הרוגים בפיגוע ירי בישיבה בירושלים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרוגים בפיגוע ירי בישיבה בירושלים

Nokami

Recommended Posts

שמע, מה שאתה אומר הגיוני, אבל בכל מקרה אני חושב שרק חמאס יכול להרים כזה פיגוע בלב ירושלים עם כל האבטחה ההדוקה והמודיעין שפועלים, כבר הרבה זמן שלא היה פיגוע.

בכל מקרה זה לא משנה, אי אפשר לפגוע בארגון שנעלם, אז לפחות נפגע בחמאס, כל סיבה היא סיבה למסיבה.

זו בדיוק הפואנטה - עד שבכלל קיים מודיעין על הארגון כבר התרחש הפיגוע, ועד שיש "מלשינים" הארגון כבר לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו בדיוק הפואנטה - עד שבכלל קיים מודיעין על הארגון כבר התרחש הפיגוע, ועד שיש "מלשינים" הארגון כבר לא קיים.

אתה מבין שארגונים לא קיימים סתם ככה? זה שהוא קורא לעצמו X לא אומר כלום, החברים של הארגון אמורים להיות ידועים ומזוהים עם עם האיסלאם הקיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם נקודת אור קטנה קטנה קטנה

אולי עכשיו החרידים יבינו שצריך להתגייס לצה"ל...

הישיבה שם הם כיפות סרוגות שמתגייסים לצבא, תראה בתמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בקיצור- אתה תומך בחיסול של כ-70% מאוכלוסיית עזה... רק תגיד מתי :)

זה פשוט עצוב שאנשים משחקים אותה יפי נפש בזמן שאזרחים במדינה שלהם מתים ברחובות רק כי לא בז' שלהם ללכלך קצת את הידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בגלל התהלוכה/הפגנה איך שלא תקראו לזה של ערבי לפני כמה ימים בהשתתפות ח"כ הערבים בכנסת של מדינת ישראל

זה מראה לכם כמה מדינה מטומטמת יש לנו זה לא יאמן :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכנים התלמידי ישיבה האלה והמשפות שלהם, אנשים צנועים מירושלים, בסה''כ חגיגת קדם פורים הם רצו לחגוג, ונכנסו לשם שני המחבלים האלה וירו בבחורים האלה, זה כלכך מרתיח אותי, הערבים עברו כל גבול, הממשלה צריכה לנתק אותם מאיתנו ולהפגיז בעזה גם את כל התושבים גם ילדים קטנים שקוראים מוות לישראל, אם נולד תינוק רשע צריך להוריד אותנו כשהוא עוד תינוק, כי כשיגדל זה יהייה בלתי אפשרי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?!

איפה אתה חי?

וזה שהם הפעילו מטען על אוטובוס שהסיע ילדים קטנים לבית הספר בכפר דרום זה לא חציית גבול?

או הפיגוע בדולפינריום?

או כל הפיגועים בקניונים והאוטובוסים?

כל זה זה התנהגות שמתאימה לבני אדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום קשה, באמת מצב רוח קודר היום שרר אצלי. לא התפלאתי כששמעתי שמדובר באזרח מדינת , הרי שזה מה שאני מנסה לומר לסביבתי כאשר צץ דיון כלשהו לגבי הסכסוך הישראלי-פלסטיני. זה חודש ששוררים בי רגשות זעם וכעס בלתי נלאה על היושבים בראשה של המדינה שלנו.

כל הדעה של מדיניות ההבלגה וה"שמאל" בפוליטיקה הישראלית מבוססת על זכויות אדם בסיסיות והפיכת מדינת לדמוקרטית. האזרח המזרח ירושלמי האידיוט נתן גושפנקא לצד שקורא להפוך את מדינת למדינת לאום- יהודית-חילונית. לא ייתכן שיבוא אזרח ויבצע פעולת טרור כנגד אזרחים אחרים מהמדינה שלו. השמאל רוצה לתת אזרחות לערביי וקורא למתן שוויון זכויות, זהו אבסורד מוחלט! כעת לא ניתן להבחין בין ערבי-ישראלי לפלסטינאי פעיל חמאס. עכשיו זה הזמן להכות ולהשתמש בגדודים של צה"ל ע"מ לפנות תושבים ממזרח ירושלים ומעזה ולהעביר אותם למדינות ערב. לא ייתכן שבמשך עשרות שנים עם שלם יסרב להתנהג בשקט ולנסות להשתלב, אנחנו במאה ה21! . כמו שאני רואה את זה אין דרך אחרת חוץ ממכה קשה וטבח המוני של אזרחים בעזה. הדבר ייגרום לבהלה בקרב התושבים, להחזרת כוח ההרתעה של מדינת ישראל כלפי הפלסטינאים ובכך ככל הנראה לחיים טובים יותר בקרב תושבי שדרות\אשקלון. עוד לא זכור לי רעיון כזה שבכלל הועלה - לבצע בהם טבח המוני שייגרום זעזוע לעולם הערבי! רק כך יבינו : רוצה יחס הומני? תיהיה הומני! אל תוליד 10 ילדים בשביל לפוצץ תאוכלוסיה שלך ולבכות אחרי זה, אל תמטיר טילים על ערים מיושבות באזרחים.

לסיכום הצגתי רעיון שלדעתי ברירה אחרונה שלבסוף ייקרה. לא יהיה יותר מאושר ממני לתת אזרחות לכל הערבים בעזה, לצערי הם מתנגדים לדתנו וחושבים שפשוט צריך לרצוח את כל היהודים... ולכן צריך לזעזע אותם ולהפחיד אותם. בעולם שלנו למרבה הצער רק אלימות תפסיק אלימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...