תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 85 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסמלים האלה פורקו ממכוניות?

אמממממ.....לא ממש ;D

הטלוויזיה 14, תפסיק לעשן ותפסיק להוריד סמלים של מכוניות (חוץ מפולקסווגן ;)).

אני בתהליכי גמילה :P.......וואלה אמרו לי דווקא שהיא 21 אינ'ץ.....טוב נו שיהיה..... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמן יפרקו לכם את כל האוטו בלילה וישאירו לכם רק את ההגה

ושיפרצו לך לבית וגנבו כל מה שיש לך בחדר ששוה יותר מ-10 שקל

אנשים כמוך גדלים להיות פושעים - פשוט ביזיון למדינה.

צריך לחתוך לאנשים כמוך את הידיים.

כל סמל כזה עולה לבעלים של האוטו מעל 200 שקל להחליף.

מי יתן ותוריד פעם סמל לאוטו הלא נכון ותשלם את המחיר.

ואיזה מין הורים יש לך בכלל שלא עושים שום דבר בנידון, פשוט ביזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

יש למישהו קישור לתמונה הזאת של "שלום ילד מפגר, אל תנסה להוציא את הסמל כי הוא מודבק מבפנים והוא סתם יהרס - חוץ מזה, אם אני אתפוס אותך אני אשבור לך את העצמות, וחבל.." ? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי לחלוטין

צריך לשים בכל המכוניות שוקר של כמה עשרות אלפי וולטים על כל הסמלים, כמו שמחנכים חיה מה האזור מחיה שלה ככה ללמד את החוליגאנים האלה במה אסור לגעת.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישןןןןןןן.

ואכן כמו שכתוב על ה 3 הזאת, הלוואי שהלילדים הקטנים העלה יבינו שהם מפגרים, וגורמים נזק לרכוש פרטי, אותו הדבר גם לגונבי הטסות למינהם.

אמממממ.....לא ממש.... ;D

אני בתהליכי גמילה :P.......וואלה אמרו לי דווקא שהיא 21 אינ'ץ.....טוב נו שיהיה..... ;)

מה זה לא ממש????? אה אה אה??????
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיזה מין הורים יש לך בכלל שלא עושים שום דבר בנידון, פשוט ביזיון.

חתיכת בנאדם מסכן........אני בטוח מחונך יותר מחתיכת איש מוגבל כמוך,לך תחפש לעצמך חיים ולא כל החיים מול המחשב כמו איזה ילד בן 12 מסכן........ולא! הסמלים האלו נקנו מנציגות מכוניות פרטית שממוקמת באזור תעשייה פתח תקווה.

כשאמרתי לא ממש התכוונתי ש: לא ממש.

200 שקל לפי מה שאני יודע לא עולה סמל של פולסוואגן,וגם לי יש מכונית ואני יודע מה הכוונה שאתה קם בבוקר ומגלה שנגנב לך הסמל של האופל בגלל איזה ילד גוץ ,פוץ ומעפן.

ד"א חוץ מהסמל של הסוזוקי (אחי הביא מהגי'פ סוזוקי ויטארה הפרטי שלו) הכל נקנה.

החדר שלי שווה יותר מכל החיים שלך חתיכת בנאדם אידיוט עלוב ומסכן שכמוך..........אני בטוח שאפילו לא סיימת בית ספר עם בגרות שנושקת לממוצע של 60 ומטה ואני מאחל לך אישית שיגנבו לך את המחשב כדי שתצא קצת בחוץ ולא כל החיים שלך מול המחשב כמו איזה בנאדם מתוסכל וחסר חיים.

במידה וההודעה נוגדת את חוקי הפורום בשמחה הערוך אותה.יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם קניתה אותם באמת, אז אתה בסדר גמור

לגנוב זה אסור ושפל ומגעיל.!

מסכים איתך לגמרי,באופל אצלי אין סמל מאחורה עד היום בגלל שגנבו אותו בכל מקרה הורדתי את כל התמונות שלא "ייגרמו" לאנשים לחשוב שהם נגנבו או משהו כזה,ותיקון קטן "אם" ולא עם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה גנבו לאבא של את הטסות מהגלגלים, לפחות השאירו אחד, בלאט כזה עולה 400 שקל אחד!!!!

רצח לגנבים מכל הסוגים

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה גנבו לאבא של את הטסות מהגלגלים, לפחות השאירו אחד, בלאט כזה עולה 400 שקל אחד!!!!

רצח לגנבים מכל הסוגים

.

טסה של לנטיס עולה 400 שקל??? עושים עליך קופה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת בנאדם מסכן........אני בטוח מחונך יותר מחתיכת איש מוגבל כמוך,לך תחפש לעצמך חיים ולא כל החיים מול המחשב כמו איזה ילד בן 12 מסכן........ולא! הסמלים האלו נקנו מנציגות מכוניות פרטית שממוקמת באזור תעשייה פתח תקווה.

כשאמרתי לא ממש התכוונתי ש: לא ממש.

200 שקל לפי מה שאני יודע לא עולה סמל של פולסוואגן,וגם לי יש מכונית ואני יודע מה הכוונה שאתה קם בבוקר ומגלה שנגנב לך הסמל של האופל בגלל איזה ילד גוץ ,פוץ ומעפן.

ד"א חוץ מהסמל של הסוזוקי (אחי הביא מהגי'פ סוזוקי ויטארה הפרטי שלו) הכל נקנה.

החדר שלי שווה יותר מכל החיים שלך חתיכת בנאדם אידיוט עלוב ומסכן שכמוך..........אני בטוח שאפילו לא סיימת בית ספר עם בגרות שנושקת לממוצע של 60 ומטה ואני מאחל לך אישית שיגנבו לך את המחשב כדי שתצא קצת בחוץ ולא כל החיים שלך מול המחשב כמו איזה בנאדם מתוסכל וחסר חיים.

במידה וההודעה נוגדת את חוקי הפורום בשמחה הערוך אותה.יום טוב.

איך אני מת על הטמבלים שכל פעם שמישהו אומר להם משהו שלא נראה להם בפורומים באינטרנט ישר מתחילים עם תפסיק לשבת כל היום מול המחשב תצא החוצה תשיג חיים וכו'.

בתכלס, אתה צודק מאה אחוז במה שאמרת לו (אם באמת לא הורדת כלום ממכוניות), אבל הרי אתה נמצא באתר הזה בדיוק כמוהו, אז מה הקטע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...