Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

איך שרואים אצלך זה שונה לגמריי מאיך שרואים בתמונות שהביאו פה...

רואים אצלך כמו אצלי בערך...

((העלתי שתי ....)

ואם אפשר דבר איתי על הקומבינה בפרטי :)

ומשהו דיבר פה על בית כנסת... אני ראיתי אחד בעכו. העלתי את התמונה. היא השנייה.

לפי התמונות שהבאת זה ממש לא כמו אצלי,ממש לא.

רואים זיגזגים זה קודם כל,וזה ניראה פחות כמו סרט ויותר כמו משחק.

יודע מה,אני יקח את המצלמה של חבר של אחותי היא 8MB ננסה לצלם ככה שזה יהיה מאוד ברור.

שתבין על מה אני מדבר שאני אומר שזה לא ניראה אותו דבר.

אני גם יחזיר את זה שיהיה פס שחור למטה ולמעלה בשביל שגם המידות יהיו אותו דבר ככה בשביל שזה יהיה כמו SCREESHOT שחבר'ה הביאו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אפשר לעשות את המסך במשחק שלא יהיה רחב כזה? בלי הקווים השחורים.

המשחק על 1680*1050 בלי צללים וAA רץ נחמד על 25-מעלה FPS, אבל יש לאגים מעצבנים לפעמים, בטח בגלל כמות הזכרון אצלי לא? 256 MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אצלך רואים יורת טוב... ..... יש את הערפל הזה שאין בPC.... אבל עדיין זה שונה מהתמונות ששמו למעלה.. לפי דעתי...

והנה תמונה עדכנית:

ואם את היכול לבדוק הודעות תודה :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אצלך רואים יורת טוב... ..... יש את הערפל הזה שאין בPC.... אבל עדיין זה שונה מהתמונות ששמו למעלה.. לפי דעתי...

והנה תמונה עדכנית:

ואם את היכול לבדוק הודעות תודה :)

ב-DX9 הגרפיקה ב-XBOX נראת קצת יותר טוב, אבל... בגרסת ה-DX10 הגרפיקה ב- בהרבה יותר יפה.

הבעיה שבמשחק על DX10 אני מאבד 5-10 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תיראו דווקה יצא לא רע אחריי הכל עם מקצועית.

צילמתי את המסך וגזרתי את הפינות ככה שיראו רק את המשחק כיאילו זה צולם מהמחשב,כמובן עדיין זה פחות טוב מSCREESHOT אמיתי אבל אפשר לראות איך זה ניראה.

בקיצור לזה אני מתכוון שאני אומר שבPC זה ניראה קצת פחות כמו סרט,יש תאורה קצת פחות טובה פשוט מאשר פה...

ac2da6.png

ac1gj0.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היו בעיות עם הגראפיקה. היא הייתה מפוסקלת ומגעילה, לא היה אפשר לשחק בכלל וחשבתי שזה משחק מ-2002. מה שעשיתי היה פשוט לעלות את הרזולוציה למקסימלית. בהתחלה הצבעים נראו לי ממש ממש מוזר, אבל עכשיו זה פשוט נראה מדהים אחרי שמתרגלים.

אני אצטרף תמונה, אך כנראה בתמונה משום מה הגראפיקה קצת.. חסרת AA [?], למרות שבמשחק זה ממש לא ככה.

http://img167.imageshack.us/img167/5002/copynf0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתם מדברים. שמתי BRIGHTNESS כמעט על הכי נמוך והשמש במשחק ממש חזקה..

בטח שיותר מה ..

וכן יש גם את הערפל הזה.. זה כנראה תלוי עם איזה כרטיס משחקים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המשחק כיף או מייגע? אני שואל עוד פעם כדי להסביר- המשחק עושה רושם של חצי משחק תפקידים. אובליביון. וזה משחקים מייגעים. אני לא רוצה קווסט של 3 שעות בחיפוש אחר זרע של עגבניה קסומה או משהו. האם השם תורת המתנקש הולמת את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המשחק כיף או מייגע? אני שואל עוד פעם כדי להסביר- המשחק עושה רושם של חצי משחק תפקידים. אובליביון. וזה משחקים מייגעים. אני לא רוצה קווסט של 3 שעות בחיפוש אחר זרע של עגבניה קסומה או משהו. האם השם תורת המתנקש הולמת את המשחק?

ממש לא, לדעתי הוא שילוב של הנסיך הפרסי+ספלינטר סל.

המשחק מושקע ויפה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למשחק-

אתה יכול לקרוא הרבה תגובות עליו.

הוא חוזר על עצו בצורה מטורפת! כל עיר זה אותו דבר....כל המשחק אתה עושה את אותם הדברים... אבל עדיין יפה... :silly:

בבקשה ב-DX10 רזולוציה 1280X1024 הגדרות מקסימליות.

ללא בדיקה מדויקת התחושה שלי 40+/- FPS.

תודה על התמונות :)

ואתה יודע שלפי הרגשה אי אפשר להבדיל בין 25 ל40 ול80.... :\ (במשחק הזה אפילו 20 זה שחיק מאוד)

אני לא יודע על מה אתם מדברים. שמתי BRIGHTNESS כמעט על הכי נמוך והשמש במשחק ממש חזקה..

בטח שיותר מה ..

וכן יש גם את הערפל הזה.. זה כנראה תלוי עם איזה כרטיס משחקים

קוראים לזה HDR\BLOOM (לא יודע איזה שמו במשחק.... (HDR>BLOOM))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...