קבלו את המתחרה הרשמי של ה MacBook Air, ה ThinkPad X300 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו את המתחרה הרשמי של ה MacBook Air, ה ThinkPad X300

exercise

Recommended Posts

אז כשהכונן האופטי יהיה חסר כל טעם כמו FLOPPY אפשר יהיה לוותר עליו. בינתיים זה לא המצב וגם יעברו שנים רבות לפני שזה יהיה המצב, משום שמדיה אופטית היא זולה, יעילה ואמינה, ולא יוותרו עליה בכל-כך קלות (ראה BLURAY/HDDVD). וכל עוד היא קיימת ויש בה שימוש בעולם, מחשב בלי כונן אופטי הוא מחשב נכה.

כמו שאמרתי - לא יאה לך? תוציא אותו וזרוק במגירה. ושים סוללה נוספת במקומו כדי שיהיה לך עוד יותר זמן סוללה.

אתה טועה ...

ברגע מחיר הפלסטיק+יצור היה יקר יותר מיצור FLASH אתה יכול להגיד ל CD ביי ביי ..ולכל חבריו..והמגמה היא כזו.

זה איפילו לא נתון להחלטת הצרכנים ...הכול כלכלי ...ו AIR+PCEEE זהו נקודות התחלה.

ה CD ימות ברגע שתשומה של דברים אלטרנטיבים היה זול יותר ...אני כבר לא מתקין לינוקס ב CD ...והאמתי גם ..

אתה לא יודע עד כמה אתה לא שולט בכלום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל יש עוד תחליף לCD והוא עולה הרבה פחות ליצור +הובלה+אחסון

זה נקרה שרת אינטרנט

והרבה חברות מוכרות את התכנות שלהן גם להתקנה מהרשת

אפילו ל3 חברות הקונסולות יש שרות הורדות (אומנם כמאת לא למשחקים חדשים אבל זה מצביעה על הכיוון )

יש שרותים כמו סטימס וכו

ואם כל הכבוד לבלו רי ולHD-

הם מוצרי ביניים -גם הדיסקטים למי שזוכר לא עפו ביום אחד מהשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"שרת אינטרנט"

אתה מדבר שטויות בכמויות שקשה לי לעכל.

אתה רוצה להשוות לי מהירויות קריאה/כתיבה של כונן אופטי למהירות שאתה מקבל/מאחסן מידע לשרת?

אני כבר רואה את עצמי מחכה 10 שעות עד שהגרסה החדשה של תוכנה X שהרגע רכשתי תרד

במקום לרכוש אותה בחנות, לקבל דיסק, ולהתקין מיידית.

(ואל תגיד עכשיו "אבל תוכנה זה לא שוקל הרבה", יש לא מעט תכנות לשימוש עסקי ששוקלות כמה מאות MB, ולעתים גם מעל GB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב התכנות ירדו לך הרבה יותר מהר מאשר ללכת לחנות לקנות ולחזור

אם תקנה אם שליח גם תהייה מוגבל רק לימי חול וגם תשלם תוספת

אני משתמש בGIMP2\אופן אופיס\FF \ועוד

תכנות חוקיות אתה מוריד בטיל מהרשת

זה לא ביטורנט ולא אימיול -אני מדבר על הורדות חוקיות אם שרת טוב

ואני די בטוח שיש הרבה תכנות מסחריות שיורדות מהר יותר מללכת לחנות לקנות ולחזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שלפחות חלקית, אני מסכים עם קרירין.

בקטע הספציפי, באמת לא כזה חשוב כונן אופטי, כשאתה יוצא מהבית, אתה לא לוקח איתך CD/DVD של התקנת תוכנות מערכות הפעלה לדרך, ואז ביכלל אין צורך לכונן אופטי, אם צריך אז תתקין בבית, יש אלפי דרכים.

וככל שעובר הזמן מהירות האינטרנט עולה, היום כבר בהרבה מבתי האב בארצות הברית יש חיבורים של 15MB ויותר, במהירויות כאלה, נגיד התוכנה שוקלת 100MB, אתה תוכל להוריד אותה בדקה +-, לדעתי זה מהיר יותר ממה שיקח לך ללכת לחנות לקנות תוכנה (ואולי לחכות בתור) ולחזור הביתה.

