חייב לשתף אתכם עם חלום צלול שהיה לי (הסבר בפנים) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשתף אתכם עם חלום צלול שהיה לי (הסבר בפנים)

QuAKeR_996

Recommended Posts

היה לי גם פעם אחת, הייתי ברוסיה באותו זמן וחלמתי על משהו שהייתי בארץ, אז אני חושב לעצמי, רגע, אני בחו"ל לעזאזל איך זה שאני בארץ, ואז הבנתי שזה חלום, במיוחד שהייתה שם המורה שלי למוזיקה מהיסודי ואני הייתי בבית, אז כשהבנתי שזה חלום חשבתי אוליי אני יכול לשלוט בזה, הצלחתי בצורה חלקית, אז עשיתי כמה דברים נחמדים ואז פתאום מופיע איזה בנאדם אחד שאני ממש שונא, אז התמלאתי באדרנלין והחלטתי לדפוק בבנאדם הזה בעיטה, הסיפור נגמר בזה שדפקתי את הרגל בקיר כלכך חזק שלא יכולתי ללכת כמה ימים...

אבל כל עוד זה נמשך זה היה ממש מהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שגם לי זה קורה די הרבה באופן יחסי (כנראה בשל העובדה שאני נכנס למין "תרדמת" שינה- בימי שיש בד"כ אני ישן בצהריים בסביבות ה-3 שעות שעליהן ארחיב מיד ושישי בערב אני ישן יותר מ-12 שעות יש לציין שסבלתי בעבר ממחלת הנשיקה ובהווה ממחלת היאפים או משהו כזה... )

הקטע הוא שאני מודע לחלוטין שאני חולם ויש ביכולתי להפסיק בכל רגע נתון את החלום,( אך בד"כ הדבר גורם למין קיפאון פיזי אבל המוח והעיניים ממשיכים לחשוב ולזוז די מפחיד כל פעם מחדש-מרגיש כלוא בתוך הגוף ולא מצליח להזיז רק לפעמים תוך כדי כח עצום- כאילו אני מתאמץ עד המירב אבל בפועל התנועות קטנות אבל לפעמים זה כן מוציא אותי מה"שיתוק")אבל אני לא מצליח לשנות את החלום ותוכנו- הוא שולט בי למרות שאני יודע שאני יותר חזק...(אכן מוזר ומפחיד כל פעם מחדש)

בקשר לימי שישי בצהריים- בהם רוב הפעמים שאני סובל מה"שיתוק" והסיבה היחידה שאני חושב עליה זה שאני פשוט גמור מעייפות בצורה מטורפת(לא יכול להסביר את זה זה כמו תשישות)

ולפותח הדיון- זהו אחד הדיונים היותר מעניינים שקראתי בזמן האחרון...

נשמע די מפחיד אבל נראה לי שאם תצליח "להתגבר" ולקחת שליטה על החלומות שלך... ואו איזה כיף! כל לילה אתה חי במטריקס! אחד החזקים :silly:

ותודה, אני הייתי בטוח בהתחלה שירדו עלי ועל הת'רד הזה...

קרה לי כמה פעמים, בפעם האחרונה כל האנשים בעולם היו ציפורים אז הגעתי פתאום לתובנה ש:"היי רגע..., אני לא ציפור!" חח היה מצחיק וזה אדיר הדבר הזה.

אתה באמת צריך לחתוך בעישונים :lol:

היה לי גם פעם אחת, הייתי ברוסיה באותו זמן וחלמתי על משהו שהייתי בארץ, אז אני חושב לעצמי, רגע, אני בחו"ל לעזאזל איך זה שאני בארץ, ואז הבנתי שזה חלום, במיוחד שהייתה שם המורה שלי למוזיקה מהיסודי ואני הייתי בבית, אז כשהבנתי שזה חלום חשבתי אוליי אני יכול לשלוט בזה, הצלחתי בצורה חלקית, אז עשיתי כמה דברים נחמדים ואז פתאום מופיע איזה בנאדם אחד שאני ממש שונא, אז התמלאתי באדרנלין והחלטתי לדפוק בבנאדם הזה בעיטה, הסיפור נגמר בזה שדפקתי את הרגל בקיר כלכך חזק שלא יכולתי ללכת כמה ימים...

