

שאלה נוספת, ראיתי בכמה מקומות דבר שנקרא TurboSIM מה זה עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה דור שלישי? כלומר בסך הכל הוא ישודרג מבחינת קושחה על מנת להתאים לדור השלישי או שאמור לצאת מכשיר חדש לגמרי?

בדרך כלל זה עניין חומרתי, אז זה יהיה מכשיר חדש לגמרי, אולי בצורה החיצונית יהיה דומה, אבל החומרה תהיה שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולOmerole הפאן של , תעלה שצילמת דרכו לפה, נראה באמת את האיכות, כי 2MP זה לא מתקרב לN73 או לK800 (כפי שעל האחרון אמרת)

וEDGE זה דור 2.75 קיים רק בסלקום, המכשיר לא תומך בדור 3

אני אעלה מתישהוא,בכל מקרה יש לי גם את ה73 וגם את הK800I ככה שאני יודע מה שאני מדבר,למצלמה בN73 לוקח שעות להתפקס,והפונקציות שמה עובדות כמו חרא,באייפון הכל אוטומטי ויוצא מצוינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל זה עניין חומרתי, אז זה יהיה מכשיר חדש לגמרי, אולי בצורה החיצונית יהיה דומה, אבל החומרה תהיה שונה

אם ככה אז אני מעדיף להמתין למכשיר החדש. אגב יש לך לינק לידיעה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי הכל ברפרוף, כי אני מאוד רדום כרגע... אז אשתדל לענות לכמה שיותר שאלות..

עפ"י הערכותיי מכשיר חדש יצא באוגוסט, אתה צריך להחליט אם לחכות עד אז (אני מתכוון להחליף את הiphone שלי בחדש כשיצא..)

כרגע יש לך W800l , אם אני לא טועה בזמנו אני המלצתי לך עליו.. (גם לי היה לפניכן w800)

TurbiSIM - ציפ' שבעבר עשו בו שימוש לפני שהייתה פריצה ל1.1.2.

היום כבר יש פריצה יותר חדשה, iPlus1.2 (יותר טובה מziphone)

התוכנה שמלצמת וידאו מצלמת באיכות גרוע ביותר (6 FPS..)

500-400 שקל לפריצה? זה ממש יקר. אני דורש מהלקוחות שלי על פריצה+התקנת עברית 250 שקלת (פרסומת סמויה..)

אם אתה באורנג', אז יש פריצה שתוכל לגלוש חופשי חופשי על גבי WAP, לפרטים כנס iphones.co.il

אני אעלה בהמשך מספר תמונות, פשוט האינטרנט זוחל לי עכשיו... (ארגגג בזק!)

בכל מקרה, מכשיר מ-ד-ה-י-ם, כל יום מפתיע מחדש...

---

העלתי תמונות לכאן:

http://s221.photobucket.com/albums/dd309/eitvrdt/iphone/

באור יום התמונות יוצאות נפלא, בחושף לא משהו בכלל..

(ניראה מי יזהה את האישה עם העגלה ליד המונית...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...