כדאי להתקין ויסטה? - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להתקין ויסטה?

Jenia24

Recommended Posts

ויסטה עולה אצלי עם 1.5GB . כשאני מריץ כמה ישומים זוללי (לא סופר כבדים), אני מגיע לבערך 2GB (לפעמים קצת יותר).

אני מריץ משחקים כבדים (COD4 ו-UT3) ולא הרגשתי בהם בבעיות של מהירות (עוד לא התקנתי Crysis). בכל אופן, לא נראה לי שיש היום משחק שבאמת משתמש ב-2GB (אולי Crysis).

כמובן ש-8GB יכול לעזור, אבל בינתיים לא היו לי בעיות עם 4GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

VISTA ULTIMATE +תוכנות קלות שרצות ברקע +CRYSIS מנצל 2 G זיכרון כמו גדול ,טוב כנעט נו 1.97 .....אצלי לפחות נירא לי גם הדפדפן היה פתוח .

לפי מה שידוע לי אין כמעט הבדלים בFPS בין XP לויסטה ,אם כבר אז ההבדלים לטובת לזכרוני ,למרות שניא מעמדיף על למה ?הרגל של שנים חח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VISTA ULTIMATE +תוכנות קלות שרצות ברקע +CRYSIS מנצל 2 G זיכרון כמו גדול ,טוב כנעט נו 1.97 .....אצלי לפחות נירא לי גם הדפדפן היה פתוח .

לפי מה שידוע לי אין כמעט הבדלים בFPS בין XP לויסטה ,אם כבר אז ההבדלים לטובת לזכרוני ,למרות שניא מעמדיף על למה ?הרגל של שנים חח .

האם מותר לי בבקשה לשאול מה זה CRYSIS ??

תודה לעונים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VISTA ULTIMATE +תוכנות קלות שרצות ברקע +CRYSIS מנצל 2 G כמו גדול ,טוב כנעט נו 1.97 .....אצלי לפחות נירא לי גם הדפדפן היה פתוח .

אני מתכוון למשחק שמשתמש לבד ב-2GB .

לפי מה שאמרת, מערכת ההפעלה + Crysis תפסו 2GB .

אם כך, בשביל מה צריך 8GB זיכרון? אף אחד לא מפעיל כמה משחקים כבדים במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מותר לי בבקשה לשאול מה זה CRYSIS ??

תודה לעונים ;D

משחק שהוא מפלצת של משאבים. גם supreme commander יכול בקלות לקחת 2 גיגה של זיכרון.

מה היא עושה עם כל ה- הזה?

משתמש בו לזיכרון מטמון, אבל אם צריכה את הזיכרון היא משחררת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממסי, כבר הסבירו לך פעם אחת שאין לדבר על דברים לא חוקיים כאלו בפורום ואתה ממשיך בשלך... אתה יכול לקנות ויסטה בעותק חוקי בחנות הקרובה לביתך, המלצה כזו לא תקבל.

וויסטה עושה עם המטמון המון. יש לה מטמון בשביל קבצים שניגשת עליהם לאחרונה, יש לה מטמון של שהיא יודעת שאתה מריץ בד"כ בשעות כאלו והיא טוענת אותם לזיכרון לפני כן, יש לה כל מני חוצצים להעברה של מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אומרים שהויסטה לא מוצלחת העם זה נכון?

העם הויסטה תעבוד טוב על המחשב שלי?

מפרט:

GEFORCE 8800GTS640MB

1GB

INTEL E6300 1.86GHZ

מה דעתך?

לא תעבוד לך חלק וגם תטחון לך את הדיסק בגלל ה-Page File של המערכת.

לפחות 2GB ראם ואפילו מומלץ 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...