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שפכת אותי מצחוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בכל מיקרה אני דיי שולט בכל החלומות שלי בכל מצב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יש לי חלומות ממש מוזרים בדרך כלל אני לא זוכר כלום מהם (אני זוכר רק באותו קטע שאני מתעורר ואז אני מנסה להזכר ולא יכול ) אז מה שקורה זה שכל פעם שיוצא לי לחלום זה משהו שליליבדרך כלל או עמידה מול מוות או נגיד משהו גרוע שקרה לי עם החברים שלי ותמיד שאני מגיע לקטע ואני אומר ואלה משהו פה לא הגיוני אני מתעורר ויש לי תחושת הקלה . עוד מישהו זה קורה לו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שגם לי זה קורה די הרבה באופן יחסי (כנראה בשל העובדה שאני נכנס למין "תרדמת" שינה- בימי שיש בד"כ אני ישן בצהריים בסביבות ה-3 שעות שעליהן ארחיב מיד ושישי בערב אני ישן יותר מ-12 שעות יש לציין שסבלתי בעבר ממחלת הנשיקה ובהווה ממחלת היאפים או משהו כזה... )

הקטע הוא שאני מודע לחלוטין שאני חולם ויש ביכולתי להפסיק בכל רגע נתון את החלום,( אך בד"כ הדבר גורם למין קיפאון פיזי אבל המוח והעיניים ממשיכים לחשוב ולזוז די מפחיד כל פעם מחדש-מרגיש כלוא בתוך הגוף ולא מצליח להזיז רק לפעמים תוך כדי כח עצום- כאילו אני מתאמץ עד המירב אבל בפועל התנועות קטנות אבל לפעמים זה כן מוציא אותי מה"שיתוק")אבל אני לא מצליח לשנות את החלום ותוכנו- הוא שולט בי למרות שאני יודע שאני יותר חזק...(אכן מוזר ומפחיד כל פעם מחדש)

בקשר לימי שישי בצהריים- בהם רוב הפעמים שאני סובל מה"שיתוק" והסיבה היחידה שאני חושב עליה זה שאני פשוט גמור מעייפות בצורה מטורפת(לא יכול להסביר את זה זה כמו תשישות)

ולפותח הדיון- זהו אחד הדיונים היותר מעניינים שקראתי בזמן האחרון...

אני מזדהה איתך!

אני מכיר את ההרגשה הזו בזמן החלום כאשר אתה לכאורה ער אך פיזית אינך יכול לזוז כלל, לעיתים כשזה קורה לי זה בהתחלה וכל פעם מחדש מפחיד אותי

ואז אני 'מסתגל' למצב וממשיך בחלום וכמו שנאמר מעלי, חי במטריקס, והאמת, החלומות הם באמת חסרי גבולות, זה ממש מדהים מה שהולך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסטלגיה... היו ימים שהייתי חופר באינטרנט על הדבר הזה...

לי קרה פעמיים - פעם אחת עשיתי איזה משלוח של ירקות [לא יודע איך הגעתי לזה.. חלום בקיצור] ואחרי שעשיתי את המשלוח לאיזה מקום שהמון ילדים בגילי ישנו על מזרונים ברצפה רציתי לחזור לשם כי ראיתי מישהי כוסית.. מפה לשם - שכבתי איתה או שסתם היא הביאה לי ביד אני לא זוכר [היה בגיל 14 בערך]

הפעם השניה המפחידה יותר - דפקתי נמנום וחלמתי שאני הולך בדיונות ורואה את המגרש הכדורגל שקרוב אצלי לבית רחוק ומואר כשהכול חשוך.. פתאום אני רואה אישה עם עגלה ותינוק יוצאת מהחושך עם העגלה שלה. היו שני כיוונים - אחד זה מאיפה שהאישה הגיעה והשני זה המגרש. הלכתי לכיוון המגרש והתחלתי ליפול לתוך החושך [עשיתי צניחה חופשית, זה הרגיש בדיוק, אבל בדיוקקק אותו דבר!!! אני נשבע!!!] התחלתי ליפול והרגשתי את עצמי נחנק ולא מצליח לצעוק לעזרה התחלתי לחשובה על מה לצעוק וכאלה ועל מי ימצא אותי וכל מיני מחשבות [אשכרה חשבתי שאני עומד למות] בקיצור ברגע שצעקתי התעוררתי - כן, צעקתי במציאות "אהה"

פעם אחרת שניסיתי להכנס לחלום צלול לא הצלחתי אבל הייתי בשיתוק כמה דקות טובות - כמו שאמרו, אתה יכול לראות ולחשוב אבל אתה לא יכול לזוז בכלל לא משנה מה תעשה. זה מאוד, אבל מאוד מפחיד. אחרי זה גם נשארתי עם יד אחת משותקת לעוד כמה דקות.

