המחשב מתחמם כל פעם שאני נכנס למשחק, 80 + מעלות! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מתחמם כל פעם שאני נכנס למשחק, 80 + מעלות!

aharon24

Recommended Posts

אני לא יודע מה לעשות...

המפרט שלי :

Intel 4 , 3 ghz

512 mb ddr2

Geforce 6200 64 mb

לוח אם מקורי 775-880Pro.

אז ככה, יש לי צלעות טובות דווקא אבל נשבר לי קליפס קטן אחד שמחזק, אבל המחשב נדלק והכל בסדר עד שאני נכנס למשחק.

ראה תמונה :

mz2nm2ykzmmn.jpg

במקרה הטוב זה על 77 (זה שנכנסתי בדיוק למשחק), שאני משחק 2 דקות או יותר זה קובץ ל83, שאני לא במשחק זה על 65 ככה.

אני מתכוון במשחק San Andreas, שעובד לי חלק..

הקליפסים שתופסים את המעבד עם הצלעות לא ממש חזקות, אולי זה בגלל זה ? או שזה לכרטיס מסך?

תודה לעוזרים,

ועוד שאלה קטנה -

יש לי מחשב טיפה ישן, עם הארדיסק של 80 GB, עכשיו למחשב שלי גם יש 80GB ואת המחשב הישן אני לא צריך..

אז אני יכול לחבר את ההארדיסק של המחשב הישן למחשב הזה? כאילו שיהיה 2 הארדיסקים?

ואם כן איך עושים את זה? תודה רבה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אבל אני לא התכוונתי שהגוף של הכרטיס מסך נשבר, אלא גוף הקירור של המעבד (הוא לא נשבר רק קליפס קטן שמחזק אותו).

ולא הבנתי בתגובה האחרונה מה אמרת, יש לי חיבור SATA , אני חושב שהוא מחובר על MASTER 0.

עכשיו כל פעם שאני צריך לפרמט יש לי דיסקט מיוחד כאילו sATA Driver..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי למה התכוונת. אם הגוף לא יושב טוב על המעבד, החלף אותו.

אם הקשיח הישן הוא SATA, פשוט חבר אותו לאחד מחיבורי הSATA הפנויים על לוח האם. לא תצטרך בשביל זה את הדריוור, כל עוד הווינדווס מותקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי למה התכוונת. אם הגוף לא יושב טוב על המעבד, החלף אותו.

אם הקשיח הישן הוא SATA, פשוט חבר אותו לאחד מחיבורי הSATA הפנויים על לוח האם. לא תצטרך בשביל זה את הדריוור, כל עוד הווינדווס מותקן.

אוקי באמת באמת תודה על התגובות עזרתם לי מאוד, ועוד משהו קטן חשוב :

יש לי מאורר כאילו קטן ליד איפה שמדליקים את המחשב, כאילו אני מתכוון בתוך המארז מאחורי איפה שמדליקים את המחשב..

עכשיו הוא לפעמים עובד ולפעמים לא, כשהוא עובד ואני שם את האצבע אני מרגיש אותו זז אבל אני נכנס ל SpeedFan וזה כותב שהוא על 0 RPM.

לעומת זאת המאוורר הגדול על 2200 RPM עובד מצויין תמיד, זאת בעיה במאורר נכון? והאם כדאי לי להביא עוד מאורר?כי יש לי מאיפה.

בקשר להארדיסק:

לSATA יש חיבור אדום, ואני לא יודע מאיפה להביא עוד אחד כזה כי אני חושב שיש רק אחד.

וגם אחרי שאני מחבר את זה איך זה פתאום עולה? כאילו פתאום המקום עולה בC ? כי יש לי רק C, לא הצלחתי לעשות אפילו מחיצה :x.

ועוד שאלה קטנה חשובה :

יש לי במחשב הישן גם כרטיס מסך 512 MB נחמד, אבל שמה זה ואצלי זה , יש לי אפשרות לחבר אותם? אם כן איך? כי יש לי עוד 3 יציאות

1 של DDR2 ואחד של .

תודה רבה לעוזרים, באמת תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור אדום? אתה מתכוון לכבל, או לחיבור על הלוח? תעשה סדר בהודעה שלך, תסביר את עצמך טוב יותר.

כנ"ל בקשר ל"כרטיס מסך". כרטיס מסך או כרטיס זיכרון?

לא תוכל להוסיף סטיק זיכרון של DDR1 ללוח שתומך בDDR2. אם הלוח שלך תומך בשני סוגי הזכרונות, תוכל להשתמש רק בסוג אחד כל פעם. או DDR1, או .

אחרי שמחברים דיסק קשיח למחשב, צריך להגדיר בו מחיצה(ות). עושים את זה בקליק ימני על המחשב שלי> ניהול> ניהול דיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...