הצעות לשיפור המפרט - עד 8000 למשחקים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות לשיפור המפרט - עד 8000 למשחקים

Kurt

Recommended Posts

אמנם לא מצויין אך הוא בא עם כרטיס , לפחות לפי האתר של אביט...

אביט חברה טובה יותר מלידטק בלוחות אם.

ה-ATP3 יקרים כל כך מהסיבה הפשוטה שהם פשוט טובים יותר...זה לא הכמות זה האיכות.... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : AMD Athlon XP 2800+ (333 Mhz) Tray CPU [ ¤ 1522.55 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 615.54 ] 1

Memory : DDR-RAM 256MB 2700 OEM Memory [ ¤ 212.23 ] 2

CPU Cooling : Thermaltake Smart & Silent Volcano 9 Cool Mod CPU Cooler for [ ¤ 127.02 ] 1

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 652.99 ] 1

Video Cards : Gigabyte RADEON 9700 Pro 128MB Retail VideoCard [ ¤ 1999.89 ] 1

Floppy : Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 53.74 ] 1

CD-ROM / DVD-ROM : DVD-ROM BenQ 16/48 Retail [ ¤ 283.18 ] 1

CD-RW / DVD-RW : BenQ 52/24/52 Retail CD-RW [ ¤ 434.24 ] 1

Keyboards : Logitech Internet Navigator Keyboard [ ¤ 152.64 ] 1

Mouse : Logitech MX500 High Performance PS2 | USB Optical Mouse [ ¤ 260.33 ] 1

Speakers : Altec Lansing ATP 3 2.1 Speakers [ ¤ 632.63 ] 1

Cases : Chieftec Aluminium AH-01SL Tower (P/S not included) [ ¤ 413.4 ] 1

Power Supplies : Enermax 350W (EG365P-VE) Power Supply [ ¤ 370.79 ] 1

מכונת משחקים מצויינת - גם כרטיס מסך מצויין, גם מעבד מעולה למשחקים גם DUAL ועוד דברים רבים. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mentally. קודם כל, איני מסתמך הסקירה של טום. הסדרות הדפוקות הן עבר וזה ממש לא רלוונטי, אמינות היא בולשיט ובתור אחד שמכין מפרטים (אתה), ציפיתי שתדע מזה. ורק בשביל להרחיב לך קצת את הידע.. למקרה ולא ידעת, הסדרות דפוקות של WesternDigital גם לא היו רלוונטיות. לא בעבר ולא בהווה.

cousman2k3. אני יודע שלא מתוכנן OC, אבל אתה הכנת מפרט לOC אז העברתי עליו ביקורת ביחס לנתונים שהיו לך. בשום נסיבה מסוימת מלבד הנחה קיצונית המפרטים שלך לא משתלמים. אין OC ואף לא הקטן כך שהAXP2500+ מיותר וכך גם הPC3200. הR9700 של Connect3D בתוספת קירור טוב (שמן הסתם יהיה טוב יותר מברירת המחדל של Hercules) יוצא זול יותר והוא גם אוברקלוקר טוב יותר.

אבל אתה יודע מה? קצת חסד. אני אפסוק מהביקורת הזו ואעבור למשנתה. בכך, אתייחס למפרט האחרון שלך. קל ומקוצר. המעבד, הצורב, המארז, ספק הכח, הקירור למעבד ו-כרטיס המסך, הם בזבוז. ולא, על שום אחד מהם לא ניתן לפסוח כשניתן להשיג משתלמים יותר וזולים יותר. יפים יותר וזולים יותר עולים הרבה פחות. ה300AR-T של Heroichi מספיק לגמריי. הAXP2800+ לא שווה את המחיר שלו שכמו הAXP2400+. הצורב מיותר, וכן הLTR-48246S הוא בחירה טובה יותר (אין צורך ב52x). הקירור פשוט מיותר וניתן להאיץ R9700 ולהשיג את ביצועי הR9700P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COUSMAN2K3

