יש תוסף כלשהו ואפשרות לשחזר את רשימת האתרים שהייתי בה בFirefox ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש תוסף כלשהו ואפשרות לשחזר את רשימת האתרים שהייתי בה בFirefox ?

ofirr

Recommended Posts

לעזאזל עם זה! המחשב שלי הרוס ולפעמים הוא נכבה...לרוב הפיירפוקס שומר את הרשימה ומאפשר לי לבצע שיחזור של כל האתרים שהייתי בהם.

דווקא היום שהייתי במיליון ואחד אתרים חשובים המחשב נכבה לי מס' פעמים ודווקא בפעם האחרונה שניסיתי להפעיל את פיירפוקס ולשחזר את האתרים לא הופיעה לי האפשרות ופשוט כאילו הוא "שכח" .

אני מקווה מאוד שיש איזה מסמך/קובץ שיאפשר לי לעשות זאת... לדעת באיזה אתרים הייתי.. יש מסמך/קובץ כזה? אני פשוט אובד עיצות!

וגם... יש תוספת כלשהי ששומרת את הרשימה של האתרים? כי כמו שאתם רואים הפיירפוקס לעיתים נכשל! וזה עבורי קריטי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר. בתפרטי -> היסטוריה זה מתחלק ל2:

ברשימה ה10 הוא מראה לי אכן את ה10 האחרונים, אבל זה לא מספיק לי ולמעשה רק 6 מה26 אלו ממה שהייתי צריך.

וב"לשוניות שנסגרו לאחרונה" - הרשימה הייתה ריקה!

אני מניח לדאבוני הרב שאין פיתרון ואני פשוט אכלתי אותה כהוגן...אכן זה הדבר? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר. בתפרטי -> היסטוריה זה מתחלק ל2:

ברשימה ה10 הוא מראה לי אכן את ה10 האחרונים, אבל זה לא מספיק לי ולמעשה רק 6 מה26 אלו ממה שהייתי צריך.

וב"לשוניות שנסגרו לאחרונה" - הרשימה הייתה ריקה!

אני מניח לדאבוני הרב שאין פיתרון ואני פשוט אכלתי אותה כהוגן...אכן זה הדבר? :-\

ומה קורה כשאתה עושה "show in sidebar"? (האפשרות האחרונה ברשימה, אין לי מושג איך זה בעברית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב ( TMP (tab mix plus יש session manager, אולי זה יעזור לך לפעמים הבאות.

לינק

תודה, נוריד את זה, אך מה זה עושה בידיוק?

במקרה שמישהו לא הבין, הפיירפוקס אכן שומר את הלשוניות במקרה של ריסט/יציאה שלא הסתיימה כהלכה, אבל לפעמים הוא פשוט לא שומר ואז זה סיפור ארוך מאוד לשחזר (וגם זה לא בידיוק) את הדפים שהייתי בהם.

עריכה: חרא של דבר, לא משפר ולא עוזר בכלום, רק הרס לי כמה דברים שאהבתי בפיירפוקס, הסרתי אותו.

ולא רק זה, עכשיו בכלל הוא לא שומר לי גם ביציאה רגילה את האתרים שהייתי בהם, פשוט זוועה. התקנתי מחדש את פיירפוקס ואי אפשר להחזיר את האופציה הזו. HELP! איך מחזירים את האופציה שהוא ישמור לשוניות שהייתי בהם, ושישמור את האתרים שהייתי בהם כשאני יוצא ממנו?

אתה יכול גם לעשות CTRL+SHIFT+T

לא ניסיתי, וחבל. אני אנסה פעם הבאה. או אפילו עוד מעט אני אסגור את כל החלונות, נמצא מהפיירפוקס לגמריי, נכנס שוב, ונלחץ על הצירוף ונעדכן מה קורה כאן.

עריכה: תודה, זה בעצם מקש קיצור שפותח לי את החלון האחרון שהייתי בו, אבל במקרה שלי זה לא היה עוזר.

ומה קורה כשאתה עושה "show in sidebar"? (האפשרות האחרונה ברשימה, אין לי מושג איך זה בעברית)

פותח את ההיסטוריה.

וזה מה שעשיתי אכן, פתחתי מיליון ואחת לשוניות עד שהוא בקושי סחב, אבל לפחות ככה אני חושב ש99% כיסיתי את איפה שהייתי, רק מה? ביזבזתי המון זמן לשווא על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, נוריד את זה, אך מה זה עושה בידיוק?

במקרה שמישהו לא הבין, הפיירפוקס אכן שומר את הלשוניות במקרה של ריסט/יציאה שלא הסתיימה כהלכה, אבל לפעמים הוא פשוט לא שומר ואז זה סיפור ארוך מאוד לשחזר (וגם זה לא בידיוק) את הדפים שהייתי בהם.