זה כמו ששירים היו יותר מורידים מתוכנות כמו איטונס ודומיהם מאשר ללכת לחנות ולקנות CD.

אבל אני לא חושב שצריך להוריד את הכונן אופטי מהDESKTOP , אבל מה שכן אני יכול להגיד שבחודש האחרון השתמשתי פעמים אחדות בכונן אופטי, וזה היה להתקנת , כל השאר דריברים, תוכנות, משחקים ועוד ירד מהרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית המחשב בגדול הוא מתחרה טוב למאק החדש אבל חבל שיש בו כונן לדיסקים פשוט חבל היום מוציאים את זה ובמקום זה פשוט עושים בניפרד תחנת עגינה אם הכונן ואם עוד כמה חיבורים כמובן לתוספות... לפחות זה היה בחוסך בעלויות והמחשב היה יותר זול... במחינה של

כמוןב תחנת עגינה תעלה עוד כסף אבל זה כבר לביחרה שלנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TommyW מה שאתה אומר לדעתי מצוין

לכל מי שירצה להשתמש בו בבית ביותר נוחות ואם כונן שזה יהיה בתחנת עגינה

מבחינתי שבתחנה הזאת תהייה גם מקלדת נוחה יותר \יותר יציאות וכניסות וכו

אבל לדרך לא צריך את הכונן ועדיף מחשב קטן קל וחסכוני בבטריה

הSDD שכבר יש זה צעד בכיוון מאוד נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוננים האופטיים אומנם לא יחלפו מהעולם כל כך מהר אבל היורשים להם כבר קיימים בשוק

וזה רק עניין של זמן עד שהחדירה שלהם תהייה מספיק טובה להפוך את האופטיים למוצר שולי

כשזה יקרה, אז יהיה הזמן להוציא את האופטיים מהשוק. לא דקה לפני כן.

ואני לא חושב שמחשב נייד קטנטן בלי כונן מובנה זה דבר נכה

אתה לוקח דיסקים שאתה יוצא מהבית ?

מדובר כאן במחשב נייד 13", ולא PocketPC וגם לא EEE PC. זה לא כזה קטנטן. מה קשור אם אני לוקח דיסקים או לא כשאני יוצא מהבית? מה שמפריע לי יותר זה כשאני מגיע לחבר ורוצה להתקין תוכנה או להעתיק את אוסף הסרטים שלו ואני צריך להשתמש ב-DOK בשביל כל שטות כזאת.

תזכור זה נייד ולא נייד למשחקים

והכונן האופטי לא מפריע בשיט לניידות שלו. הוא לא שוקל כמעט כלום ואוכל עוד פחות מהסוללה (כשאתה לא משתמש בו).
לא סתם הMP3 החליף את הדיסקמן ואת המיני דיסק

למרות שהאיכות פחות טובה לMP3 יש יותר זמן בטריה והוא קטן יותר וידידותי יותר

זה מה שטוב לנידות

מדובר פה בדברים שונים לחלוטין. כונן MP3 קטן בערך פי 5 מדיסקמן ושוקל עשירית ממנו. כשאתה הולך או רץ זה הבדל עצום. כונן אופטי מוסיף פחות מ-10% מהמשקל הנייד וכמעט אפס לגודל.

אתה טועה ...

ברגע מחיר הפלסטיק+יצור היה יקר יותר מיצור FLASH אתה יכול להגיד ל CD ביי ביי ..ולכל חבריו..והמגמה היא כזו.

המגמה היא כזו אולי' date=' אבל אתה רחוק שנות אור משם. כמה עולה היום כונן פלאש בנפח 4GB? נניח 100 שקל. כמה עולה שהוא בערך באותו גודל? 1 שקל. הבדל של פי 100. ב-100 שקל יש לך יותר מ-400GB של אכסון ב-. הארד דיסק של 400GB יעלה לך כמה מאות. שום שיטת אכסון לא מדגדגת כרגע את הדיסקים הצרובים במחיר לגודל. וזאת הסיבה שאנשים משתמשים וישתמשו בזה - לגיבויים ולארכיבים גדולים של סרטים, מוזיקה, תוכנות ומה לא. וכשמחיר הפלאש יירד לרצפה, המחיר של HD- ו-BLURAY יהיה עוד יותר ברצפה. אותו רגע אוטופי שבו המדיה האופטית תיעלם מן העולם רחוק הרבה יותר ממה שאתה חושב.

