מחשב נייד לאוניברסיטה האם כדאי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לאוניברסיטה האם כדאי?

idofr

Recommended Posts

כמו שאמרו פה לפני:

אם יש לך צורך במחשב בכדי לנצל שעות מתות בעבודה ואתה מתכנן ללמוד משהו מחשובי - מומלץ ביותר. ניצול מקסימאלי של הזמן.

מלבד זאת - בזבוז מוחלט של כסף. בלתי אפשרי להשתמש בו לסיכומים (עדיין יש להרוס את יערות העד לשם כך) והוא גם מגביל ברמה שלהשגיח עליו כל הזמן.

בעיקר באוניברסיטת ת"א שם גונבים יופי

לא מסכים איתך. אני מכיר לא מעט אנשים שעובדים עם לפטופ בכיתה דרך קבע (אני לומד בריאלי, ומי שמכיר יודע שיש לנו פנימייה צבאית שהחניכים לומדים אצלנו) - בפנימיה הצבאית נותנים לפטופים לחניכים (T61, לא תגידו משהו מסכן ;)), ואצלם הכל מסוכם טיפ טופ (ברמה כזו שכולם לוקחים מהם סיכומי שיעור).

זה תלוי כמה אתה רציני, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהתלבטות חצי דומה

יש לי עוד כשנה וחצי בצבא, שלאחריו אני מתכנן להתחיל לימודים. בשביל לצפות בסרטים וכו' בצבא ולהשתמש במחשב בתקופת הלימודים חשבתי על כמה אופציות שעוד לא החלטתי בינהן

1. לעכשיו, נראה מה יהיה כשנסיים את הצבא

2. לפטופ מעפן עכשיו ולהמשיך איתו הלאה

3. לפטופ מושקע, ולהמשיך איתו

4. להמשיך לאלתר יכולות מדיה בצבא

החיים קשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מעפן אפשר למצוא גם ב400 ש"ח... מקסימום עוד שנה וחצי תקנה ב400 ש"ח פחות (וכנראה שהוא יהייה טוב יותר מלפטופ מעפן שתקנה היום...)

אחחחח כמה טוב להיות קצין... אצלנו בכל חדר יש TV וחצי יש גם DVDים ומחשבים... שחיתות לשמה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך. אני מכיר לא מעט אנשים שעובדים עם לפטופ בכיתה דרך קבע (אני לומד בריאלי, ומי שמכיר יודע שיש לנו פנימייה צבאית שהחניכים לומדים אצלנו) - בפנימיה הצבאית נותנים לפטופים לחניכים (T61, לא תגידו משהו מסכן ;)), ואצלם הכל מסוכם טיפ טופ (ברמה כזו שכולם לוקחים מהם סיכומי שיעור).

האמת אצלינו בכיתה (רק שני פנימיונים) הם לא משתמשים בהם בכלל. ובדוגרי לא ראיתי פנימיונים מהשכבה שלנו שמשתמשים בנייד שלהם לצורך עבודה לימודית.

לעומת זאת ראיתי כמה משחקים SWAT 4 בספריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח כמה טוב להיות קצין... אצלנו בכל חדר יש TV וחצי יש גם DVDים ומחשבים... שחיתות לשמה ;D

DVD אתה מתכוון? שגם יקרא XVID, כתוביות ויחיה יותר מיומיים?

גם אני קצין... רק קצין אמיתי ולא עתודאי

הבסיס שאני נמצא בו כרגע הוא פתוח ואפילו מגורים אין לי בו, ובבסיסים ירוקים אחרים אני לא יודע מאיזה חומר תהיה קורת הגג שלי (שלא להגיד קורת-בית ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אז בקטע של לרשום והכל אני דווקא ממש פרפקציוניסט הקטע הוא שאני כניראה הולך ללמוד פיסיקה אז יהיה באמת הרבה גרפים. חוץ מזה יש גם עוד נקודה די משמעותית שהמחשב הנייח שלי היום הוא גם ככה די ישן ומספיק ללא הרבה יותר מגלישה באינטרנט ועבודה עם אופיס אז יכול מאוד להיות שכדאי לי גם ככה להשקיע בנייד נורמאלי שיחליף לי גם את המחשב ברגיל (רק כדי שתביאו אם אני מוריד סידרה בHD אז רואים סבבה אבל אני מוריד אותה ב720P HD אז כבר המחשב מתחיל להתקע).

ההתלבטות היא גם בעייתית כי אם אני יקנה כאמור אני יקנה בחו"ל בקיץ כי שם המחירים לפי מה שראיתי משמעותית יותר זולים אז אני לא רוצה לחכות עד לתחילת הסימסטר ואז סתם להוריד הרבה יותר כסף (כמו שאמרתי בהתחלה בא לי על שם ההבדלים באמת משמעותיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...