הרוגים בפיגוע ירי בישיבה בירושלים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרוגים בפיגוע ירי בישיבה בירושלים

Nokami

Recommended Posts

מה זה משנה אם זה חמאס או לא צריך למחוק את כול הערבים גם את ה"חברים" שלנו בגדה

בראש וראשונה צריך למחוק או לפחות להשתיק אנשים כמוך, ובראשם אתה. תחסוך לנו את התגובות הדוחות שלך.

בערוץ של חמאס

כרגע משדרים שירי שמחה והילל...

זה לא נראה לך הם?

זה שהם שמחים לא מבטיח לנו שאלו הם.

אז מי זה כבר יהיה? תנועת האתיופים הלבקנים במערב סומליה?

כאילו שחסרים ארגוני טרור "ברגע" שצצים בגדה או ברצועה, פועלים לשבועיים שלושה, ונעלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בראש וראשונה צריך למחוק או לפחות להשתיק אנשים כמוך, ובראשם אתה. תחסוך לנו את התגובות הדוחות שלך.

זה שהם שמחים לא מבטיח לנו שאלו הם.

כאילו שחסרים ארגוני טרור "ברגע" שצצים בגדה או ברצועה, פועלים לשבועיים שלושה, ונעלמים.

אתה שמאלני שבטח חושב שצריך לדבר איתם ולתת להם שטחים כדיי שיוכלו לקרב את הטילים שלהם אל הבתים שלנו אני בטוח שאתה כזה אנשים כמוך צריך לחסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שמאלני שבטח חושב שצריך לדבר איתם ולתת להם שטחים כדיי שיוכלו לקרב את הטילים שלהם אל הבתים שלנו אני בטוח שאתה כזה אנשים כמוך צריך לחסל.

לא בדיוק.

אני מאלו שתומכים בהחזרת אש למקור הירי ולא משנה מי עומד שם באותו רגע כי זו בעיה שלו שהוא משתף פעולה עם טרוריסטים

אני אחד מאלו שמחכים לגיבוש טיס באפריל, ואם נופלים משם- מתגייסים לשריון, ככה שבמוקדם או במאוחר, אני אכנס בהם בכל מקרה. או עם מטוס, או עם טנק.

אבל בניגוד אליך, אני תומך בלהיכנס רק במי שצריך להיכנס בו, לא להשמיד אנשים ללא אבחנה.

לדבר איתם זה כבר מזמן לא עובד, וזה ברור, אבל אתה תומך ברצח עם, וקורא לכל מי שלא תומך בו "שמאלני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס נו שמרו על דיון נקי.

מדברים פה על הפיגוע, ולא איזה יהודים צריך להרוג

שימו לב אילו שסעים הפיגועים האלו עושים בישראל, אחרי כל פעולה ישר המדינה נחלקת לשני חלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק.

אני מאלו שתומכים בהחזרת אש למקור הירי ולא משנה מי עומד שם באותו רגע כי זו בעיה שלו שהוא משתף פעולה עם טרוריסטים

אני אחד מאלו שמחכים לגיבוש טיס באפריל, ואם נופלים משם- מתגייסים לשריון, ככה שבמוקדם או במאוחר, אני אכנס בהם בכל מקרה. או עם מטוס, או עם טנק.

אבל בניגוד אליך, אני תומך בלהיכנס רק במי שצריך להיכנס בו, לא להשמיד אנשים ללא אבחנה.

לדבר איתם זה כבר מזמן לא עובד, וזה ברור, אבל אתה תומך ברצח עם, וקורא לכל מי שלא תומך בו "שמאלני".

בניגוד אליך אני מבין שכול האוכלוסיה ה"אזרחית" שלהם משתפת פעולה עם המחבלים ובגלל זה צריך לירות על הבתים האזרחיים ולהרוג כמה שיותר מהם כדיי שישבו בשקט הם מבינים רק כוח אתה כנראה לא מבין את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דורון-

שכחתי להתייחס למה ששאלת אותי-

שאלת מאיפה יש תקציבים לפיגועים וכו'.

אתה יודע כמה עולה להוציא פיגוע לישראל? את ה "תקציב" לאותו פיגוע אתה יכול להוציא מהארנק שכרגע יושב או בכיס או על השולחן שלך. זה בדיוק למה אותם ארגונים בגרוש נעלמים לאחר 3 שבועות

יש להם כסף לפעולה, אין להם כסף לתחזק את עצמם כארגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מה שאתה אומר הגיוני, אבל בכל מקרה אני חושב שרק חמאס יכול להרים כזה פיגוע בלב ירושלים עם כל האבטחה ההדוקה והמודיעין שפועלים, כבר הרבה זמן שלא היה פיגוע.

בכל מקרה זה לא משנה, אי אפשר לפגוע בארגון שנעלם, אז לפחות נפגע בחמאס, כל סיבה היא סיבה למסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מה שאתה אומר הגיוני, אבל בכל מקרה אני חושב שרק חמאס יכול להרים כזה פיגוע בלב ירושלים עם כל האבטחה ההדוקה והמודיעין שפועלים, כבר הרבה זמן שלא היה פיגוע.

בכל מקרה זה לא משנה, אי אפשר לפגוע בארגון שנעלם, אז לפחות נפגע בחמאס, כל סיבה היא סיבה למסיבה.

ארגון שנעלם? על אזיה ארגון אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבני זונות בעזה עושים מסיבות ומחלקים ממתקים. צריך להרים כמה מסוקי אפאצ'י ולרסס את הנבלות האלה. אף אחד לא יכול להגיד לי שמי ששומח לאור פיגוע טרור ומחלק ממתקים הוא אזרח חף מפשע.

לפני שאתם מוחקים לי פה מקומות, חכו לשמוע שחמאס בכלל אחראים לפיגוע.

צריך קודם לירות, אח"כ לשאול שאלות.

אנחנו יהודים, לא? "נעשה ונשמע"!

יש שם נקודת אור קטנה קטנה קטנה

אולי עכשיו החרידים יבינו שצריך להתגייס לצה"ל...

הם לא חרדים, הם כיפות סרוגות. הם כן מתגייסים לצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני מבין שאתם נסערים וכועסים, לגיטימי לחלוטין, אבל אני מבקש לשמור על דיון נקי, בלי הערות בוטות וגזעניות ובלי קללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...