צריך המלצה לכרטיס מסך מאוד חזק! 2500-3500 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך מאוד חזק! 2500-3500

אלעד6

Recommended Posts

לא משתלם, אני מציע לך לחכות ל - 9800GX2 ולראות איך הוא (למרות שאין לי מי יודע מה ציפיות).

נ"ב: ה - 8800GT עדיף משמעותית על ה - HD3870 ברוב המשחקים (עם פילטרים כמובן).

איזה חברות כדי?

ל8800 ול3870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כדי שמישהויעשה פה סדר..

יש כאלה אומרים 3870 טוב יותר משני 8800gt...

חלק אומרים שהוא טוב כמוהם באופן שווה

ויש כאלה שאומרים שה8800gt טוב יותר בכל מה שקשור למשחקים עם פילטרים..

בכל מקרה מערך לא נראה לי משתלם בכלל ובפרט לא בתקופה הזאת

זה מקפיץ את המחיר של כל המערכת בעוד שחסיכת הכסף וקניית כרטיס חזק יותר בזמן שהכרטיס

הנ"ל כבר לא יעבוד נראה לי מהלך חכם יותר כלכלית ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן לתת לי כבר תשובה נורמלית@!

מה עדיף? למה? כמה? ואיזה חברה טובה?

HD3870

או

8800GT

לדעתי, כך HD3870X2

שני כרטיסים בכרטיס אחד.

הייתי לוקח אותו מפני שהוא תומך בDX10.1.

חוץ מזה הוא דיי עוצמתי וחוסך לך מקום המאפשר להוסיף בעתיד עוד כרטיס מסך.

אם אתה יכול לחכות ובמידה שה9800GX2 יתמוך בDX10.1 לך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילה שלי שווה יותר ממה שאתה חושב.

בנתיים לי יש פה את הכרטיס ואני יודע בבטחה איך הוא מריץ את קרייסיס ולא, זה לא חלק.

שהכל על High, 1204X1280 ללא פילטרים לא זז חלק בכלל!

בכלל!!!!

אני לא יודע מה אתכם אני פשוט רוצה שאנשים כאן לא ישלמו סכומים סתם.

מי שרוצה להריץ את קרייסיס עם כרטיס בודד שיחכה לטכנולוגיה חדשה מסדרת ה8800 או שיקנה טסלה ב6 וחצי אלף שקל וישלח לNvidia בקשה מיוחדת לדרייברים שיוכלו לעבוד עם קרייסיס ושאר משחקים.

אבל אף אחד כאן לא יעשה את זה אז חלאס.

SLI לשני GTX\GTS 512 G92 ואתה מסודר elad6 סמוך עליי.

נראה לי לטובת כולם שתפסיק להגיב בהודעות מהסוג הזה,

כמה פעמים צריך להסביר לך שקרייסיס רץ חלק על הכרטיסים החדשים מבלי להשתמש במערך (ואם זה לא פועל אצלך חלק אז יש לך בעיה במחשב) ובלי שום קשר לזה תפסיק לדחוף את הנושא של קרייסיס לכל תרד זה נמאס.

לפותח התרד תקנה אחד מאלה וזה יהיה מעולה עבורך מבלי לבזבז את כל הסכום שציינת: 8800GT\GTS\3870X2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, כך HD3870X2

שני כרטיסים בכרטיס אחד.

הייתי לוקח אותו מפני שהוא תומך בDX10.1.

חוץ מזה הוא דיי עוצמתי וחוסך לך מקום המאפשר להוסיף בעתיד עוד כרטיס מסך.

אם אתה יכול לחכות ובמידה שה9800GX2 יתמוך בDX10.1 לך עליו.

אתה לא יכול לדעת כמה 9800X2 יעלה,

ואני בטוח שאנוידיה יפריזו במחיר כרגיל,והכרטיס מסך הכי טוב ביחס למחיר ישאר HD3870X2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת קשה לי להאמין שנוידיה תשחרר משהו חדשני בזמן הקרוב ככה שלחכות זה לא עניין של שבוע שבועיים, אז אם לקנות אז עכשיו זה זמן טוב.

בעקבות הפאניקה של לאור הפקת ה9600GT שהורידה את מחירי HD3700 אתה יכול לקנות לוח תומך Crossfire-x ולזרוק עליו די בזול לפחות שני כרטיסי HD3870 ותמיד אם לא תרגיש מסופק דיי בזול תוכל להוסיף עוד כרטיס עד 4! "סתמורת" עד לפני הורדת מחירים האופציה הזו לא נראתה משתלמת אבל עכשיו היא ראויה לשקילה.

Crossfire נותן תפוקה סימולטנית טובה יותר מSLI "סתומרת" ככל שירבו הכרטיסים המקבילים שתחבר ככה המשקל יוטה(אני מקווה שכך מאייתים את זה) לטובת ATI

ככה שלפי החשבון שלי שני 8800GT מנצח שני 3870 אבל ב3 מקבילים התמונה מתהפכת לטובת ATI ואז עדיין לATI אתה יכול להוסיף כרטיס רביעי

כך שלטווח הארוך אתה עושה בשכל וגם בקצר כי אתה לא חייב להפציץ כסף על מערכת יקרה, אגב שני 3870 GDD4 זה אחלה מערכת בלי שום קשר.

טוב אתכם הסליחה על הברבור לעיל

HTH

govner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GTX :o מפלצת של דבר או שתיקח 8800gt x2 זה יותר משתלם מ8800gts כי GTS לא כל כך טוב בביצועים מ-GT

כאילו זה בערך 3% יותר אבל זה לא משתלם בגלל זה עדיף gt או שתסתפק בgtx עם 740 mb זה מפלצת של דבר..

או שתחכה עוד טיפה שיצא 9800 gt או gtx זה יעלה בערך 4000 אבל זה הדבר הכי טוב שיהיה לשנתיים הקרובות (אני חושב ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...