קודם כל יש עוד תחליף לCD והוא עולה הרבה פחות ליצור +הובלה+אחסון

זה נקרה שרת אינטרנט

בסדר. בוא תאכסן לי 4 טרה בייט של סרטים בשרת אינטרנט ובנגישות מיידית. אני לא מדבר איתך על הורדות תוכנה. אני מדבר על אכסון מידע ונגישות. אם יש לי מחשב שבו אני לא יכול לראות את אוסף הסרטים שלי בלי לחבר אליו כונן חיצוני מגושם או להעתיק את זה קודם דרך מחשב אחר ל-DOK או ברשת, זה מעצבן אותי.

בקטע הספציפי, באמת לא כזה חשוב כונן אופטי, כשאתה יוצא מהבית, אתה לא לוקח איתך CD/DVD של התקנת תוכנות מערכות הפעלה לדרך, ואז ביכלל אין צורך לכונן אופטי, אם צריך אז תתקין בבית, יש אלפי דרכים.

תבין שהבעיה זה לא זמינות של תוכנות בדרך. מפריע לי כשאני מגיע לבית חבר שלי שרוצה לתת לי עם סרט ואין לי כונן להפעיל את זה דרכו.
וככל שעובר הזמן מהירות האינטרנט עולה, היום כבר בהרבה מבתי האב בארצות הברית יש חיבורים של 15MB ויותר, במהירויות כאלה, נגיד התוכנה שוקלת 100MB, אתה תוכל להוריד אותה בדקה +-, לדעתי זה מהיר יותר ממה שיקח לך ללכת לחנות לקנות תוכנה (ואולי לחכות בתור) ולחזור הביתה.

אלף - במעט מאוד בתי אב יש 15MB ומעלה. בית - ממש לא מעניין אותי מה יש בארצות הברית. גימל - לא מדובר פה במהירות של הורדה אלא באכסון וגישה לדברים שכבר הורדתי (או שמישהו אחר הוריד).

לפי דעתי האישית המחשב בגדול הוא מתחרה טוב למאק החדש אבל חבל שיש בו כונן לדיסקים פשוט חבל היום מוציאים את זה ובמקום זה פשוט עושים בניפרד תחנת עגינה

הבעיה זה לא מה יש בבית. בבית יש לך גם DESKTOP. הבעיה זה מה חסר לך כשאתה מגיע לבית של מישהו אחר שאין לו תחנת עגינה למחשב שלך. לכן גם זה לא פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשזה יקרה, אז יהיה הזמן להוציא את האופטיים מהשוק. לא דקה לפני כן.

דיברתי להוציא אותו מהניידים הקטנים לא מהדסקטופ

או תחנת עגינה

תבדוק מה יש בשוק

סלולרים\מצלמות\MP3\קונסולות נידות \כולם בלי DVD ומסתדרים מצוין

לPSP אולי יש UMD אבל הרבה מעדיפים לשחק בעזרת כרטיס זיכרון במקום

בין היתר לחסוך בבטריה

מדובר כאן במחשב נייד 13", ולא PocketPC וגם לא EEE PC. זה לא כזה קטנטן. מה קשור אם אני לוקח דיסקים או לא כשאני יוצא מהבית? מה שמפריע לי יותר זה כשאני מגיע לחבר ורוצה להתקין תוכנה או להעתיק את אוסף הסרטים שלו ואני צריך להשתמש ב-DOK בשביל כל שטות כזאת.

יש כרטיס רשת אלחוטי למטרות כאלו

במהירות של כרטיסי הרשת היום יהיה לך מהר יותר להעביר דרך הרשת הביתית

וחוץ מזה זה לא מחשב לאכסון מיליון קבצים תזכור שגם ככה יש לו רק 60 גיגה

והכונן האופטי לא מפריע בשיט לניידות שלו. הוא לא שוקל כמעט כלום ואוכל עוד פחות מהסוללה (כשאתה לא משתמש בו).