מקווה היום לעוד חלום כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה נתקע כזה למספר שעות או אפילו ימים? יש מישהו שהוא נהיה צמח בגלל זה ? :kopfpatsch:

אבל DAMN, כאילו .. אתה כזה חושב וזה, ואתה לא מצליח להזיז כלום ולהגיד משהו,אתה מרגיש מה זה חסר אונים כזה וזה גם מבהיל מעלה את הדופק במהירות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- reality check הכי אמינה (אבל לא הכי קלה) היא לבדוק את הזיכרון שלך - לנסות להיזכר איך הגעת למצב הנוכחי, מה עשית קודם, איזה יום היום וכו'.

זה עבד לי פעם-פעמיים.

אגב, המצב שבו מתעוררים ומרגישים משותקים לכמה זמן קשור לזה שהמנגנון שמשבית את הפעילות המוטורית כשאנחנו ישנים לא מזהה שהתעוררנו (אצל אנשים שהולכים מתוך שינה הבעיה היא הפוכה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיתוק הזה זאת ההרגשה הכי מעצבנת שיש יש לי חלומות שמשהו רודף אחרי בדרך כלל משהו גדול כמו סלע ענק ואז אני רץ ונופל ולא יכול להזיז את הרגליים זה באמת דבר מפחיד

וגם לי היה חלום צלול וזה באמת משהו מיוחד הייתי בתוך כניסה למועדון ואז ראיתי את החברים שלי ואז כשבאתי להגיד להם שלום ראיתי חבר שנמצא באמריקה אז הבנתי שאני בתוך חלום ואז היה אופנוע לידי כשעליתי עליו אני זוכר שהיה משהו מפחיד מולי אז עצמתי את העניים חזק ופתחתי וככה התעוררתי

דרך אגב מישהו יכול להסביר לי איך יש חלומות שאני עוצם את העניים חזק ופותח ומתעורר כאילו אני לא יודע שאני בתוך חלום אבל אני בכול זאת מצליח לעשות את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה אתה מתרגש, אני לא מבין..

מה אם אני אגיד לך שאני חולם ונמצא בחלום צלול כל לילה בלי יוצא מן הכלל?

באופן אבסולטי ולא תיאורטתי.

איך תסביר את התופעה הזאת?

(בלי שום התאמוניות לפני זה ולא שום דבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה אתה מתרגש, אני לא מבין..

מה אם אני אגיד לך שאני חולם ונמצא בחלום צלול כל לילה בלי יוצא מן הכלל?

באופן אבסולטי ולא תיאורטתי.

איך תסביר את התופעה הזאת?

(בלי שום התאמוניות לפני זה ולא שום דבר).

ברור כי אתה כבר רגיל ואתה יודע מה לעשות. זה כמו הזיון הראשון שלך... אין לך שמץ של מושג מה אתה עושה, וזה נגמר מהר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור כי אתה כבר רגיל ואתה יודע מה לעשות. זה כמו הזיון הראשון שלך... אין לך שמץ של מושג מה אתה עושה, וזה נגמר מהר :)

זה לא כל כך נכון, אני לא יודע אם אני יכול לקרוא לחולומות של חלומות צלולים אבל א' אני יודע שאני חולם ב' אני שולט בכל החולם בגלל זה לרוב אין לי סיוטים כי שמגיע משהו כזה אני פשוט מנטרל אותו, מוחק הכל ומתחיל חדש נשמע הזוי ביותר אבל כן אני שולט בחולומות של עצמי...

היו לי רק 2 חלומות מוזרים בלילה אחד שבהם לא הייתה לי שליטה בכלל שהכל פשוט קרה וזז והיה הזוי ביותר ומוזר לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

כנראה שלא ממש הבנת.

מעולם לא ידעתי מה זה, איך זה ואיפה זה נמצא. זה היה כמעט מאז ומתמיד, ככה כבר שנים. ויש לי שמץ גדול של מושג מה אני עושה, כשאני חולם אני יכול לעשות כל דבר אפשרי באופן כזה. כל אשלייה, כל מקום, כל דימיון - כמה שניות וזה מסודר. כי אני יודע שאני שם. - אני כל הזמן מבלי יוצא מן הכלל יודע שאני בחלום, ושתבין משהו - מעולם לא קראתי את עניין של "החלומות צלולים" האלה והשאר, רק לפני כמה שנים בכלל ראיתי שיש את המדריך הזה באינטרנט..

אף פעם לא למדתי /או התאמנתי בצורה כזאת או אחרת.

זה מוזר, אבל זה מעין טבעי אצלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...