רשימת משחקי PS3 לשנת 2008 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת משחקי PS3 לשנת 2008

VortexD

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה להפסיק? פישלה עם KZ2 אז למה לאמין לכל מה שרואים, גם ככה KZ2 הראו סרטונים יפים.

חוצמיזה תחשוב רגע, אתה לא חושב שהכרטיס של ה-PS3 כבר עייף, מדובר למעשה בכרטיס 6800 אולטרא משופר.

תגובה שלי למסומן - חחחחח. נגיד תיאורטית שזה כן - אז מה? זה קונסולת משחקים ולא מחשב אז תפסיק עם ההשוואות לכ.מסך של מחשב כי אין שום קשר בין הביצועים של 6800 על מחשב לבין ביצועים שלו בקונסולת משחקים.

משחקים שהכי מצפה להם:

FFXIII,

GT5,

MGS4,

RE5,

STAR WARS (נראה מגניב)

Mirrors Edge (מעניין אותי על איזה שליטה הם מדברים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שעד עכשיו רוב המשחקים שיצאו ל2 הקונסולות לרוב הראו שיפורים בגרפאקיה על קונסולת הX360. לX360 לא חסרים משחקים יפים, והכרטיסי מסך של הX360 והPS-3 ברמה הכללית הם די שווים, כך שאין פה הרבה על מה להתווכח. פעם יוצא משחק יפה יותר על הPS-3 ופעם על הX360, חוץ מזה אין זה נכון לדבר על משחקים שעוד לא יצאו.

אבל מה שכן, אני חייב להגיד שKZ2 מאוד מאכזב מבחינה של גרפאיקה, בהשוואה לGeow1, שלא נדבר על איך שGeow2 יהיה, עם אפשרות של מלא, אבל מלא דמויות על המסך באותו זמן [בלי ירידה של FPS], דבר מאוד מרשים שאין לי מושג איך הם עשו את זה [זה לא סתם אנימציה או משו כזה]. תראו את האשכול בפורום משחקים ותראו את השיפורים.

Oblivion למשל נראה טוב יותר בPS-3, אבל הוא יצא הרבה זמן אחרי הגירסא של הX360 [ובכול זאת הוא פורט]. AC בניגוד לזה, הוא פורט מהPS-3 לX360. הם יצאו באותו הזמן, ובכול זאת יש יתרונות שלא קשה להבחין בהם בגירסא של הX360. זה אין סופי כרגע [הסבב של פעם שם טוב פעם פה טוב]. תכניסו גם את OB, עם בעיות הFPS, את אנצ'ארטד שנראה מעולה, את מאס אפקט שנראה יותר מעולה, והינה לכם, מארג של סבבים אין-סופיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר איתך על מה שקרה בעבר

אני מדבר איתך על גיימפליי שאני רואה עכשיו

רוב התמונות שמוצגות בתרד פה, מרונדרות מראש אין סיכוי לחומרה של PS3 להציג יכולת כמו למשל בתמונה של FF.

רואים שזה רונדר מראש, אפילו לכרטיס 8800GTS יהיה קושי להציג רמת שיידר כזאת ועוד ב-DX9.

תסתכל על הגלגלים הם עגולים לגמריי, נראה לך גיימפליי עם High poly מטורפת כזאת ממש NO WAY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב התמונות שמוצגות בתרד פה, מרונדרות מראש אין סיכוי לחומרה של PS3 להציג יכולת כמו למשל בתמונה של FF.

רואים שזה רונדר מראש, אפילו לכרטיס 8800GTS יהיה קושי להציג רמת שיידר כזאת ועוד ב-DX9.

תסתכל על הגלגלים הם עגולים לגמריי, נראה לך גיימפליי עם High poly מטורפת כזאת ממש NO WAY.