עריכה: חרא של דבר, לא משפר ולא עוזר בכלום, רק הרס לי כמה דברים שאהבתי בפיירפוקס, הסרתי אותו.

ולא רק זה, עכשיו בכלל הוא לא שומר לי גם ביציאה רגילה את האתרים שהייתי בהם, פשוט זוועה. התקנתי מחדש את פיירפוקס ואי אפשר להחזיר את האופציה הזו. HELP! איך מחזירים את האופציה שהוא ישמור לשוניות שהייתי בהם, ושישמור את האתרים שהייתי בהם כשאני יוצא ממנו?

לא ניסיתי, וחבל. אני אנסה פעם הבאה. או אפילו עוד מעט אני אסגור את כל החלונות, נמצא מהפיירפוקס לגמריי, נכנס שוב, ונלחץ על הצירוף ונעדכן מה קורה כאן.

עריכה: תודה, זה בעצם מקש קיצור שפותח לי את החלון האחרון שהייתי בו, אבל במקרה שלי זה לא היה עוזר.

פותח את ההיסטוריה.

וזה מה שעשיתי אכן, פתחתי מיליון ואחת לשוניות עד שהוא בקושי סחב, אבל לפחות ככה אני חושב ש99% כיסיתי את איפה שהייתי, רק מה? ביזבזתי המון זמן לשווא על זה.

בקשר לזה שזה פותח את החלון האחרון שהיית בו כנארה לא הבנת על מה אני מדבר..

אם אתה לוחץ פעם אחת זה פותח לך את האחרון אבל אם תלחץ עוד פעם ועוד פעם זה פותח לך את הדפים האחרונים שהיית בהם לפי הסדר..(לא יודע עד כמה אפשר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tools > options > main > when starts

נכנסתי, מה שמוגדר זה "הצג את החלונות והלשוניות שלי מהפעם האחרונה" מה שבפועל לא קורה.

בקשר לזה שזה פותח את החלון האחרון שהיית בו כנארה לא הבנת על מה אני מדבר..

אם אתה לוחץ פעם אחת זה פותח לך את האחרון אבל אם תלחץ עוד פעם ועוד פעם זה פותח לך את הדפים האחרונים שהיית בהם לפי הסדר..(לא יודע עד כמה אפשר..)

הבנתי, רק שניסיתי לעשות את זה, וזה פשוט לא פועל.

זה פועל רק אם אני סוגר ככה סתם לשונית ומנסה להפעיל. ובזה כבר השתמשתי ממזמן דרך "היסטוריה"->"לשוניות שנסגרו לאחרונה", ועכשיו בכלל אין לי את האפשרות הזו, איזה עצבים..

אני אישית משתמש ב FEBE...אחלה תוסף..

מגבה מה שאתה מגדיר לו..מתי ואיך שבא לך..מומלץ בחום..

אפשר קישור לתוסף?

אני משתגע כבר, עכשיו כמו שאמרתי קודם הוא בכלל לא שומר לי אתרים/לשוניות שהייתי בהם קודם..מה שהיה עושה לפני הסרת התוסף שהמליצו לי כאן עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא עוזר...משהו נדפק לי בתוכנה...ואף אחד לא יכו ללעוז לי :/

הדבר הבסיסי ביותר שהיה לי בתוכנה נדפק איכשהו, אם למשל היה לי X אתרים פתוחים והייתי סוגר את מוזילה, כאשר הייתי פותח את התוכנה אח"כ, כל האתרים היו נפתחים. כעת אני סוגר והוא לא "זוכר" אף אתר. וזה בלי הרבה לחיצות וסיבוכים שצריך להגדיר מה לגבות ומתי, פשוט יוצאים ושאני פותח את המוזילה שוב האתרים קופצים לי ונטענים.

אולי ככה הבהרתי את עצמי טוב יותר.

אז...מישהו יכול לעזור? או מה שנותר לי זה להסיר את התוכנה, למחוק ידנית את התיקיה ואז להתקין שוב ולקוות שזה יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה בידיוק הגיבוי עושה אם לא שומר אתרים שהייתי בהם?

הורדתי (הורדתי כבר בעבר, בדף ה1 NocWis המליץ לי על אותו תוסף, אבל תודה בכל זאת) אבל אני חושב שאסיר ואסיר גם את התיקיה ידנית, משהו שם בטוח נדפק לי.

לא שמפריע לי שזה באנגלית, אבל מקודם הכל היה בעברית וגם היה לי רשימה של 10 אתרים אחרונים שסגרתי (בעזרת תוספת) אבל היא מנוטרלת כנראה למרות שאני רואה שהיא מוגדרת כעובדת.

אז נאבד את כל התוספות ונאבד את המועדפים, אבל אולי זה יעזור :) , עוד משהו עלול להימחק לי חוץ מהמועדפים,ערכות הנושא והתוספות?

שבוע טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...