קיבלתי את ה-WII - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה-WII

Koko Ben Hamin

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

SoulCulliber legends נחשב גרועה לא ממליץ לך להשיג אותו

בגלל זה אני מחפש אותו בזול . המחיר מקסימום שלי היה 100 שקל כולל משלוח אבל באו אנשים והרימו את המחיר ל32 כולל משלוח :s07: שזה 150 שקל.

אני בודק עכשיו עוד משחקים ישנים כמו ulitimate alliance שהמחיר שלו כבר בסביבות ה20$ ואת bwii שהמחיר שלו די נמוך אבל עדיין אני לא חושב לקנות אלא אם כן אני אמצא משהו ממש בזול אולי כדאי סתם לנסות לתת הצאות נמוכות. חוץ מזה תמיד חשבתי לקנות את mario strikers charged שהוא די מבדר וקל בעיקר עם כמה אנשים. גם ראיתי שאפשר להשיג את מטרויד ב25$ אולי אני אלך על זה.

בכל מקרה נתת לו המלצות טובות כל המשחקים האילו נחשבים למשחקים הכי טובים של ה . בקשר ל GH3 לא כלכך כדאי לקנות על הwii בגלל הבאג שבקרוב יתוקן אם לא תוקן כבר ואני לא יודע אם יש online והורדת שירים כמו בפלטפורמות אחרות. אומרים גם ש MOH2 heros גם די טוב כFPS . יש גם את MADDEN08 שטוב אם אתה אוהב football . מבחינת המשחקים שיש לי אני ניסיתי פעם להפטר מ red steel ו cooking moma הראשון בגלל שאני לא משחק והשני בגלל שהוא מעורר תאבון כל פעם שאני משחק בו.

Niseg,אני שמח שיש בפורום עוד אנשים עם NTSC,אני אשמח אם תיצור איתי קשר בפרטי,ומזל טוב על התינוקת.

תודה אני אשלח לך לינקים למקומות שאפשר שקנות משחקים משומשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם כבר קונים משחק חדש לWII האמריקאי

אז עדיף לחכות לSSBB שיוצא במרץ

יש לו גם מצבים מקוונים ובכלל הוא עמוס בתוכן

ואפילו המצב סינגל שלו הפעם אמור להיות טוב בניגוד לקודמים

SSBB כנראה יהיה משחק השנה לWII אם לא משחק השנה בכל הפלטפורמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל את שלי יום שישי...... PAL.

90% מהמשחקים שיש ל NTSC כבר יצאו לפאל, והשאר אמורים לצאת בחודש-חודש וחצי הקרובים, אבל אישית הייתי מעדיף NTSC-J

כל משחק יוצא קודם לשם, ואח"כ לשאר העולם.

oh well....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

חבוב, להשתמש ב Babelfish זו לא חכמה :smile1:

אפשר לזהות את זה בקלות, כי לבייבלפיש יש לפעמים שגיאות תחביר P:

למרות שבתכל'ס אני מסכים עם מה שאמרת, אם הבנתי נכון. (בתרגום, מה שכתבת יוצא משהו כמו "במקרה האדם הזה הוא לא להיות הטיפש")

יותר מדי קאנג'י במשפט אחד X: נכון לעכשיו אני יודע לכתוב ולקרוא רק היראגנה וקטקאנה. קאנג'י זה האמא של הסיבוכים, יש בין 10 ל 15 שאני זוכר, אבל זהו S:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש NTSC ואני מאמין שאני הראשון פה שהיה לו ויי

אם אתה צריך גם עזרה אז דבר איתי...

לי יש את ה NTSC שלי בערך מ 7 למאי 2007. (הודעות הראשונות על הwii שלי)

אגב הזמנתי מראש את SSBB מVGP.CA (קיצור של השם) לשם שינוי הם נתנו מכרו ב50$ במקום60$ כרגיל ואומרים שהם אמינים ומהירים אבל אני לרוב מתקמצן להזמין מהם. התיאצתי וגיליתי שהכי שווה להזמין מהם כי אתרים אחרים עושים פשלות עם preorder .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...