אהבתי את המפרט שלך רק עדיף לשנות את המאוורר ל

AeroCool Glacier CPU Cooler for AMD

הוא ב2400rpm עם 38fcm ו26דציבלים בעוד שהמאוורר שבחרת בא עם שני מהירויות - 1300 ו4800 שבראשונה הוא לא עושה מספיק אוויר ובשנייה מוציא אוויר כמו מנוע קיטור וגם נשמע ככה. אז יוצא שהמאוורר שלי נמצא באמצע מה שמספק פיתרון טוב באותו מחיר (הכרטיס שלי יקר ב2 שקלים מהבחירה שלך)

אני גם לא צריך צורב 52 במיוחד שאין שום דיסק שאני מכיר שתומך במהירות הזאת. זה סכנה לדיסקים במהירויות כאלה גם עם כל הbuffer under run proof. אני יקח את ה48 של lite on.

בקשר למעבד. אני ירד ל2700. כבר הוזלתי ב200 שקלים עם הבדל שאני בטח לא ירגיש. אפשר גם להוריד את הקירור מכיוון שאני יקח את גרסת הBOX. בינתיים הוזלנו ב320 שקלים שבהם אפשר לקחת רדאון של הרקולס.

עריכה - נייק פרסמתי את ההודעה הזאת לפני שראיתי את התגובה שלך. פשוט לחצתי על תגובה והתחלתי לבחון דברים. דבר שלקח לי 20 דקות. אל תתייחס אל התגובה הזאת ברצינות. לא לפחות עד שאני יגמור לבדוק את הטיעונים שלך. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הוא לא רוצה להאיץ לא למדת הבעה והבנת הנקרא?! לומדים זאת בכיתה א ואני רואה שאתה טועה בזה בצורה כרונית :bash:(אם אתה יודע מה זה) ועוד זה אתה! מנהל הפורום שאמור לקרוא טוב את ההודעות! :AR15:

2) המעבד בכלל לא מיותר ושווה את מחירו (הוא מקבל באס יותר גבוה והוא מצויין לגיימרים!)

3) את המארז הוא רצה עוד פעם בעיות בהבעה?? וחוץ מזה על איזה אתה מדבר לעזאזל?!

4) הצעתי לו מפרט מPCH ואין שם את הR9700 של CONNECT3D וחוץ מזה בתקציב כזה אפשר לקחת את גירסת הפרו

5) בקשר לספק - זה לא כל כך נכון - הENERMAX 3500W יציב בהחלט ויש תקציב לשים אותו וחוץ מזה יש כאלה שהספק לא הספיק להם.

6) הקירור למעבד כן הכרחי - לא היה את גירסת הBOX וחוץ מזה ידוע שמעבד קר=ביצועים יותר טובים. גם אם היה את גירסת הBOX ההבדל במחיר גדול מגירסת הOEM ולכן תוספת קטנה שלכסף ואפשר לקחת את ה VOLCANO9.

7) בקשר לצורב - בזבוז?! על מה אתה מדבר הצורב הזה מהיר מאוד ושווה את מחירו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P4s version C הרבה יותר טובים מכל מקביל, ועם קיבולת זכרון מדהימה ש לא חולים אפילו להתקרב אליה, HIGH END זה אינטל.

אני ממליץ על P4 2.4C 800mhz FSB בשילוב עם לוח אם מבוסס על צ'יפ 875 ביחד עם שני סטיקים של זכרון WINBOND DDR400 כשכל אחד מהם 256MB, כרטיס מסך מבוסס RADEON9700PRO הכי זול הכי טוב.

HardDisk או MAXTOR או WESTERN DIGITAL לא כל כך משנה, אני הייתי הולך על WD כי הוא זול יותר ואמין לא פחות מהמתחרה.

Chieftec Aluminium AH-01SL Tower זה המארז בשבילך ולא הזבל הזה של ה COMPUג'יפה בע"מ.

