הרוגים בפיגוע ירי בישיבה בירושלים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרוגים בפיגוע ירי בישיבה בירושלים

Nokami

Recommended Posts

סמוך לשעה 20:45 התקבל במד"א ובמשטרה על דיווח על יריות בישיבת מרכז הרב בשכונת קריית משה בירושלים. ממד"א נמסר כי יש הרוגים ופצועים במקום. המשטרה: המחבלים פתחו באש לכל הכיוונים. על גופת מחבל שנהרג נמצאה חגורת נפץ

פיגוע ירי בירושלים. כמה בני אדם נפגעו הערב (יום ה') מאש שפתחו מחבלים בישיבת מרכז הרב בשכונת קריית משה בירושלים. ממד"א נמסר כי במקום יש הרוגים. אחד המחבלים ככל הנראה נהרג. על גופת המחבל נמצאה חגורת נפץ. בישיבה היתה באותה שעה חגיגת "קדם פורים".

סמוך לשעה 20:45 התקבל דיווח במשטרה ובמד"א על יריות שנשמעו בישיבה. ממד"א נמסר כי הם טיפלו בפצוע בינוני שנפגע בחזהו ובפצוע קשה - הם פונו לבית החולים "שערי צדק". במקום עוד כמה נפגעים בדרגות פציעה שונות. השוטרים מרחיקים תושבים מהמקום מחשש שבמקום נמצא מחבל נוסף.

דובר משטרת ירושלים, שמואל בן רובי, אמר: "מחבלים חדרו לישיבת מרכז הרב ופתחו באש לכל הכיוונים. אחד מהם נהרג בחילופי האש, ככל הנראה הייתה עליו חגורת נפץ".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3515978,00.html

יש שש הרוגים לפי החדשות בערוץ 2 נכון לרגע זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יותר מ40 פצועים?!?! :o

לא נשחפת קצת? מאיפה אתה יודע? יש מקור?

אשמח לראות אותו תודה

ואם ככה הולכת להיות ממש מלחמה...

קשה ללחוץ על הלינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס עמק, זה שני מטר מהבית של סבא וסבתא שלי (בהתחלה חשבתי שזה מקום אחר שקרוב למשרד שלהם, אבל עכשיו גיליתי שזה ממש מטרים ספורים מהבית שלהם) :'(

לפחות הטלפון שלהם תפוס, שזה סימן טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירוע כנראה ממש רציני

הוזרמו לשם כוחות עילית של המשטרה ושל צה"ל.

8 תלמידי ישיבה הרוגים

2 מחבלים הרוגים

35 פצועים יש שלושה קשה-אנוש שאחד מהם בן 16 שקיבל כדור בחזה ועוד כמה בינוני.

יכול להיות שיש מחבל נוסף ומחפשים אותו בנרות

אני מקווה מאוד שהשב"כ יזהה את המחבלים האלה ואת הרקע שלהם וישמיד להם את הבתים שלהם ושל המשפחה שלהם ובנוסף לזה תגובה חריפה מאוד בעזה גם על המטען חבלה שפוצץ היום ג'יפ סיור של גבעתי שגרם לחייל הרוג ועוד אחד אנוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם מוחקים לי פה מקומות, חכו לשמוע שחמאס בכלל אחראים לפיגוע.

מה זה משנה אם זה חמאס או לא צריך למחוק את כול הערבים גם את ה"חברים" שלנו בגדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מי זה כבר יהיה? תנועת האתיופים הלבקנים במערב סומליה?

גם אם זה לא החמאס אני מת למחוק את עזה, אבל הבעיה שהוא לא נותן לי, הוא אומר שהוא לא מוצא את המיקום.

ננסה אולי

C:/Palastine/Gasa/ DELTREE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...