זה כן מפריע לנידות כי הוא קצת יותר גדול מדיסק

וזה כאילו אתה סוחב עוד איזה 3 דיסקים מה שלדעתי גורע ולא מוסיף למטרה הזאת

ואם אתה תשתמש בו הבטריה תתרוקן בטיל

מדובר פה בדברים שונים לחלוטין. כונן MP3 קטן בערך פי 5 מדיסקמן ושוקל עשירית ממנו. כשאתה הולך או רץ זה הבדל עצום. כונן אופטי מוסיף פחות מ-10% מהמשקל הנייד וכמעט אפס לגודל

מעל דיסק זה לא 0% לגודל שמדובר במחשבים כאלו

אם כבר תכניס במקום עוד SSD זה יהיה עדיף בהרבה

בסדר. בוא תאכסן לי 4 טרה בייט של סרטים בשרת אינטרנט ובנגישות מיידית. אני לא מדבר איתך על הורדות תוכנה. אני מדבר על אכסון מידע ונגישות

למחשב יש 60 גיגה

חלק מזה מערכת הפעלה ותכנות -תרד מהמחשבה על תחליף דסקטופ

הוא לא כזה

תבין שהבעיה זה לא זמינות של תוכנות בדרך. מפריע לי כשאני מגיע לבית חבר שלי שרוצה לתת לי עם סרט ואין לי כונן להפעיל את זה דרכו

זה ניראה לך מחשב מולטימדיה ?

ואם אתה אם חבר בטח יש לו בבית מערכת נורמלית להריץ סרט דרכה

במחשב הזה תריץ DIVX וכו שאתה בנידות

בבית שלך תחבר לתחנת עגינה לצפות בסרטי

הבעיה זה לא מה יש בבית. בבית יש לך גם DESKTOP. הבעיה זה מה חסר לך כשאתה מגיע לבית של מישהו אחר שאין לו תחנת עגינה למחשב שלך. לכן גם זה לא פתרון.

כרטיס רשת אלחוטי כמו שאמרתי מקודם

אם אין לו 4 גיגה של דיסק און קי לא עולים הרבה היום

אם אתה צריך יותר מזה כל פעם דיסקים של -DL יעלו לך הרבה היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי להוציא אותו מהניידים הקטנים לא מהדסקטופ

או תחנת עגינה

13" זה לא כזה קטן, כדי שאי-אפשר יהיה לשלב בו בקלות. יש גם ניידים 12" עם כונן אופטי.

תבדוק מה יש בשוק

סלולרים\מצלמות\MP3\קונסולות נידות \כולם בלי ומסתדרים מצוין

מה הקשר?! יש גם מכונות קפה ושואבי אבק בשוקף בלי ועובדים נפלא! מצלמה זה מצלמה, מחשב זה מחשב. המחשב אמור לאפשר לך לגשת למידע, ומה לעשות שיש המון מידע שמאוכסן על דיסקים.

יש כרטיס רשת אלחוטי למטרות כאלו

במהירות של כרטיסי הרשת היום יהיה לך מהר יותר להעביר דרך הרשת הביתית

אלף, לא נכון, זה לא יותר מהיר, אבל לא זה העניין. הביאו לי דיסק עם הסרט החדש של רמבו, משהו פצצתי, -RIP סוף הדרך. מה עדיף לי לעשות - לדחוף אותו לכונן ולראות דרכו, או לדחוף אותו לכונן של מישהו אחר, ואז להתחבר אליו ברשת אלחוטית ולהעתיק את הסרט ורק אז לראות אותו? אתה לא רואה את הסרבול?

וחוץ מזה זה לא מחשב לאכסון מיליון קבצים תזכור שגם ככה יש לו רק 60 גיגה

זאת בדיוק הנקודה! אם יש בו כונן אופטי - אני לא חייב לאכסן עליו כלום! כל מה שאני רוצה אני פשוט מכניס לכונן וניגש מהדיסק. אם אין לו - אז או שאני צריך לשמור הכל על המחשב (מה שיגמור את ה-60GB המסכנים שלו די מהר), או שאני צריך להעתיק את זה כל פעם על DOK, ולמחוק מה שהיה שם לפני כן, כי הרי אין לי 100 DOKים זמינים כמו שיש לי 100 דיסקים של DVD!

