אחת הפדיחות הגדולות ביותר של מקרוסופט השנה - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת הפדיחות הגדולות ביותר של מקרוסופט השנה

stone cold

Recommended Posts

:funnypost:

כ"כ מגיע לביל גייטס. ברכה משמיים שדבר כזה קרה.

אתה ילד טיפש ואומלל...

ביל הוא הפילנטרופיסט הכי גדול כרגע בעולם, הוא פורש מMS בשביל לנהל את קרן התרומות שלו, שכרגע מנהלת נכסי תרומה, מילגות ושאר ירקות בסכום של מעבר ל30 מילארד דולר. הוא לא מתכוון להוריש לילדים שלו כלום מעבר לבסיס ותורם את רוב ההון שלו לצדקה, כן הוא עדיין עשיר יותר מאלוהים אבל הבן אדם הזה עשה יותר מכל מילארדר אחר.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bill_%26_Melinda_Gates_Foundation

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דובי, אתה יודע בדיוק למה אנשים כותבים הודעות כאלו.

זה הקטע של "שיואו זו כזו זבל של מערכת, למרות שאני משתמש בה ו 99.999999% מהזמן היא פועלת כמו שאני רוצה, אני עדיין אתלונן כי לשנוא תאגידים ואת מייקרוסופט זה מאאגניב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע של "שיואו ווינדוס זו כזו זבל של מערכת, למרות שאני משתמש בה ו 99.999999% מהזמן היא פועלת כמו שאני רוצה, אני עדיין אתלונן כי לשנוא תאגידים ואת מייקרוסופט זה מאאגניב"

האמת שאני אישית לפעמים מתלונן על מייקרוסופט אבל לא כי אני חושב שזה מאגניב או משהו. בעיקר כי אני למשל התנסתי בלינוקס ואני חייב להגיד לך שהכול היה לי יותר נוח אבל היה חיסרון: משחקים לא עובדים , חלק מסויים מהתוכנות לא עובד עם לינוקס ו/או אני לא רוצה לעבוד עם תחליף לתוכנה הזאת שלא נוח לי (אישית).

למשל עכשיו אני לא מבין איך אחרי פרמוט והתקנה מחדש של אני חווה מהירות איטית יותר בגלישה באינטרנט (הורדה נשארה אותו דבר). יכול להיות שזה ה IE7 שדפוק (אבא שלי משתמש בו) אבל יכול להיות שזה הFF שלפעמים מחליט שהוא זוחל או שהוא מחליט שהוא לקח לי 200 מגה מהזיכרון כשפתוחים לי סך הכול 3 טאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מניסיון שלי אם (SUSE ) היא גם הרבה יותר מהירה

וגם מגיעה אם הרבה תכנות מותקנות מראש

ואחרי למידה קצרה יותר קל להשיג ולהתקין בה תכנות

הבעיה מבחינתי זה חוסר תאימות של דברים מסוימים

בעיקר משחקים והידע המצומצם שלי בלינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FF זולל זכרון גם בלינוקס, משחקים עובדים על לינוקס הרצתי אפילו את COD4 תקנה רשיון של cedega ותראה איך הכל עובד.

תוכנות של ווינודוס גם עובדות מאוד יפה, אני משתמש בOffice 2003 וPhotoshop גם על לינוקס, על הנייד יש לי לינוקס וכנ"ל על המחשב בעבודה שניהם SUSE.

אבל זה לא תחליף לWindows, אני לא רוצה לריב עם המערכת שלי כשאני בא הבייתה אני רוצה שכל דבר יעבוד לי out of the box וזה משהו שמערכת בקוד פתוח לא תצליח לממש בשנים הקרובות.

הסיבה למה MS שולטת בשוק בצורה טוטאלית היא שהיא יוצרת את התוכנות שלה בצורה כזאת שמMSpaint עד מסד נתונים של SQL וניהול Domain הידידותיות למשתמש כלכך גבוהה שקוף שיודע לקרוא אנגלית יכול לבצע. ולא בגלל שהם קונים, אונסים, ומתנקשים בכל מי שמנסה להתחרות בהם.