אתה לא צריך שום קירור חוץ מזה קירור של אינטל, שום מראז קר ושום בטיח זה מעל ומעבר ולא צריך את רעש ולא את קירור המיותר של כל היטסינק שתרכוש.

לגבי הרמקולים אז או Altec Lansing ATP 3 2.1 אם אתה רוצה ביצועים חזקים מאוד או inspire 2.1 שעולה חצי ולפי דעתי מספיק למשתמש רגיל, אפילו יותר ממספיק אבל בכל זאת נראה לי הגיוני ללכת על ATP 3 כי זה תותח, וזה גם תלוי אם יש לך אפשרות לפוצץ ת'בית או אמא פולניה... 350W גג אתה לא צריך יותר, תקנה מחברה לא ג'נרית והכי זול שתמצא ככה הכי טוב, פשוט מאוד. אני מכיר או את TSUNAMI או את HEC שניהם טובים וזולים ואתה לא צריך יותר.

כונן 1.44 כל זבל שרק תמצא, זה אותו דבר.

לגבי DVD/CD ROM אז BENQ זה בסדר.

לגבי צורב, כל מה שזז עד 400 שקלים זה בסדר, אני חושב שהLG צורבים מצוין ויש כאלה שחושבים ש LITE-ON טובים יותר, לדעתי כולם עושים את העבודה ולהתווכח על זה, זה עוד יותר דבילי מספק הכוח.

זה המפרט בגדול.

מקלדת ועכבר זה שטויות, לא צריך לעלות יותר מ200 שקל ואני אישית לא הייתי ממליץ לקנות אותם אלא בחנות לאחר בדיקה במו ידיך.

כל המפרט עולה כ7000 +- בממוצע.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cousman2k3.

1) אמרת שהמפרט שלך הוא בשביל OC, אז העברתי עליו ביקורת בהנחה שהוא כזה. אני לא חושב שאני הוא מבנינו שצריך ללמוד הבנת הנקרא.

2) אמנם בעל FSB גבוה יותר, אבל הוא אוברקלוקר גרוע. רכישת המעבד הזה היא הימור מוחלט בשביל אוברקלוקרים. תוספת הביצועים במקרה ואין OC היא מעטה בין כה וכה ולא משתלמת ביחס לתוספת המחיר. מסקנה, הAXP2500+, נכון לכתיבת הודעה זו, לא משתלם לרכישה בשום תנאי של שום שימוש במחשב.

3) אנחנו לא דנים על דברים שכאלו. מתפקידנו להמליץ על הטוב ביותר ולשכנע אחרת את מבקש המפרט ולא לתמוך בכל דעותיו.

וחוץ מזה, הוא אמר שזהו המארז שנראה לו המשתלם ביותר, והוא לא אמר שהוא מתעקש עליו ושום דבר שבעולם לא ימנע ממנו זאת.

4) אין כאן שום עניין של תקציב. המטרה היא להשיג מפרט בעל הביצועים המשתלמים ביותר ביחס למחיר שלו ולא לעלות את המחיר של המערכת. וחוץ מזה, זוהי בעיה שלך שבחרת לקחת את הרכיבים שבמפרט שלך דווקא משם. הוא לא אמר שהוא מתכנן לקנות את המחשב משם וקיימות עוד המון חנויות מחשבים ברשת. ובכלל, אין צורך בחנויות מחשבים. מספיק לדעת את העלות העקרונית של הרכיב ואת הרכיב בעצמו.

5) לא אמרתי שהוא לא יציב. אחרים הם לא הנושא, אלא מבקש המפרט והמפרט הנידון. זה יספיק לו, יהיה המשתלם ביותר בעבורו וזהו הדבר היחיד שמשנה.

6) בתוספת קטנה יותר וגם אם גדולה יותר, ניתן להשיג טוב יותר. גרסאת הBox עולה 30-20שקלים יותר ואין משתלם בתוספת אחר מלבדה.

7) הוא אמנם מהיר מאוד, אבל גם ה48x מהיר מאוד. לפני שתגיב על זה אני אציין שתוספת הביצועים היא 10שניות, וזה נדיר מאוד. שווה את מחירו? לא.

