כדאי להתקין ויסטה? - עמוד 5 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להתקין ויסטה?

Jenia24

Recommended Posts

messi

יש לך אזהרה על תוכן לא חוקי. בשלישית תורחק מהפורום.

קרא את חוקי הפורום כדי להמנע מאי נעימות בעתיד:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301391.0

זאת הגרסה שאני מוריד

Microsoft.Windows.Vista.Ultimate.x86.Integrated.February.2008.OEM

העם היא טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וויסטה עושה עם המטמון המון. יש לה מטמון בשביל קבצים שניגשת עליהם לאחרונה, יש לה מטמון של שהיא יודעת שאתה מריץ בד"כ בשעות כאלו והיא טוענת אותם לזיכרון לפני כן, יש לה כל מני חוצצים להעברה של מידע.

מגניב! בגלל זה התוכנות ב-Start-Up עולות ממש מהר, והדפדפן נפתח באפס זמן. אתה אומר שאם אני אוסיף עוד 4GB (סה"כ 8GB), אז הכל יעבוד אפילו יותר מהר, למרות שזה יהיה 2T ולא 1T?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד אכפת לי כמה זמן לוקח לישום לעלות. אם אפשר הייתי רוצה גם שהדפדפן יפתח ברגע שאני אחשוב על אתר מסויים, ולפני שאני אספיק ללחוץ עם העכבר על האייקון של הדפדפן. אבל, נראה לי שזו בקשה גדולה מדי כרגע.

לגבי השימוש שלי במחשב, אז דבר ראשון בד"כ שאני עושה כשהמחשב עולה זה לפתוח את הדפדפן ואני לא סוגר אותו, אז אני חושב שויסטה אמור לדעת שהוא צריך להתחיל לטעון את הדפדפן לזיכרון ישר כשהוא עולה. חוץ מהדפדפן, אני משתמש במחשב הזה הרבה ב-Nero, אז זה גם משהו שאמור להיות זמין. אני גם משחק במשחקים, וויסטה יודע מהו המשחק האחרון ששיחקתי בו והוא אמור לדעת שסביר להניח שאני ארצה לשחק שוב במשחק האחרון ששיחקתי בו. בנוסף לכך, אני מניח שהוא יכול לזכור גם באיזו שעה בד"כ אני משחק במשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...