תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 43 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעו אני ניסיתי שני מסכים, ואני יכול אפילו שלושה (עם עוד כ.מ בPCI) אבל הרדאון 9800 שלי לא אהב את זה כל כך, הביצועים שלו ירדו ולפעמים הוא אפילו נתקע (מזל שהוא לא נשרף כמו שקרה לטום'ס הארדוור) אז החזרתי למצב רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיים טוב בזיגזג.. מסך דק, שאטל, פלאפון מתקדם... ככה זה אצלהם אין מה לעשות רק לאכול את הלב...

רק תחליף את העכבר הוא הורס את הלוק הכללי ... ;D

איזה מקלדת של נוכלים יאאלה, נראת מדהים - איזה דגם זה? והאם היא באה כושית מהיצרן או שהיא נצבעה?

וסתם שאלה.. באיזה רזולוציה לאזעזל אתה עובד, האייקונים נראים יותר קטנים מהכפתורים של המסך :-\

עריכה: ישו, סחטיש על השאלה.. אני רוצה לראות את הימיני שיצליב את הידיים בשביל לעבוד עם העכבר בצד שמאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואאאאייייי איזה שעון של מודריםםם!!!!! :o :o :o ;D ;D ;D

אהבתי בכללי את המארז שלך רק שיש בו עודף כתום, הגריל על המעבד מהמם

עכבר משובח (:

מסך לא.... :D

ואתה צודק, עם הזרימת האוויר הצולעת של הסימבדה חייבים מאוררי מארז סמארט פאן, זה המארז הראשון בהיסטוריה שלא יכול להסתפק במאוררים חלשים

www.vl.rehost.co.il/simbadda6fans.jpg - אבל עם קצת רצון (והרבה דיסקיות :-\) אפשר להכניס לסימבדה גם 6 מאוררים - אם יש לך זמן מניסיון זה מביא אחלה תוצאות...

דרך אגב עכשיו שאני מסתכל הפאנל הקדמי השחור בסימבדה נראה לא רע בכלל, בכסף הוא מה זה מכוער :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל מחו"ל....

אחותי גרה בארה"ב ::)

בקשר ליותר מידי כבלים, זה לפני סידור...

בהמשך השבוע אני יסדר וישים שוב.

ולואטוס, אתה צודק המארז הז ממש גרוע, חשבתי להוסיף עוד מאורר על הדלת אבל שים לב איפה אני יושב, זה פשוט יעיף לי אוויר לפנים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...