מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 37 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש לא מזמן וחשבתי אולי לקנות , אבל רק בגלל הDX10

אף פעם אפילו לא ראיתי אצל מישהו ולא מעניין אותי כל התוספות אבל שווה רק בשביל הDX10 לעבור? ההבדל הוא משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מתי הוא אמור לצאת? נראה לי שקראתי בתחילת אפריל

אבל בכלליות שווה לעבור רק בגלל הDX10 או שזה לא משמעותי??

DX10 היה גימיק מכוער של , ל7 כדאי לעבור מכיוון שבשפה הכי פשוטה זה הVISTA ללא כל הבעיות המרגיזות, הVISTA המושלמת שמיקרוסופט ציירו לנו ב2006, WINDOWS 7 טוב יותר מכל מערכת הפעלה אחרת אי פעם שMS עשתה, זה בא לידי ביטוי ביציבות העבודה, נוחות העבודה, ביצועים הרבה יותר טובים, צריכת משאבים פחותה לעומת ושימוש נבון יותר בזיכרון.

תספיד את וVISTA, כאחד שהשתמש בשניהם הרבה זמן, 7 הוא הווינדוס הכי טוב שקיים, וד"א יהיה בו DX11.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DX10 הוא לא גימיק.

עשו שם שינויים מהותיים ויצרו תקנים חדשים שהויסטה נבנתה מסביבם.

יש הרבה דברים שתוכנות יכולות לעשות כמו שצריך שלא היה ניתן באותה נוחות ויעילות לעשות עם DX9 וקודמיו.

רק שכל זה לא ממש אמור לעניין את המשתמש הסופי שלא עושה הרבה במחשב ולא איכפת לו איך בדיוק דברים עובדים כל עוד שהם עובדים.

ובמשחקים אין הרבה הבדלים של ממש בגלל שהמפתחים נדרשים להוציא מוצר ראוי גם לכמות לא קטנה של משתמשי DX9.

יש אולי כמה משחקים בודדים שמי שיש לו כרטיס סוף הדרך וחשוב לו כל דבר קטן ישים לב ויוכל להינות.

שורה תחתונה DX10 בלבד לא מצדיק את ההשקעה במערכת הפעלה חדשה.

אם תשדרג רק בשביל זה אז אתה תהיה מאוד מאוכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם התכוונתי לעבור לwindows 7 כשהו יצא בגלל כל התגובות החיוביות שקראתי פה בפורם, פשוט התלבטתי אם לעבור כבר עכשיו לויסטה.

תודה על התגובות אבל מתי יצא וינדוס 7 יציב ומה זה גירסת RC אם אני לא טועה בשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RC זה ראשי תיבות של RELEASE CANDIDATE שבעברית זה מועמד לשיחרור.

תמיד מוסיפים ומתקנים כמה דברים בין הRC לגרסה הסופית אז זה לא בדיוק אותו דבר, אבל קרוב.

זה יותר טוב מBETA ופחות טוב מהגרסה הסופית.

בכל מקרה לא הייתי מתקין BETA ואפילו לא RC כמערכת הפעלה ראשית.

זה כל כך פשוט להתקין שני מערכות הפעלה, ועם ההרדיסקים הענקים והזולים שיש היום המקום שהם תופסים לא שיקול.

כשיצא RC אני אולי יתקין אותו כמערכת הפעלה שלישית, עד אז אני מתאפק כדי לחסוך מעצמי את רוב הבעיות המוזרות :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, האם כעת שיש לי את הבטא (שאם אני זוכר נכון היא פג תוקף בעוד כמה חודשים), כאשר תצא ה RC באפריל, האם גם היא תהיה זמינה לכולם חוקית כמו הבטא ? האם יהיה נתיב שדרוג קליל ביניהם ? האם המגבלת זמן של ה RC תהיה רחוקה יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה יהיה אפשר לשדרג בינהם דרך הWindows Update

אין שום סיכוי בעולם שיהיה אפשר לשדרג ביניהם דרך WU.

מקסימום יהיה אפשרי לבצע התקנת שדרוג בין אותה גרסה (32 64 - ultimate)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שאל על שדרוג בין בטא לRC (מן הסתם מאותה גרסא) או זה לפחות מה שהבנתי.

יש לך לינקים שמדברים על זה ? פשוט יש פה מחשב חדש ואני שוקל האם ללכת על זה כפתרון ארוך טווח או לא..

Nihility בעצמו נתן לינק על זה באשכול של 7, תחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מחשב חדש (4 ג'יגה זכרון) וכיום יש לי רשיון חוקי ל-.

אני מתלבט בין קניה של ויסטה 64 (נשמע כמו בזבוז בהתחשב בעובדה שאוטוטו יוצא מערכת הפעלה חדשה), לתת איזה תקופת גישור של כמה חודשים ב- (ולהפסיד קצת זכרון) או פשוט להתקין את הבטה של 7 (אולי עם דואל ל-, אבל אז צריך להתקין את הכל פעמיים).

דעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...