Geil 512MB 333MHz Value, שווה?! או שעדיף להשקיע במשהו אחר? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geil 512MB 333MHz Value, שווה?! או שעדיף להשקיע במשהו אחר?

Athlon-WINGS

Recommended Posts

Maphisto אני לדוגמא קונה עוד מעט מחשב עם AXP2100, NF7-SL REV2 שלפי מה שאומרים הלוח הזה כבר

תומך במעבדי הברטון עם 400Mhz FSB אבל עדין אין ביוס שתומך בבאס הזה אבל בקרוב תשחרר אותו.

אז שווה ההשקעה בזכרונות 2X TwinMos 256MB PC3700 ככה שהזכרונות גם יתמכו בבאס של ה-2100+ שהוא 266

ולעוד אוברקלוק רצחני? באיזה צ'יפים ה-TwinMos PC3700 משתמשים? שווים את הכסף או עדיף PC3200?

ובהנחה שאני קונה את ה-TwinMos PC3700 עם הלוח והמעבד שהזכרתי ואני רוצה להגיע ל-200Mhz עם מכפלה

שתתן לי עם הבאס הזה את המהירות של ה-AXP2700 {בערך מכפלה 11} באיזה מהירות לזכרונות ותזמונים כדאי להשתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק. אבל תכנונים לעתיד לפעמים יכולים לעלות ביוקר סתם. מי יודע אם עד אז הוא יקנה מחשב קומפלט חדש או יקנה את המחשב הבא רק עוד 3 שנים או בכלל כמחשב נוסף. 100-200 ש"ח עכשיו יכולים לעלות הרבה פחות כשזכרונות 400 יהיו יותר נפוצים.

גם מי יודע אם עוד חצי שנה במהירות 466\533 יהיו הסאנדרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל שאלות של ראיית העתיד ,אני לא יודע כרגע ,אבל אם אינך מתכנן לעבוד בבאסים גבוהים או שאינך מתכוון לנסות

ההשקעה תבזבז !

אני דיי בטוח שהקורסייר יעשו 250 ללא בעיה על 2.9 או 2.8 וולט.

הדילמה היא קשה מאד .

אני הייתי הולך על ההמלצה שאנשי זיגזג היקרים (אני מניח ששם אתה מתכוון לקנות) הם אף פעם לא אכזבו (בעיקר פבל הסלברטאי ואורן המחשמל ;D ).

אם אני הייתי קונה היום אני הייתי קונה 3200LL של קורסייר דגש על LL !!

או 3500CS גם של קורסייר (וזה שוב בגלל הניסיון המאד מוצלח שלי איתם -לי יש 3000C2 ).

אבל שוב הדילמה היא קשה מאד ,קשה לי להגיד לך חד משמעית מה לקחת ,שווה להתיעץ .

קח בחשבון שהטווינמוס עובדים בדיפולט על 2.7 וולט בעוד הקורסייר עובדים על 2.5 וולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרונות הם זיכרונות value והם נותנים בדיוק מה שהם צריכים לתת בכסף שאתה משלם עליהם,

אני אישית מעדיף 512 של זיכרון כזה על 256 של זיכרון יקר, אבל כל אחד שיעשה מה שמתאים לו.

דרך הגב לא ניסיתי להעלות תדר לתקופה ארוכה אבל אני מאמין שתוספת של מס' אחוזים לא תגרום בעיה,

מה שכן שנוי ל cl2 גורם לקריסה תוך כמה דקות של עבודה.

לא הצלחתי להעלות תמונות אז שמתי בוואלה

http://photos.walla.co.il/3db

נ.ב.

אם יש לך עוד כמה עשרות שקלים להשקיע אני הייתי הולך על ה value של , יש להם אחלה זיכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם זכרונות טובים למשתמש ממוצע וקצת יותר, הם טובים לאנשים שרוצים לעבוד איתם רגיל ב-333Mhz

וב-CL2.0, לאוברקלוק הם לא משהו בכלל, בעצם הם זבל לאוברקלוק.

מכל שלושת העמודים כאן,

זה בדיוק מה שרציתי לדעת.

תודה.

אני אקנה אותם מחוסר ברירה.

אגב,

TwinMOS מעולים, כמעט כמו .

ראיתי בדיקות שהשוו שם TwinMOS ל , הם היו דיי שווים אפשר לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לפני שנה וחצי קניתי CORSAIR256-266 והיום הזכרון שלי מת ולא עשיתי אפילו אוברקלוק פצפון!!!

לא יודע כמה זמן הוא היה שורד עם אוברקלוק.

אני כבר לא מחשיב את ל"ממש טובים".

נ.ב

ממתי GEIL הפכו לגרועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היום אתה יכול לקנות 2 סטיקים של 512MB 400MHZ של GEIL במחיר קרוב לסטיק אחד של "חברה איכותית"כמו ....

אז איזה דיל יותר טוב???

כי אני קונה מחשב אצל הדובים והGEIL היחידים במחיר סביר....ולא מתוכנן OC?

מה, הם כ"כ רעים הVALUE?

[move]נו? איזה? [/move]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...