מעוניין חיבור יותר מ-5 עמדות בראורט חוטי.. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין חיבור יותר מ-5 עמדות בראורט חוטי..

ggeell

Recommended Posts

שלום ,

יש לי ראוטר חוטי של 3COM כאשר כל 5 הפורטים שלו תפוסים.מחוברים אליהם מחשבים ברשת עם כבל רשת כמובן .

הבעייה שאני צריך לחבר עמדת נוספת .

האם יש ראוטר עם יותר כניסות ? או שאפשר לחבר לראוטר אולי סוויץ' כתוספת (על מנת לאפשר כניסות נוספות) ?

אשמח לעזרתכם .

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק סוויצ' יפתור את הבעיה.

חבל על ההשקעה אבל בשביל עוד מחשב אחד

תקנה כבר נתב .

תגדיר אותו ותחבר אותו ל3 מחשבים קווים ואז תוכל להשתמש בנתב ה3COM כסוג של

סוויצ' שישמש רק כברדיג'.

בקיצור לא כדאי לך סוויצ', תקנה נתב ותשתמש בנתב הנוכחי כסוויצ'-זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך באלחוטי . המרחק בין 2 קומות .

השאלה במידה ואני קונה סוויץ , האם החיבור פשוט , כלומר לחבר אותו עם כבל רשת רגיל (או מוצלב?) לאחד הפורטים בראוטר הקיים ? האם יש צורך בהגדרות כלשהם בסוויץ' ?

האם הסוויץ' בקי/שור יענה על הצרכים :

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=782

חברים , תודה רבה על הרצון ..מעריך מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקר, מתג 10/100 של אדימקס עם 8 פורטים יעלה לך 80-90 ש"ח ויעשה אותה עבודה

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=376093

אתה גם יכול להשקיע 300 ש"ח על מתג ג'יגה-ביט של 8 פורטים ולהעביר את כל הרשת לרשת ג'יגה.

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=486485

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות :

1) האם צריך לקנפג את הסוויץ' לאחר חיבורו לראוטר ?

2) היתרון של מתג 1 ג'יגה על מתג רגיל אמור להתבטא רק כאשר כרטיסי הרשת במחשבים עצמם תומכים ב-1 ג'יגה . לא כך ? :nixweiss:

במידה וחלק מהמחשבים ישנים עם כרטיסי OB ישני ם ,זה לא יוצר צוואר בקבוק כביכול ?

:please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום קינפוג, plug and pray... err... play :silly:

כל מתג שתקנה היום יודע לעבוד עם כבל ישר ומוצלב אוטומטית אז זה פשוט לחבר כבל מפורט בנתב לפורט במתג (אם אני לא טועה, אפילו אין פורט שרשור מיוחד במתגים הבייתים אז כל אחד יתאים).

לגבי צוואר בקבוק, אם יש לך מתג 10/100/1000 (ג'יגה) ויש לך כרטיס 10/100 אז אותו מחשב יעבוד במהירות מקסימלית של 100 מגה ביט, אולם אם יש שני מחשבים עם כרטיס ג'יגה הם יוכלו לנצל את המהירות הגבוהה בינהם בלי בעיה. המחשבים האיטיים לא יורידו את כל הרשת ל100 מגה.

כמה ישנים המחשבים עם כרטיסי OB? כרטיסי OB נהיו נפוצים ב3-4 שנים האחרונות פחות או יותר ובשנתיים האחרונות רובם כבר עברו לכרטיסי ג'יגה.

אם אתה משתמש בהעברות קבצים ברשת מעבר לרשת ג'יגה-ביט זה שיפור משמעותי, אם זה סה"כ בשביל לשתף אינטרנט או קבצי קטנים אז חבל להוציא הרבה כסף. ממילא עוד שנה המחירים ירדו ותוכל למצוא כבר שבעצמו משלב מתג ג'יגה או מתג כזה בפחות מ200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית 2 קומות ..המרחק גדול....3 מחשבים ישנים עם כרטיס OB של 10\100 ..אני הולך על הסוויץ' הפשוט כמו שציינתם..אין צורך ביותר משיתוף ..הכל מנותב עם כבלי בקידוחים בין החדרים\קומות כך שאין צורך באלחוטי..

המון המון תודה עזרתם לי מאוד בהחלטה....ועשיתם מצווה...האינטרנט הוא תרומה לבית יתומים .....

שאו ברכה ...חבל שמפאת חוסר זמן לא מבקר כאן יותר....אתר מעולה עם אנשים מקסימים ... :xyxthumbs:

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...