red alert 3 confirmed ! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

red alert 3 confirmed !

exercise

Recommended Posts

• תגובות 194
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין - שני סיפורים שונים לחלוטין.

שניה אחת... משהו פה מאוד מאוד מוזר... אני קורא עכשיו את הערך הזה בויקי האנגלית: http://en.wikipedia.org/wiki/Command_%26_Conquer:_Red_Alert בעיקר בגלל הנוסטלגיה, ומסתבר שקיין היה "יועץ מסתורי לסטלין"... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK עכשיו הבנתי מה קורה פה... ישנו המשחק RED ALERT הראשון, אם שיחקתם עם הסובייטים וניצחתם, ההמשך הוא Tiberien dawn, Tiberien sun, ו-CNC III. אם שיחקתם עם האמריקאים וניצחתם, ההמשך הוא RED ALERT II, YURIS REVENGE, והמשחק שהרגע אושר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK עכשיו הבנתי מה קורה פה... ישנו המשחק RED ALERT הראשון, אם שיחקתם עם הסובייטים וניצחתם, ההמשך הוא Tiberien dawn, Tiberien sun, ו-CNC III. אם שיחקתם עם האמריקאים וניצחתם, ההמשך הוא RED ALERT II, YURIS REVENGE, והמשחק שהרגע אושר ;)

כן זאת ההשערה הרווחת, למרות שEA לא אישרו את זה.

בכל מקרה, אני מת לראות את הקירוב החדש (וחסר להם שאין קירוב!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב בויקיפדיה האנגלית ש-EA לא בדיוק הבינה את העלילה כשהם שחררו את CNC: the 1st decade... בכל מקרה, זה מתחבר עלילתית: אם בנות הברית ניצחו ב-RED ALERT, סביר להניח שהרוסים ירצו נקמה ב-2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dragunov !!! מבין כלי הנשק של COD IV, זה רובה הצלפים החביב עלי... מעניין אם יהיה במשחק הזה צלף רוסי, כזה שיוכל גם (בזכות טווח ראיה רחוק) להסתתר בשיחים (או שיהיה יחידה מוסווית, כמו ב-COH או ב-CNC: Generals) ולהכווין ארטילריה... זה עבד ב-Warcraft III, אבל הייתי צריך את זה רק בלילה, וגם אז עם ספינות האוויר הגובליניות ועם קטפולטות פרימיטיביות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Japan?

איך לעזאזל הם קשורים למאבק?

Red Alert 3 will begun recently after the win under USSR, Kremlin on the fire and Russians decide to .... turn on Time Machine !!!! For killing Einstein and corrupting all Alliance plans. When the expedition return (Einstein was captured) to "home" (present time), they understand that Kremlin is fine, Alliance are pretty weak and. WTF? - new Empire was born ------- JAPAN !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...