עריכה- נ.ב.- Mortar. יפה אמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבולת אם אני לא טועה זה המשמעות העברית של BANDWIDTH... תקרא לזה רוחב פס או אולי הספק אבל בגדול זה כמות העברת המידע.

אני משוכנע ביותר שהמעבדים של אינטל החדשים הרבה יותר טובים מהAMD המקבלים להם, ה800 FSB מאפשר ניצול מקסימום של הזיכרון והHT מוסיף דיי הרבה לעבודה בסביבת ועבודה גרפית מתקדת והמהירות של המעבד נחמדה בהחלט ואין סיבה שלא לקנות אותם, מה שאתה צריך זה לפי דעתי לקנות את הP4 2.4C ולוח אם מבוסס הצ'יפ החדש 875P ובגדול להשאיר את מה שאמרו פה, כתבתי לך במפרט שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי 2 מפרטים:

CPU : AMD Athlon XP 2500+ Barton (512K) Tray CPU [ ¤ 1086.69 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 615.54 ] 1

Memory : DDR-RAM 512MB 3200 Winbond Memory [ ¤ 537.37 ] 1

Video Cards : Hercules 3D Prophet 9700 128MB Retail Video Card [ ¤ 1735.22 ] 1

CD-ROM / DVD-ROM : CD-ROM LG x 52 [ ¤ 133.75 ] 1

Monitors : VIEWSONIC 17" P70F [ ¤ 1680.29 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front USB 300W Case [ ¤ 337.4 ] 1

Total Price ¤ 7653.36

CPU : Intel Pentium 4 2.4Ghz 800Mhz 512K Box[ ¤1,245.00 ] 1

Motherboards for Intel : GIGABYTE GA-8IPE1000MK - 865PE [ ¤ 750.00 ] 1

Memory : DDR-RAM 512MB 3200 Winbond Memory [ ¤ 537.37 ] 1

Video Cards : Hercules 3D Prophet 9700 128MB Retail Video Card [ ¤ 1735.22 ] 1

CD-ROM / DVD-ROM : CD-ROM LG x 52 [ ¤ 133.75 ] 1

Monitors : VIEWSONIC 17" P70F [ ¤ 1680.29 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front USB 300W Case [ ¤ 337.4 ] 1

Total Price ¤ 7945.31

תחכה מעט (שבועיים) עד שהמעבד INTEL יגיע בגירסת OEM ומחירו ירד קצת.לקחתי זכרונות 400MHZ למקרה שתרצה לעשות OC בעתיד וההפרש מחירים מאוד קטן ביניהם לבין זכרנות 333MHZ. הערה: המחירים הם מ PCH למעט הלוח אם והמעבד שמחיריהם לקוחים מהדובים מכיוון שהם עדיין לא הגיעו ל PCH. אני משער שאם תקח את כל הרכיבים מהדובים המחיר יהיה נמוך במעט.

אתה מנהל הפורום!!! אתה אמור לקרוא טוב!!! כתבתי בפרוש שלקחתי רק זכרונות מהירים יותר והסיבה העיקרית לא הייתה OC אלא הפרש מחירים קטן בינם לבין ה333MHZ!2) המעבד הזה הרבה יותר טוב (מה 2400) לכאלה שלא עושים OC ואתה יודע זאת!!! הוא גם יתן ביצועי משחקים מצויינים והוא מצטיין בזה גם במחיר זול!

3) תשמע - לכאלה שלא עושים OC המארז ממש לא משנה! ראיתי שהוא אוהב את המארז וננתתי לו אותו ואל תתחמק מהשאלה- אתה אמרת שיש הרבה יותר זולים ויפים וכמובן שאין אתה מנסה תמיד להיות צודק למרות שזה לא תמיד קורה בעיקר בהבעה ולשון וזה שאתה אומר על מארז שיש הרבה יותר יפים ממנו זו דעה אישית שלך ואני ממליץ לך להשאיר אותה ואת כל הדעות האחרות שלך בנושא לעצמך כי הן לא תורמות כלום!!! ARMAGEDDON הוא מנהל מצויין והדעות שלו חכמות מאוד והוא בניגוד לך לא מנסה תמיד להיות צודק.