זה כן מפריע לנידות כי הוא קצת יותר גדול מדיסק

וזה כאילו אתה סוחב עוד איזה 3 דיסקים מה שלדעתי גורע ולא מוסיף למטרה הזאת

אבל הוא יושב בתוך המחשב, ולא מפריע. אם נתעלם מה-MBA שהוא מוצר ייחודי, כל מחשב נייד עדיין מספיק גדול ועבה בשביל שייכנס בו כונן אופטי. והמשקל שלו זניח ביחס למשקל המחשב, גם בדגמים של 12". ושוב - מפריע לך המשקל? תוציא אותו, הרי הוא נשלף!

ואם אתה תשתמש בו הבטריה תתרוקן בטיל

משתמשים כשצריכים. לא כשלא צריכים.

אם כבר תכניס במקום עוד SSD זה יהיה עדיף בהרבה

זאת הסיבה שמחשבים רציניים כמו העסקיים של מכילים BAY מודולרי, שבו אפשר להכניס כונן אופטי, או דיסק קשיח נוסף, או סוללה נוספת. לא מן הנמנע שתהיה גם אופציה ל- נוסף, דווקא רעיון טוב. תשתמש במה שאתה צריך באותו רגע.

זה ניראה לך מחשב מולטימדיה ?

ואם אתה אם חבר בטח יש לו בבית מערכת נורמלית להריץ סרט DVD דרכה

בדרכים, גם 12" זה מחשב מולטימדיה. וגם פחות. ומערכת ה-DVD של החבר זה טוב ויפה, כל עוד לא בא לך לראות איזה MKV או קודק מוזר אחר שאף DVD לא קורא.

במחשב הזה תריץ DIVX וכו שאתה בנידות

בבית שלך תחבר לתחנת עגינה לצפות בסרטי DVD

שוב, תחנת עגינה זה פתרון טוב ויפה. אני משתמש בכזו בבית שלי (ל-T42) וזה נורא נוח שאפשר לחבר מסך ומקלדת ועכבר ועוד מלא דברים, שאתה לא רוצה לסחוב איתך. דעתי היא שכונן אופטי הוא עדיין מספיק שימושי ביומיום ועדיין מספיק קטן, דק וקל, כדי להצדיק לשלב אותו במחשב עצמו, לפחות כמשהו א-ו-פ-צ-י-ו-נ-ל-י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

13" זה לא כזה קטן, כדי שאי-אפשר יהיה לשלב בו בקלות. יש גם ניידים 12" עם כונן אופטי.

זה שאפשר לא אומר שחייבים להכניס אותו

מה הקשר?! יש גם מכונות קפה ושואבי אבק בשוקף בלי ועובדים נפלא! מצלמה זה מצלמה, מחשב זה מחשב. המחשב אמור לאפשר לך לגשת למידע, ומה לעשות שיש המון מידע שמאוכסן על דיסקים

ואתה לא חייב את המידע של הדיסקים במטוס\רכבת\נכון?

אלף, לא נכון, זה לא יותר מהיר, אבל לא זה העניין. הביאו לי דיסק עם הסרט החדש של רמבו, משהו פצצתי, -RIP סוף הדרך. מה עדיף לי לעשות - לדחוף אותו לכונן ולראות דרכו, או לדחוף אותו לכונן של מישהו אחר, ואז להתחבר אליו ברשת אלחוטית ולהעתיק את הסרט ורק אז לראות אותו? אתה לא רואה את הסרבול?

עוד פעם אתה מדבר על סרטים

גם ככה לא תצפה ברמבו בדרך הביתה נכון ?

במקרה כזה תצרוב בשקל אחד ותיקח את הדיסק לתחנת עגינה שלך

חוץ מזה אם זה RIP ובטח בDIVX זה יכנס בקלות לדיסק און קי נורמלי

ואין בעיה להעביר DIVX של סרט ממוצא ברשת הביתית

זה הרבה יותר מהיר מלצרוב

זאת בדיוק הנקודה! אם יש בו כונן אופטי - אני לא חייב לאכסן עליו כלום! כל מה שאני רוצה אני פשוט מכניס לכונן וניגש מהדיסק. אם אין לו - אז או שאני צריך לשמור הכל על המחשב (מה שיגמור את ה-60GB המסכנים שלו די מהר), או שאני צריך להעתיק את זה כל פעם על DOK, ולמחוק מה שהיה שם לפני כן, כי הרי אין לי 100 DOKים זמינים כמו שיש לי 100 דיסקים של DVD!