ואת זה קהילת הקוד הפתוח עדיין מתקשה להבין, אני עדיין דוגל בזה שמי שמשתמש בלינוקס לא לצורכי עבודה ספציפיים, מערכות מוטעמות או מערכות שגובלות ברמת הthin client - כלומר משהו כמו 4 אייקונים בגודל רבע מסך - נגן מדיה וכו'.

פשוט אוהב להרגיש שהוא חכם מכולם בזה שהוא משתמש במערכת שגם ההפצות הכי "חלוניות" שלה דורשות המון עבודה בשביל לעבוד טוב(ואלה בד"כ קורסות על ימין ועל שמאל).

למה לכל הרוחות אני צריך להוריד דרייבר של להוציא ממנו קובץ קושחה, לקמפל אותו מחדש ולעשות עוד 10 שלבים בשביל לעבוד עם הכרטיס האלחוטי שלי בנייד? ואת זה עשיתי ב3 ההפצות הכי "ידידותויות" למשתמש שאני אישית מכיר(Ubuntu, OpenSUSE וSabayon).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה במקרה שלך

אבל הסיבה העיקרית שלקח לי שעות להבין איך להתקין דריבר

של הנווידה בSUSE זה כי לא הבנתי כמה פשוט זה אמור להיות וסיבכתי את עצמי

כל יתר הדברים פעלו מצוין מהתחלה

אבל יש דברים לדוגמה האתר STAGE6 שיש לו פלוג מיוחד משלו

שלא תואם את FF של

אומנם אפשר להוריד ממנו את קבצי הסרטונים בקלות

ובטח אפשר לעשות איזה קומבינה להתקין FF של WIN

אבל אלו מסוג הדברים שגורמים לי להשתמש בויסטה יותר מלינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה במקרה שלך

אבל הסיבה העיקרית שלקח לי שעות להבין איך להתקין דריבר

של הנווידה בSUSE זה כי לא הבנתי כמה פשוט זה אמור להיות וסיבכתי את עצמי

כל יתר הדברים פעלו מצוין מהתחלה

אבל יש דברים לדוגמה האתר STAGE6 שיש לו פלוג מיוחד משלו

שלא תואם את FF של

אומנם אפשר להוריד ממנו את קבצי הסרטונים בקלות

ובטח אפשר לעשות איזה קומבינה להתקין FF של WIN

אבל אלו מסוג הדברים שגורמים לי להשתמש בויסטה יותר מלינוקס

Stage6 עובד מציון על הOpenSUSE שלי לא יודע מה הבעיה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ילד טיפש ואומלל...

ביל הוא הפילנטרופיסט הכי גדול כרגע בעולם, הוא פורש מMS בשביל לנהל את קרן התרומות שלו, שכרגע מנהלת נכסי תרומה, מילגות ושאר ירקות בסכום של מעבר ל30 מילארד דולר. הוא לא מתכוון להוריש לילדים שלו כלום מעבר לבסיס ותורם את רוב ההון שלו לצדקה, כן הוא עדיין עשיר יותר מאלוהים אבל הבן אדם הזה עשה יותר מכל מילארדר אחר.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bill_%26_Melinda_Gates_Foundation

בשביל זה אתה מתחבר לפורום? בשביל לכתוב לאחרים "טיפש ואומלל"?

יפה יפה כל הכבוד לך.

ועוד קורא לי ילד.

בהתחשב בזה שאף אחד במיקרוסופט בכלל לא הגה את הרעיון של חלונוות, אז כן, מגיע להם.

זה הקטע של "שיואו זו כזו זבל של מערכת, למרות שאני משתמש בה ו 99.999999% מהזמן היא פועלת כמו שאני רוצה, אני עדיין אתלונן כי לשנוא תאגידים ואת מייקרוסופט זה מאאגניב"

אוי לא ממש הכנסת לי.....

