מבקש המלצה למשחקים עם עלילה/פסקול טובים. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למשחקים עם עלילה/פסקול טובים.

gameplan

Recommended Posts

הדבר שהכי חשוב לי במשחקים זה עלילה מעניינת ופסקול וכל המשחקים החדשים כמעט רק אכזבו אותי

time shift

far cry

crysis

כל המשחקי יריות האלה שיעממו לי תחיים

stalker בהתחלה הרשים והרגשתי שסוף סוף מצאתי משהו מעניין ואז התחיל להיות מתודי ומשעמם

היחידים שנהניתי מהם זה indigo prophecy שזה מבחינתי המשחק הכי טוב שאי פעם שיחקתי אפילו יותר מדיאבלו שהייתי מכור אליו.

ופני צלקת שפשוט נהניתי ממנו בגלל שאני חולה על הסרט, אחרי המלצה בפורום התחלתי לשחק בsyberia אבל לא ממש מצליח להמשך פנימה.. זה נראה כאילו הם כל כך התאמצו לסבך כל דבר שזה נהיה משעמם.

יש למישהו המלצות למשחקים טובים באמת עם עלילה "מושכת" ופסקול מושך גם כן? לא חיב להיות חדש ולא חייב להיות עם גרפיקה מדהים

רק שבאמת יהיה טוב. ומאפיה כבר שיחקתי... xD אני מאוד מאוד אשמח לשמוע המלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שיחקת בthe longest journey כדאי מאוד. משחק ההרפתקאות הכי טוב שיש. ויש לו גם המשך dreamfall (פחות יפה אבל יש שם הרבה עלילה גם, והכי חשוב מהנה).

runaway 1+2 גם משחקי הרפתקאות טובים.

משחקי יריות באמת לאחרונה אין הרבה יפים. גם אני מחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שהכי חשוב לי במשחקים זה עלילה מעניינת ופסקול וכל המשחקים החדשים כמעט רק אכזבו אותי

time shift

far cry

crysis

stalker בהתחלה הרשים והרגשתי שסוף סוף מצאתי משהו מעניין ואז התחיל להיות מתודי ומשעמם

שנה בבקשה את הכותרת בהתאם לחוקי הפורום.

תהיה יותר אינפורמטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

warcraft 3 ברשת יכול לתפוס אותך להרבה מאוד זמן

אתה כל כך צודק!

זה אשכרה ממכר, גם כי המשחק גדול! ובמיוחד העובדה שזה ברשת!

ואני אוסיף את המלצתי על Gears of War - משחק מטורף לחולי אקשן! :xyxthumbs:

טוב יותר [לדעתי] מcrysis, וכו'.

משחק מדהים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

time shift

far cry

crysis

היחידים שנהניתי מהם זה indigo prophecy שזה מבחינתי המשחק הכי טוב שאי פעם שיחקתי אפילו יותר מדיאבלו שהייתי מכור אליו.

ופני צלקת שפשוט נהניתי ממנו בגלל שאני חולה על הסרט, אחרי המלצה בפורום התחלתי לשחק בsyberia אבל לא ממש מצליח להמשך פנימה.. זה נראה כאילו הם כל כך התאמצו לסבך כל דבר שזה נהיה משעמם.

יש למישהו המלצות למשחקים טובים באמת עם עלילה "מושכת" ופסקול מושך גם כן? לא חיב להיות חדש ולא חייב להיות עם גרפיקה מדהים

רק שבאמת יהיה טוב. ומאפיה כבר שיחקתי... xD אני מאוד מאוד אשמח לשמוע המלצות.

קבל כמה משחקים להפגת השעמום:

The Moment Of Silence

Still Life

Agatha Christie: And then there were one

Runwaway: A road adventure

כולם קווסטים ויעסיקו אותך (ללא רמזים) לפחות שלושה חודשים. :-)

תבלה! (ואם אתה צריך רמזים דבר איתי ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי מה הז'אנרים שאתה מחפש... הבנתי שיריות, אבל מה דעתך על RPG וכדו'?

אם RPG אז Oblivion אם עוד לא שחקתה, ויש את The Witcher משחק מעולה, במאי יוצאת חבילה משופרת אגב. בהאק אנד סלאש אני מבין שאתה אוהב, בגלל דיאבלו 2, יש את HG:L למרות שלדעתי הוא לא טוב כמו שהיה אמור ליהיות, עדיין, זה די SOLID...

ביריות יש לך את אם אתה באמת מחפש עלילה. חבל שאין לך X360 כי אז יכולתה לשחק בME.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...