בטריה בטריה בטריה

כוננים מכנים מרוקנים אותה בטיל -ואתה יודע את זה

וחוץ מזה תיסחב עליך הרבה דיסקים ?

אבל הוא יושב בתוך המחשב, ולא מפריע. אם נתעלם מה-MBA שהוא מוצר ייחודי, כל מחשב נייד עדיין מספיק גדול ועבה בשביל שייכנס בו כונן אופטי. והמשקל שלו זניח ביחס למשקל המחשב, גם בדגמים של 12". ושוב - מפריע לך המשקל? תוציא אותו, הרי הוא נשלף!

נשלף או לא זה לא משנה

תכננו לו מקום וזה בין היתר נותן פחות גמישות למעצבים

ואופך את המחשב לקצת פחות נוח לנידות

זאת הסיבה שמחשבים רציניים כמו העסקיים של LENOVO מכילים BAY מודולרי, שבו אפשר להכניס כונן אופטי, או דיסק קשיח נוסף, או סוללה נוספת. לא מן הנמנע שתהיה גם אופציה ל-SSD נוסף, דווקא רעיון טוב. תשתמש במה שאתה צריך באותו רגע.

זה באמת רעיון מצוין

בדרכים, גם 12" זה מחשב מולטימדיה. וגם פחות. ומערכת ה- של החבר זה טוב ויפה, כל עוד לא בא לך לראות איזה MKV או קודק מוזר אחר שאף DVD לא קורא.

רוב האנשים לא משתמשים בקודקים מוזרים גם ככה

ובדרכים יש לך DIVX ככה שלא צריך DVD

שוב, תחנת עגינה זה פתרון טוב ויפה. אני משתמש בכזו בבית שלי (ל-T42) וזה נורא נוח שאפשר לחבר מסך ומקלדת ועכבר ועוד מלא דברים, שאתה לא רוצה לסחוב איתך. דעתי היא שכונן אופטי הוא עדיין מספיק שימושי ביומיום ועדיין מספיק קטן, דק וקל, כדי להצדיק לשלב אותו במחשב עצמו, לפחות כמשהו א-ו-פ-צ-י-ו-נ-ל-י

אני אומר ככה אם כבר יש מקום לכונן אז שיתנו אפשרות להכניס בטריה\SSD במקום

אבל בכללי הייתי רוצה שיחסכו את המקום הזה ויתנו יותר גמישות למעצבים

בלי HD וכונן DVD למעצבים הרבה יותר קל לעשות עבודה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אתה חושב על זה ממקום לא נכון.

מרגע שהמסך הוא 13.3", אתה חייב שגם הצד השני של ה "סנדוויץ'" הזה שנקרא יהיה בגודל זהה- או מעט גדול יותר.

במקרה של 13.3", זה נותן די והותר מקום להוסיף כונן אופטי, או תוסף אחר.

עדיף שיהיה ולא תשתמש בו משלא יהיה בכלל- ולא תהיה אפשרות להכניס אחד. זה לא מפריע גם מבחינת סוללה, כי כל עוד אתה לא משתמש בו הוא לא לוקח כלום (ולא, זה לא שהוא לוקח "ממש ממש קצת", הוא באמת לא לוקח כלום)

אם כבר אנחנו בעניין הסוללה- אתה ממשיך לצעוק "בטריה בטריה בטריה"

אבל העובדה הקיימת היא ש-

*ברכבת יש לך היום שקעים שתוכל לחבר אליהם את הנייד שלך

*בכל בניין בעולם יש מקום שבו תוכל לחבר את הנייד שלך, אבל להסתובב עם כונן אופטי חיצוני יהיה אידיוטי ומגושם

*אם אתה כ"כ נגד לצפות בסרט ישר מהכונן מטעמי סוללה, אפשר פשוט להעביר אותו מהדיסק למחשב, בדיוק כמו שאפשר להעביר אותו מ DOK למחשב. וזה אפילו יותר זמין ונוח.