:s07:

לא כי לכתוב ש"הצבא יכול לקפוץ לי" מול כולם פשוט גורם לך להרגיש יותר מגניב נכון?

באיזה עוד אתה רוצה שאני ישתמש? יש ברירה אחרת? אם הייתה אחרת שכל המשחקים/תוכנות שאני משתמש היו יוצאים אליה/תומכים בה, הייתי עובר כבר מזמן.

מאיפה אתה יודע אם ב99.999999% מהזמן היא עובדת כמו שאני רוצה? כי היא ממש לא.

זה גם לא נכון לכתוב "עובדת כמו שאני רוצה". תלמד להביע את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי - מכל הסיבות שכתבת בדיוק - הלפטופ הנוכחי שלי הוא מקבוק.

אנחנו פשוט משקרים לעצמינו שWINDOWS פשוטה , פשוט הרוב רגילים אליה וזו התמיכה הסטנדרטית , אבל בקלות שימוש ובהירות למשתמש חדש , מצטער , OS-X לוקח בסיבוב.

למרות שלטובת מייקרוסופט אני אציין שויסטה היא פשוט רמה אחת מעל כל המערכות הקודמות שלה בצורה רצינית , אך גם לה יש רגעים מגוחכים (אפילו טרויוויאלים - תסביר לבן אדם מהרחוב שהתגובה לחיבור עכבר במקום לקרא לו MOUSE או ציור דומה היא HUMEN INTERFACE CONNECTED וזו דוגמא בשלוף , יש הרבה יותר גרועות)

בקשר לסוזה - לא בדיוק ההפצה הקלילה ביותר (לדעתי גם הטובה ביותר ביחד עם סביון שגם היא לא ממש קלילה) , אבל גם עדיין לא מתקרבת.

הן מזכירות לי בעיקר עדיין מערכות של פריקים של מחשבים שמנסים לדחוף מקסימום פיצ'רים ותוכנות למינימום מקום והעיקר שיהיה הכל מהכל (כמו בופה במלון זול באילת לעומת ארוחת שלוש מנות במסעדה נורמאלית)

וגם כשמגיעים לדרישות סרברים ופרפורמנס נטו - הדרך היחידה זה להתקין הפצה יעודית לרוב בלי GUI ושטויות (כמו RHEL - ימח שמה וזיכרה שאני רואה כל יום אבל עושה עבודה מופלאה למי שיודע להתעסק קצת)

הפיתרונות להרצת משחקים בלינוקס הם נחמדים , אבל שנינו יודעים שברוב המשחקים זה לא בדיוק התקן ושחק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה כן יש לך HID, אבל יש עכבר ומקלדת... :smile1:

אני לא אוהב מהסיבה היחידה שזאת לא מערכת שבאמת אפשר לעבוד איתה ברמה גבוהה, לא סתם היא פופולארית בארצות הברית בתור מוצר נישה.

המערכת הזאתי היא באמת עם כל הכבודות לאידיוטים בלבד, וכל הקשקושים על אין ווירוסים או כל שטות אחרת לא בדיוק אמיתיים, כן אין ווירוסים אבל אם תסתכל על רשימת הווירוסים של גם תראה ערכים בודדים בלבד - אין לי AV על המחשב מעל ל3 שני ולא היה לי ווירוס 1 עדיין.

MAC OS קורסת, לא ניתן לנהל אותה ברמה גבוהה, לא ניתן להגיד לה באמת מה ואיך אתה רוצה שהיא תבצע. אז כן הכל נראה סקסי וחלקלק ויש לה תוכנות חמודות.

וכן עם CEDEGA כל רשימת המשחקים שיש באתר זה install and play אם אתה לא רוצה לשלם אז דרך WINE זה באמת סיפור לא פשוט וקל בימינו..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...