4) חחח LOL אתה בעמת לוקח את כל המפרטים שלך מחנויות אחרות.

5) אתה שוב לא קורא טוב?! יש כאלה שהספק לא הספיק לכל הרכיבים ולכן לא כדאי לו לקחת סיכון.

6) נוסחא מאוד נכונה: מעבד קר=ביצועים טובים

7) תביא הוכחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המפרט של אתה פשוט לא צריך 3200 ללא OC לא משנה כמה זה עולה כי זה פשוט פחות טוב מה2700 ללא OC וה2700 תמיד יהיה זול יותר כי הוא דגם ישן יותר.

2) אני בדעה שה2500 גם עדיף במקרה הזה.

3) המארז מאוד !!! משנה, אבל מאוד ! מארז צריך להיות יפה ונוח לשימוש אם הוא עומד על שולחן העבודה שלך, המארז הוא כמו רהיט בפני עצמו, צריך שיהיה יפה.

4) על מה אתה מדבר ? מפרט לא צריך להיות מחנות אחת אלא מרכיבי חומרה, נהפוכו, מפרט בכלל לא צריך להיות משום חנות.

5) אני מסכים איתך אבל אתה סותר את עצמך כאשר אתה לקוח מארז עם 300W.

6) לא צריך להגזים, עדיף מעבד קר אבל זה לא כזה משנה, אולי מבחינים בשיפור הפעולה של המעבד כאשר יש הבדל של 25C אולי... גם אז זה לא כל כך משנה רק צריך שלא יהיה חם אבל זה לא נורא אם הוא לא קר.

7) זה לא כל כך משנה, אני כבר מתחיל להיות משוכנע שה LITEON עדיף מהLG עקב ביקורות סוחפות לכיוון הLITEON ותגובות רעות לגבי הLG. וההבדל בין 48 ל52 באמת לא כל כך משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אתך עם רוב הדברים, אבל שים לב שאין סתירה בקשר לספק מכיוון שבדקתי זאת והיו אנשים ש300W לא הספיקו להם ולכן במפרט האחרון נתתי ספק 350W טוב של אנרמקס. כדאי באמת יהיה לקחת 2700. בקשר להיטסינק - היו גם אנשים שהמעבד שלהם היה מאוד חם בלי OC ואם מארז סביר+ והיו ב60 מעלות ופעמים גם יותר וגם לא צריך לשלם הרבה יותר כדי לקבל היטסינק במקום מאוור מכיוון שההבדל בין גירסת ה OEM ל BOX הוא 160 שקל ולכן מתי שאני לוקח את גירסת הOEM אני חוסך מכיוון שהVOLCANO9 COOL MOD עולה 127 ש"ח ובכך אני מרוויח עוד משהו - יופי למקרה שיהיה חלון במארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם במעבדים בעלי ה800MHz FSB של Intel. בעיקרון, יש להם מפרט טוב מאוד והם אמורים להיות טובים מאוד. כשהם יכנסו, זה יהיה חזק ולא יומלצו לאוברקלוקרים עוד מעבדי . אבל, עדיין לא קיימות ביקורות חד משמעיות שתמצאו לגבי המעבדים הללו. לא קונים סתם רכיב בלי לדעת מה מצפה ממנו. ובכל אופן, אם כבר רוכשים מעבד שכזה לOC, אז רוכשים את ה1.8GHz ולא את ה2.4GHz. אין בו טעם אם מתוכנן OC.

עריכה- cousman2k3, אני נמנע מלהגיב לך, אבל כפי שאמרתי, אין טעם בAXP2500+. הוא לא משתלם לשום סוג של צרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...