red alert 3 confirmed ! - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

red alert 3 confirmed !

exercise

Recommended Posts

• תגובות 194
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה של בליזארד היא שהם מתבססים על מותגים ישנים בלבד...לא מנסים לפתוח עם כותרים בעלי שמות חדשים, משהו ייחודי חדש.

מה שכן, אני עדיין חולם שיום אחד יצא משהו אגדי שכזה שיקראו לו 3 ושהוא אפילו יצליח להתעלות על קודמו. :hat:

בכל מקרה, קשה לי להתלהב מRA3...לצערי, איבדתי אמון לחלוטין בסדרה.

C&C3, שהיה אמור להיות "מדהים", יצא משחק משמים, סביר לחלוטין ומבאס כמה שהוא דומה באופן אפרורי ורפיטטיבי למשחקים הקודמים...אתה משחק ומרגיש תחושה חזקה של Been there, done that...

אני מקווה מאוד שRA3 לשם שינוי יביא רוח למפרשים של הסדרה המתה הזו, אבל כש-EA בראש הפיתוח של זה...Ehhhh.... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני מבין אותך בעניין הרפטטיביות, אבל אתה צריך להבין שיש גבול לכמה אפשר למתוח את אותה נוסחא מוצלחת, פעם אחר פעם.

C&C הצליח בגלל המשחקיות הישירה והלא מסובכת שלו, שלא בדומה למשחקי אסטרטגיה "אמיתיים". כמעט כל יכל לקפוץ ישר לאקשן ולבנות לעצמו ענקי שיאדה כל מה שבדרכו. הממשק אינטואיטיבי ופשוט, הפקודות ה"מתקדמות" לא כאלו מתקדמות מבחינת צורך בחשיבה מעמיקה, ובעקרון זה אסטרטגיה מופשטת להמונים. וכידוע, ההמון שולט. זהו סוד ההצלחה של הסדרה.

הבעיה היא שהפשטות והממשק, כמו גם הסיפור של הסובייטים נגד המערב, מתחיל להמאס, כי טחנו אותו כבר עד דק.

אני שמח לשמוע שהכניסו את היפנים למשחק החדש, אבל אם המשחקיות לא תשתנה משמעותית, עם פיצ'רים חדשים, זה יהיה אותו RA2 עם שיידרים חדשים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :xyxthumbs: מסתבר שחלק מה-QuickTime Alternative זה QuickTime במסווה...

חבל... לא אומרים בסרטון הזה כמעט כלום... מצד שני, עד שהמשחק יצא, אחי יעבור בר-מצווה, יקנה מחשב משלו, ואז נוכל לשחק ביחד ב-Campaigne המשותף :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...