שאלות לגבי Logitech G15 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי Logitech G15

kindermaN

Recommended Posts

במסך כן הוא תומך.

אבל במקשים יש רק אנגלית.

הפיתרון אם זה ממש יעיק עליך תוכל לקנות מדבקות זוהרות ולהדביק אותם .

או ללכת לחנות חריתה שיעשו לך שמה אותיות בעברית. כבר פתחו על זה דיון חבל שלא עשית חיפוש לפני.

כמו כן יש לך את המקלדת G15 החדשה בצבע הכתום. גם היא לא תומכת בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילו חנויות מוכרים את החדשה?

ולאן אפשר לקחת לחריטה ?וכמה זה יעלה? כי נראה לי שהמדבקות הזוהרות.. יהרסו טיפה את המקלדת.

ואגב למה לא נותנים לו תמיכה באנגלית במקשים?

והאם יבוא הסט שלו לארץ? ה MX Revolution אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לחרוט אותיות על המקלדת הזאת, כי כדי לחרוט אות על מקש אז צריך להוציא את המקש ולהחזיר אותו, דבר שיכול לשבור את הלד של המקש ולבטל את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אנשים מתלהבים מה-G15, כולה מקלדת עם מסך קטן ותאורת מקשים

הסט MX5000 דיי נחמד, אבל רצוי שתלך לנסות אותו בחנות תראה אם הוא יהיה נוח לך

הערה:

עבור רק שעתיים מההודעה הקודמת שלך למה להקפיץ שוב? קצת סבלנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אפשר להתכתב ולשחק בלילה בחושך.

בעיקרון, זו מקלדת נחמדה אבל היא לא מצדיקה את המחיר שלה (זה שאין עברית זה מינוס גדול). אני הייתי מעצב מקלדת הרבה יותר טובה. הבעיה היא שאף אחד לא נותן לי לעצב מקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לחרוט אותיות על המקלדת הזאת, כי כדי לחרוט אות על מקש אז צריך להוציא את המקש ולהחזיר אותו, דבר שיכול לשבור את הלד של המקש ולבטל את האחריות.

לא חשבתי על זה..

אבל היא מקלדת מקצועית מאוד. היא נועדה לגיימרים בעיקר.

אני שמתי מדבקות ולא היה לי שום בעיה להפך זה הוסיף מאוד.

החיסרון של המקלדת הזאת שהיא נשרטת מאוד מהר ומתלכלכת ברמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקשים שלה מגיבים מצוין, כיאה למקלדת מקצועית. אני חושב שה-G15 החדשה יותר יפה.

אני גם שמתי מדבקות. אבל, זה לא הכי נוח, וזה גם מוריד מהרושם של המקלדת. בנוסף לכך, התאורה של המקשים די חלשה, והמדבקות בעברית יותר בולטות מהאותיות באנגלית.

המקלדת לא נשרטה לי, והיא צוברת אבק כמו כל מקלדת (בסביל זה יש ספריי אוויר).

הבעיה היא שיש למקלדת הרבה כפתורים ייעודיים למשחקים G1-G18, ככה שקשה לזכור מה כל אחד מהם עושה אם מגדירים את כולם, ולכן הם לא שימושיים. ב-G15 החדשה יש פחות מקשים ייעודיים. בכל מקרה, זה היה עוזר אם היה להם ציורים שמאפיינים פעולות נפוצות במשחקים במקום מספרים סתמיים.

דרך אגב, עד עכשיו לא הבנתי מה עושה הכפתור האפור בצד שמאל למעלה שאפשר להזיז ימינה ושמאלה. מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכפתור הזה מבטל את מקש הווינדוס במקלדת כדי שלא תלחץ עליו באמצע משחק.

לגבי המקלדת,מדובר במקלדת אייכותית ביותר(יש לי את הדגם הכחול)הרבה מקשים שניתנים לתכנות(ממש להיט במשחקים).

התאורה מאוד מרשימה בחושך,לגבי צג ה LCD הוא ממש נוח ויכול לתת הרבה נתונים כמו מיילים נכנסים,זיכרון בשימוש,אחוז מעבד בשימוש.

ויש עוד הרבה שאפשר להוריד ולטעון למקלדת.

חיפוש בגוגל יתן ממש קהילות שלמות שיש סביב המקלדת הזאת ודברים רבים שאפשר להוריד.

החיסרון היחיד זה העברית,אבל אחרי כמה זמן מתרגלים ומקלידים ממש חלק.

בשורה התחתונה מקלדת שמתאימה במיוחד לגיימרים.

וגם קצת יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלדת מצויינת , קניתי אותה אתמול והיא מאוד נוחה ושימושית מאוד הפתיע אותי שיש תמיכה בעברית במסך ה lcd הורדתי מוד של קאונטר אבל יש בעיות איתו למי שיש ויסטה ו גירסא 64 ביט , בנתיים אני מנסה לחקור איך אפשר למנוע את המעבר האוטומטי בין השעון לביצועי המערכת אם למישהו פה יש רעיון אשמח לדעת ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה זה באמת עזר לי לא שמתי לב בכלל לאזור הזה (-:

עכשיו הצלחתי להוריד מודים צד שלישי , גרמתי לאורות המקלדת לרצד לצלילי המוזיקה וגם החלפתי את השעון (=:

מה שבאמת הפתיע אותי שאין לי בעיה עם הקלדה עיוורת דבר שהרתיע אותי בהתחלה מלקנות אותה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...