תשובות לשאלות ששאלת-

דבר ראשון- כן, הוא בהחלט יצפה ב "ג'ון רמבו" בדרך הביתה ברכבת מאיפה שזה לא יהיה לבית שלו. אם היית ברכבת לאחרונה בנסיעה של שעה ומעלה, היית רואה כמה שזה נפוץ היום (בקו ת"א חיפה אתה תופס בימי שני וחמישי בכל קרון לפחות 2 מחשבים ניידים)

דבר שני, אין סיבה שהוא לא יסחב איתו דיסקים. לוקחים מן הסתם בתיק למחשב , ואפילו בתיק של מחשב 13.3" יש מקום לשים 10 דיסקים בקייס מתאים וזה בקושי לוקח מקום או משקל.

דבר שלישי- לגבי MKV-

אתה עושה צחוק תגיד לי? "קודק מוזר"? חצי מהעולם כבר עבר לזה, אתה כנראה עדיין נשארת מאחור.

MKV הוא הקונטיינר הכי נוח ל H.264

24 דקות של 720P ב MKV בביטרייט נורמלי שוקל בין 200 ל 300 מגה, תלוי בפירוט שיש באותו וידאו

ב XVID או DIVX, אותו דבר היה שוקל בין 300 ל 500 באותה איכות.

חצי מספריית המדיה שלי כבר ב MKV, וכל ריליס חדש של סדרה שאני רואה, אם יש MKV- רק את זה אני מוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לציין משהו אני בכל אופן יש ל צורב DVD ...חדש ...ואלי הישתמשתי בו 5 פעמים ...לא יותר ...אני מניח שהשימוש יפחת ...

בגלל הניצננים כגון AIR

בנוסף ...כיום דיסקים של הפורמטים החדשים מאוד יקרים שלא נדבר על הצורבים שלהם ...לכן ה DOK כן יכול להכנס במקומם ...

היום ניתו לקנות זיכרון 1G ב 27 שקל ...שזה ממש נמוך

http://www.zap.co.il/zapnewmodels.asp?Sog=C-DiskOnKey&orderby=price

היה תחרות מאוד חזקה בין ה DOK ל דיסקים החדשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אתה ממשיך לדקלם את השטויות שלך בלי לשים לב בכלל למה שאומרים לך.

תבין, שמחשב אמנם נועד להיות , אבל לא רק. זה שאני לא זקוק לתוכן של 1000 הדיסקים שיש לי (או לחברים שלי) באוסף בכל רגע כשאני ברכבת, זה לא אומר שאני לא רוצה לגשת למידע הזה בכלל. וכשאני רוצה זה מעצבן אותי שאני צריך להעביר את זה דרך מחשב נוסף, כי גם אם אני אקנה תחנת עגינה ב-1000 שקל, היא לא תהיה איתי כל הזמן. הנקודה היא שיש המון דיסקים בעולם והם לא כולם בבית שלי, איפה שתחנת העגינה נמצאת.

וכן, כמו ש-Pika אמר לך - זה שאני לא סוחב 1000 דיסקים איתי במטוס, לא אומר שאני לא רוצה לסחוב עשרה. אתן לך דוגמה: בשנה שחלפה יצא לי לצאת לטיול עסקי בחו"ל של שבועיים וחצי. לקחתי איתי משהו כמו 12 דיסקים עם סרטים שבחלק מהם צפיתי, בחלק לא. אם לא היה לי כונן אופטי במחשב, מה הייתי צריך לעשות? לסחוב את תחנת העגינה איתי? :screwy: להעתיק 40גיגה של סרטים למחשב לפני הטיסה? :kopfpatsch: לקנות 10 DOKים? או אולי הארד דיסק ב-500 שקל? :lol: או אולי סתם להגיד שאני לא בעצם צריך את כל הסרטים האלה, מספיק לי רק 2 שייכנסו ל-DOK אחד? ::)

הצעקות שלך בטריה-בטריה הן עוד יותר מפגרות. כשצופים בסרטים במלון, יש חשמל. כשנוסעים ברכבת ועובדים מהסוללה, הכונן האופטי לא אוכל אותה אם אינו פעיל. כמה פעמים צריך להגיד לך כדי שתבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...