התמונה שהוא הביא מFF זה לא מIN-GAME אנג'ן, זה ברור. אבל מהמשחק עצמו [לא מרונדרות מראש], מציגות גראפקיה בהחלט מרשימה, עדיין ברמה מאוד גבוהה. חוץ מזה כרטיס מסך בPS-3 זה לא כמו במחשב. נראה לך שיהיה ל8800GTS קל להריץ את אנצ'ארטד או הונאלי זורד? ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה שהוא הביא מFF זה לא מIN-GAME אנג'ן, זה ברור. אבל תמונות מהמשחק עצמו [לא מרונדרות מראש], מציגות גראפקיה בהחלט מרשימה, עדיין ברמה מאוד גבוהה. חוץ מזה כרטיס מסך בPS-3 זה לא כמו במחשב. נראה לך שיהיה ל8800GTS קל להריץ את אנצ'ארטד או הונאלי זורד? ממש לא.

RSX הוא הכלאה של 6800/7800 הכוח שלו שווה ל-6800 X2 ב-SLI אולטרא.

ה-XBOX360 בנוי סביב כרטיס X1900XTX מכאן אפשר להסיק שיש לו יתרון משמעותי על ה-PS3.

לשני הכרטיסים האלו אין את היכולת להציג כמות פוליגונים כזאת+פילטרים, שלא נדבר על זה ששבב RSX לא מסוגל לבצע עם פילטרים בניגוד ל-X360.

ועוד דבר, הם דור מאחורי סדרת 8800 ככה שאין מה להשוות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להפסיק? סוני פישלה עם KZ2 אז למה לאמין לכל מה שרואים, גם ככה KZ2 הראו סרטונים יפים.

חוצמיזה תחשוב רגע, אתה לא חושב שהכרטיס של ה-PS3 כבר עייף, מדובר למעשה בכרטיס 6800 אולטרא משופר.

זה שאתה מבסס את כל התיאוריות והספקולציות שלך על בולשיט כבר פוגע באמינות שלך.....

הליבה שיושבת ב RSX היא G71, אותה שנמצאת ב 7900GTX

ה RSX של ה PS3 הוא 7900GTX על ספידים.

למעשה, מה שעשו זה לקחת את ה G71, ולהגיד משהו כמו "בואו נדחף כל מה שאפשר מסביב ונריץ את הדבר הזה על סטרואידים".

וזה בדיוק מה שעשו.

חוץ מזה, אפשר לדעת מה לעזאזל הקשר בין מודלים עגולים ל DX10? עוד לא יצא משחק DX10 אחד שבאמת הראה לי הבדל רציני בין DX9 ל 10, בטח שלא בצורת המודלים או כל דבר במשחק.

ועריכה כי לא ראיתי קודם-

לא, ה Xenos של ה 360 לא מבוסס על X1900, אלא על X1800. יש שם ליבת R520, לא R580

תפסיק להנפיץ דברים, מעניין שאתה מסיט דברים לטובת ה 360, שהאמת בדיוק הפוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אולי בלי מלחמת גרפיקה בדיון שאמור להיות על משחקים שיצאו השנה ?

אני לא הכנסתי מלחמות במשחקי 360 שיצאו השנה ואף אחד לא הכניס מלחמות על משחקי הWII שיצאו השנה

אז בבקשה תשאירו דיונים בסגנון נקים ממלחמות כאלו

בכל מקרה פתחתי לכם דיון פה -

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=322659.new#new

אז תלחמו על גרפיקה כמה שאתם רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד.

יא אללה איך אני רואה את זה.. זהו עידן 360 הסתיים.

גם בעיות חימום,גם יקר.. אין אין..בשביל עוד כמה מאות שקלים אנשים יקחו PS3.

ובטח הוא גם יוקטן והמחיר ירד,כמו בPS2.

אין אין,פשוט גן עדן,רק שיתנו משחקים ב-100 שקל >:( ! ככה הפיראטיות לא תפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד.

יא אללה איך אני רואה את זה.. זהו עידן 360 הסתיים.

גם בעיות חימום,גם יקר.. אין אין..בשביל עוד כמה מאות שקלים אנשים יקחו PS3.

ובטח הוא גם יוקטן והמחיר ירד,כמו בPS2.

אין אין,פשוט גן עדן,רק שיתנו משחקים ב-100 שקל >:( ! ככה הפיראטיות לא תפסיק.

חוץ מMGS4 FFXYZ וLittle big planet(שזה המשחק היחידי לטעמי שמעניין בכלל) אין שמ שום כותר בלעדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...