מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 25 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

חברה אתם לא קראתם מה הוא כתב? הוא צריך את זה למטרות גרפיקה, אז PS CS4 על 64 ביט עובד 15 אחוז מהר יותר, לפחות לפי ההצהרות של אדובי. וזמן סוללה לא חשוב לו, בהנחה שזמן הסוללה של נמוך יותר מה שלא מוכרח. וחוץ מזה אם המחשב שלו תומך למה להתקין XP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסיבות אני לא מצליח להבין, כל המחשבים הניידים שעבדתי עליהם עם נתנו ביצועים פחותים בהרבה ממקביליהם הנייחים. ההבדל היחידי

שיכלתי לחשוב עליו הוא מהירות ההרדדיסק אבל אפילו זה לא מצדיק את התקיעות והעיכובים. יש לציין שאני מדבר על מחשבי C2D SANTA ROSA

עם בין 2 ל4 גיגה, דבר שאמור להספיק לכל הדעות. לדעתי צריך לעשות חלוקה בין ההמלצות למחשבים לעומת נייחים ולא להסתכל

רק על נתונים יבשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך מידע ממשי על הביצועים אז אני לא רואה שום דרך להשתמש בזה בשביל לשנות את ההמלצות.

יש כלכך הרבה גורמים שלא התייחסת אליהם שההמלצה שלך לא יכולה לשמש לשום דבר חוץ מאולי רעיון למחקר עתידי. היא בטח שלא מידע מספק כדי לקבוע שויסטה לא טובה על לפטופ.

על כל המלצה חסרת מידע כמו שלך אפשר למצוא מישהו שיתן מידע לצד הנגדי.

אתה מבין למה אני מתכוון?

למשל, מה מותקן על המחשבים? הם הגיעו עם תוכנות מהייצרן? איזה דגם? איזה מעבד? איזה דיסק? איזה כרטיס מסך? איזה מהירות זכרון?

הם היו במצב חסכון בחשמל? הם היו במצב high performance?

זה צריך להבחן בצורה ספציפית כדי לראות מה באמת גרם לחווית השימוש שחווית. אולי זה היה באמצע defrag כשבדקת.

1000 סיבות שונות יכולות לגרום להאטה, כולל שאולי סתם היית עייף והכל זז לך לאט בראש.

למשל יש לי מחשב עסקי של עם מעבד 45 ננו וכרטיס מסך מתקדם עם 4 ג'גה ולא שמתי לב להבדל בינו לבין המחשב הדסקטופ שלי. ולפטופ עם דיסק קשיח יחסית איטי.

אתה מבין שזה מידע חסר ערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה השוואה שביצעו על המערכת הבאה:

Phenom 9700 quad- processor

ATI 3850 graphics card with 256MB RAM

M3A32-MVP Deluxe motherboard

2GB (2 x 1GB) Dominator CM2X1024-8500C5D RAM

Western Digital Raptor 10,000RPM 150GB primary hard drive

Western Digital Caviar 7,200RPM 500GB secondary hard drive

11-12-2008-19-38-28.png

11-12-2008-19-38-00.png

11-12-2008-19-38-19.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב טוב

E8500

9800GT 1GB DDR3

2GB RAM

500GB הארד דיסק

אני פשוט רוצה שהמחשב יזוז הכי מהר שאפשר במשחקים בהכל

אז מה עדיף

XP SP3

VISTA SP1 64 BIT

VISTA SP1 32 BIT

תודה רבה מראש

דרך אגב התקנתי את ה 32 ביט והוא יחסית איטי ביחס לנתוני המחשב

חברה אז מה אתם אומרים לי בעצם שכדאי לי להוסיף עו 2GB (דרך אגב זה לא עולה יקר רק 118 שח של קינגסטון) ואז שיהיה לי 4GB אתם אומרים לי שעדיף 64 BIT ולא SP3

אני פשוט רוצה שהמחשב שלי יטוס ויריץ משחקים ללא בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך מידע ממשי על הביצועים אז אני לא רואה שום דרך להשתמש בזה בשביל לשנות את ההמלצות.

יש כלכך הרבה גורמים שלא התייחסת אליהם שההמלצה שלך לא יכולה לשמש לשום דבר חוץ מאולי רעיון למחקר עתידי. היא בטח שלא מידע מספק כדי לקבוע שויסטה לא טובה על לפטופ.

על כל המלצה חסרת מידע כמו שלך אפשר למצוא מישהו שיתן מידע לצד הנגדי.

אתה מבין למה אני מתכוון?

למשל, מה מותקן על המחשבים? הם הגיעו עם תוכנות מהייצרן? איזה דגם? איזה מעבד? איזה דיסק? איזה כרטיס מסך? איזה מהירות זכרון?

הם היו במצב חסכון בחשמל? הם היו במצב high performance?

זה צריך להבחן בצורה ספציפית כדי לראות מה באמת גרם לחווית השימוש שחווית. אולי זה היה באמצע defrag כשבדקת.

1000 סיבות שונות יכולות לגרום להאטה, כולל שאולי סתם היית עייף והכל זז לך לאט בראש.

למשל יש לי מחשב עסקי של עם מעבד 45 ננו וכרטיס מסך מתקדם עם 4 ג'גה ולא שמתי לב להבדל בינו לבין המחשב הדסקטופ שלי. ולפטופ עם דיסק קשיח יחסית איטי.

אתה מבין שזה מידע חסר ערך?

יש לא מדעי ויש חסר ערך. אני הבאתי את התרשמותי האישית ממחשבים שנחשבים חזקים "על הנייר" בכל קנה מידה ועדיין זמן הטעינה שלהם

ארוך יחסית ודברים שלוקחים הרף עין בנייחים לוקחים להם כמה וכמה שניות לעלות. מדובר על מחשבים חדשים מהשקית לפני שהתקינו עליהם תוכנות

שיכבידו עליהם וכמובן עברו את כל העידכונים הנדרשים.

כתבתי בת'רד הזה את ההתרשמות שלי כדי לראות אם יש עוד אנשים שנתקלו בתופעה זו או שבאמת אני טעות סטטיסטית בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעולות פשוטות שלוקחות יותר זמן מבנייח. אתה רוצה דוגמאות - פתיחת המחשב שלי, העלאת WORD, העלאת פיירפוקס "נקי" וכו'. אני

לא מדבר על השוואות ביצועים במאמץ אלא דווקא על הדברים הפשוטים יותר. אגב, שלא יבינו אותי לא נכון - גם בXP זה ככה אבל ההבדלים

מאוד קטנים כי זו מערכת קלה, בויסטה אני מרגיש יותר הבדל בין לנייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שSSD יהיה במחיר סביר הדיון הזה יהיה כבר על 7 ;)

כרגע 250 גיגה במהירות סבירה (לא זבל של jmicron) עולה 800 דולר, וזה הכי זול בשוק.

גם אם המחיר ירד בצורה מטורפת של 50 אחוז כל שנה זה עדיין יוצא 200 דולר ל250 ג'יגה בעוד שנתיים.

ב200 דולר אני אשקול ברצינות קנייה של לנייד שלי, המחיר סביר אבל הנפח על הפנים.

אפשר להניח שיהיה דיסק של 750 לניידים עד אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...