קונסולת הדור הבא - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונסולת הדור הבא

tzahi04

Recommended Posts

אפשר לדבר מפה ועד שנה הבאה על מה "היה עדיף", כרגע אנחנו מדברים על "מה יש".

אם X360 היה מגיע עם זיהוי תנועה בצורה זהה לזו של הווי (תנועה במרחב, לא ג'ירוסקופ בגרוש כמו של ה PS3), אפשרי מאוד שהייתי קונה אותו במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זיהוי תנועה לא עוזר בלי משחקים לתמוך בזה

ואם כל הכבוד ל360

אין לא אפילו משחק אחד שמתחרה בזלדה TP

מטרואיד3

מאריו גלקסי

SSBB

מבחינת הז'אנר

רק בסוף השנה מיקרוסופט תציג מתחרה רציני למאריו בדמות באנגו 3

וזה רק אחרי 3 שנים שהקונסולה תהייה בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אז איזה משחק יש ל360 בזאנר של ?:

1-זלדה

2-מטרואיד 3 (זה FPA ולא FPS )

3-מאריו (פלטפורמה )

4-SSBB (משחק מכות מולטי מטורף)

הפלטפורמות הבודדות ב360 לא שוות הזכרה אפילו

והיתר פשוט אין

הכי קרוב לזלדה ב360 זה אובוויליון והם רחוקים בזאנר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSBB יכל לצאת על ה360, HALO3 לא יכל לצאת על הWII...

הרגע העלית לי מחשבה מעניינת.

מישהו בעד עצומה להוציא God of war לווי? :smile1:

(לא שסוני יתנו לזה אי פעם לקרות, אבל תפעילו את הראש לרגע ודמיינו את הפוטנציאל של זה)

אני גם מבקש להפסיק לעשות השוואות בין שני דברים שלא משרתים אותה תכלית בכלל.

באותה מידה אני יכול לשלוף שטות כמו "טקן יכול לצאת על אבל Red steel לא יכול לצאת על PS3"

ועוד מליון ורבע דוגמאות בסגנון.

זה למה לכל חברה יש את השותפות שלה ואת הזכיונות שלה. SSBB לא יוכל לעולם לצאת על שום דבר אחר, כי זה משחק של .

ביום שהם ישתפו פעולה עם מייקרוסופט, אני אהיה חציל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב זה אנשים שלא מפנימים שהWII מובדל מהפלטפורמות האחרות לטוב ולרע

הWII הכי קרוב לDS מבחינת סגנון המשחקים שלו

ולא לפלטפורמות האחרות כרגע בשוק

אולי אם סגה הייתה עדיין יצרנית קונסולות

היה אפשר לעשות נגד דרימקסט 2 או משהו

אבל במצב היום יש בידול גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי טכנית, לא לזיכיונות עצמם. ל360 יכול לצאת מחר סופר היילו גירס סמאש, שבו מארקוס והמאסטרצ'יף נלחמים מכות על פלטפורמות מעופפות בחלל. לויי לא יצא אנג'ן אוף וור בזמן הקרוב...

קרירין, אתה צודק. בזנאר משחקי זלדה, רק על של נינטדו יש משחקי זלדה. טוב שלא צימצמת את ה"זאנר" לקבוצה שכוללת רק את המשחק עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית יכלו לפתח משחק מתחרה לזלדה או לפחות לעשות פורט של אוקאמי כמו שהWII מקבל

אבל לא עשו אף דבר דומה ולא ראיתי אף מידע על משחק דומה

בנוגע ליכולת הטכנית

עשו את COD4 על הDS יכולים לעשות כל משחק 360 שאתה חושב אליו גם לWII

השאלה זה כמה יסרסו אותו

אבל מבחינת אפשרויות זה קיים

תאורטית אין לך גם בעיה להכניס את הLIVE זהב למשחק

כי המולטי המקוון של פתוח לחברות צד שלישי לעשות מה שהן רוצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זלדה הוא RPG לכל דבר. צא מהסרט שהוא כזה מיוחד. מכל הרשימה שלך אני אסכים של360 אין משחקי פלטפורמה.

