קטע מפחיד שקרה לי היום =\ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע מפחיד שקרה לי היום =\

FatherBoard

Recommended Posts

אז ככה,

אני עובד לתומי על מצגת שעליי להגיש ולפתע... המחשב נכבה!

אני נכנס ללחץ ועוברות לי בראש מחשבות רעות על זכרון\מעבד\לוח אם ואני מחליט ללחוץ על כפתור ההפעלה...

המחשב נדלק ולפתע - כלום!!! רק מיליון צפצופים מהלוח אם. אין תמונה על המסך ואין כלום!

אני כבר בפאניקה רצינית (מה איכפת לי מהמעבד?! יש אחריות לכל החיים...). רק שלא נדפק ההרדיסק :'(

החלטתי להעביר את ההרדיסק למחשה הישן שלי.

אני שם אותו, מדליק את המחשב ולהפתעתי (הלא כ"כ הפתעתית), ההרדיסק לא מזוהה ע"י המחשב.

לאחר 5425872896940267 ג'ימפורים, העברת חיבורים, בדיקות ביוס וכו' - ההרדיסק לא מזוהה :-\

אתם כבר יכולים לנחש באיזה פאניקה הייתי עכשיו - כל הסימנים הראו שנרצח לי ההרדיסק! פשוט מת! :-X

מת כמו צלחת...

אני כבר אחוז ייאוש, החלטתי לדפוק על ההרדיסק עם שלט של (נו למה ציפיתם ממני במצב כזה?... :-[) ולנסות

לחבר אותו למחשב החדש שוב.

אני מדליק את המחשב ו... פועל!!!!!!!!!!!! ;D :D:hat:

באותו רגע נגולה אבן מליבי (בעצם בלוק) ואף החלטתי לגבות את כל ה-32 GB שיש לי על ההרדיסק.

לא איכפת לי שזה ייקח איזה 40 דיסקים (מה לעשות? אין תקציב לצורב ...) - העיקר שלא יהיה לי מצב כזה שוב.

מוסר השכל: אם יש לך סובארו - אל תאכל שניצל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה כדאי להיות מטורף כמוני :)

4 הארדיסקים

לכל קובץ חשוב קיים עותק בכל הארדיסק..

ככה זה שבמחשב נשמר המחקר של אחותי ;D

ושכחתי לציין שרבים מהקבצים גם נצרבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 הארדיסקים

תעשה RAID1 וזהו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ טוב..

ככה לדעתי הייתה בעיה מוזרה באמת עם ההארד דיסק שלך...

אבל הבעיה האמיתית שהמחשב נכבה ואז לא נדלק........לא יודע מה זה אולי הספק...אצלי זה גם קורה מאז השדרוג האחרון שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 הארדיסקים

ואם כולם מחוברים לאותו מחשב, בלי UPS, צפה (אפשרות ל)פגיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תחליף לגיבויי במספר מקומות פיזיים (אם המידע באמת חשוב).

דיסקים שמחוברים לאותו מחשב יכולים להישרף כולם בו זמנית אם הספק מחליט פתאום שנמאס לו.

זו הסיבה ש RAID1 זה לא פתרון מושלם, הוא פשוט נוח מאוד כי בעצם הוא לא דורש תחזוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגבה כמעט כל שבוע בדסיקים של CDRW, וכמובן שם אותם בפינה מרוחקת.

אני לא אוהב לגבות בשביל מה מה זה יעזור לי ?

כמו שאני רואה את זה זה כך- אם ילכו כל הקבצים לא יהיה לי משעמם ואני יצטרך לעשות הכל מהתחלה לא ככה? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ טוב..

ככה לדעתי הייתה בעיה מוזרה באמת עם ההארד דיסק שלך...

אבל הבעיה האמיתית שהמחשב נכבה ואז לא נדלק........לא יודע מה זה אולי הספק...אצלי זה גם קורה מאז השדרוג האחרון שלי!

אני משער שלהרדיסק הייתה איזשהי תקיעה פיזית בסיבוב של הדיסק או במחוג הקורא את הדיסק.

ובקשר לספק - לא. זה לא הספק.

זה לא שהמחשב לא נדלק... הוא נדלק, אבל ישר התחיל להשמיע צפצופים, ובמקום שתהיה ההרצת ביוס הרגילה, אז פשוט לא

היה כלום. המסך נדלק לשנייה ואז נכבה שוב. (ולא - זאת לא הייתה בעיה של המסך ולא של הכרטיס מסך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב לגבות בשביל מה מה זה יעזור לי ?

כמו שאני רואה את זה זה כך- אם ילכו כל הקבצים לא יהיה לי משעמם ואני יצטרך לעשות הכל מהתחלה לא ככה? ;D

what he said ^^^^^^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור דומה שקרה לי לפני 5 שנים:

שיחקתי בפנטיום 133 החדיש שלי, כתבתי כמה דברים ופתאום, המחשב נכבה!

קראתי מהר לדוד-שלי שבתקופה הבין הרבה יותר ממני, וניסינו וחיברנו והכל, והגענו למסקנה שההארד-דיסק מת (W.D 1.6 גיגה).

טוב אחר כך הגיע אלי חבר ושיחקנו דוקים, כן דוקים, המשחק המג'ייף הזה, בכל מיקרה סתם הסידור של הדוקים היה קשה אז לקחתי

את הH.D וזרקתי אותו מגובה של 1.5 על הדוקים כדי לפזר אותם טיפה...........................

אחר-כך רצינו לפרק את ההארד-דיסק, ולפני זה אמרנו שננסה ניסיון אחרון חיברנו ו.... עבד!

המסקנה שלי שונה: "אם התקלקל ההארד-דיסק, פשוט תיזרקו אותו כמה פעמים, זה עושה פלאים!"

MOOMOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...