++C שרת-לקוח, קוד: - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

++C שרת-לקוח, קוד:

ה*לה

Recommended Posts

מה הם המשתנים שמגדירים פה?

איך מוצאים כתובת IP של מחשב? לאן מכניסים את של המחשב איתו מתקשרים?

מה מבצעת הלולאה בשורות 55-65?

איפה מתנהלת השיחה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms738520(VS.85).aspx

זה הפונקציה שאומרת על איזה כתובת / סוג סוקט להאזין, מקבלת הנחיות בפרמטר HINTS ומחזירה תשובה ב RESULTS (אם כי אפשר לעשות את זה בלעדיה).

התוכנה הזו היא רק שרת שמאזין, לכן אין מקום להכניס את המחשב שאיתו מתקשרים (בתוכנה של הלקוח מכניסים את הכתובת של השרת שמריץ את הקוד הזה).

55-65 קורא מידע שהלקוח שולח לו.

השיחה מתנהלת בין 56 ל 73 (בהתחלה השרת מאזין ואז שולח חזרה מידע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איך אני מריצה את התכנית (למה מCMD? ואיך עושים את זה?)

במילים אחרות: יש לי שני מחשבים, על אחד אני רוצה להריץ את השרת, על השני את הלקוח: מה אני עושה (שלב שלב, מהתחלה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקמפל קובץ C++ ל EXE את יודעת ? (תבחרי בסביבת IDE האהובה עליך, תעשי פרויקט WIN32 CONSOLE, תוסיפי את ספרית WSOCK32.LIB ותקמפלי).

במחשב אחד תריצי את ה EXE הראשון ובשני את השני. את לא חייבת דרך CMD, את יכולה להריץ את הפרויקט ישירות מהסביבה שאת רגילה אליה ב C++.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובדת בסביבת visual studio, כשאני מריצה את התכנית (F5) של הלקוח- עולה מסך שחור, והוא נסגר מייד.

<אין לי בשום מקום להכניס את המספר הIP של המחשב השני> ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי את צריכה בהגדרות פרויקט ב command line parameters להכניס את ה IP. אם את מסתבכת עם זה, את יכולה בקוד פשוט להכניס ישירות את ה IP בקטע שהוא קורא את ה ARGV הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK , אז הצלחתי להריץ את התכנית- אך לא ליצור תקשורת (הוא מגיע פעם אחת לשורה 58 אצל השרת- ואז (הלקוח?) מנתק את התקשורת).

איך אני מגיעה לדו שיח בינהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...