COD4 לDS הוא לא באמת COD...כשמסרסים משחק כל כך הרבה, בנקודה מסוימת הוא יפסיק להיות אותו משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי טכנית, לא לזיכיונות עצמם. ל360 יכול לצאת מחר סופר היילו גירס סמאש, שבו מארקוס והמאסטרצ'יף נלחמים מכות על פלטפורמות מעופפות בחלל. לויי לא יצא אנג'ן אוף וור בזמן הקרוב...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

הרגע יצרת את שני המשחקים הכי אדירים בכל הזמנים, במיוחד הראשון.

אני חושב שאפשר לסכם את הדיון ב "לכל קונסולה יש את היתרונות והחסרונות שלה, ואת המשחקים שלה"

אני מניח שאם לווי לא היו חיישני תנועה, לא הייתם מתעלקים עליו עם תלונות כמו שאתם עושים עכשיו.

אני מציע את הדבר הבא:

-דבר ראשון, אפשר להפנים שבקרת התנועה היא אכן גימיק, ואף אחד לא אמר שחייבים להשתמש בו.

-דבר שני-

נעשה חלק ב' של הדיון הזה בחודש ספטמבר, לדעתי הרבה דעות ישתנו פה, לשני הצדדים.

COD4 לDS הוא לא באמת COD...כשמסרסים משחק כל כך הרבה, בנקודה מסוימת הוא יפסיק להיות אותו משחק.

אכן, אבל תסתכל על COD3 ל PSP. לא עד כדי כך מסורס, וה חזק בהרבה מה PSP גם מבחינת גרפיקה. לא צריך לסרס אותו עד לנקודה שכבר לא יזהו אותו בשביל להעביר אותו לווי, לדוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך, אם לווי לא היו חיישני תנועה אז היו מתעלקים עליה עוד יותר, כי זה קונסולה ממש ממש חלשה מבחינה טכנית... בלי החיישני תנועה אין לה כלום, ואם לא היו לה חיישני תנועה לא היו מעזים להוציא קונסולה כ"כ חלשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לויי היו את אותם יכולות טכניות, רק בלי חיישני התנועה, לא היה על מה להתעלק כי היא לא הייתה שורדת שבוע.

הבעיה שלי היא שחברה מצוינת כמו נינטדו עושה שטויות (מנקודת מבט של הארד קור גיימר). כמעט קניתי GC בזמנו בגלל מספר המשחקים המצויינים שהיו לו, שבאמת לא היה ניתן למצוא על אחרות. המצב בWII דומה, רק שהוא הרבה יותר יקר, מציג גרפיקה מזעזעת, יש לו מעט מידי משחקים טובים ממש וכל שאר המשחקים שיוצאים לו הם זבל

נ.ב. הPSP היא קונסולה ניידת חזקה למידי (למעשה היא חזקה כמעט כמו הWII בנקודות מסוימות!) מה שאוטומטי מקנה לה הנחה מסוימת כשבאים לשפוט את הגרפיקה שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה PSP אתה יכול לשים בערך באותה רמה של גרפיקה עם הגיימקיוב, עם יתרון קל ל PSP.

לגבי המצב של הווי בשוק- שים לב לחלק הראשון של הדיון, נכון לנקודה זו בזמן, אני מסכים איתך. לכן הצעתי לקיים שוב דיון דומה בעוד כחצי שנה, שכן רק מחודש מאי אמורים להתחיל לצאת משחקים על רמה לווי.

עד לנקודה זו, המשחק היחיד שהוא לא של והצליח לעשות שימוש בחיישני התנועה הוא No more heroes. אני מקווה שמפתחים אחרים יקבלו את הכיוון הנכון ממבט על המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...